Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Problem z szumem w aucie

Rozpoczęte przez ~Kami, 21 lis 2012
  • avatar ~Kami ~Kami
    ~Kami
    Napisane 21 listopada 2012 - 18:38
    Koledzy, mam problem z szumem w samochodzie, który pojawia się, gdy dodam gazu i jadę około 100. Szum dochodzi z okolic szyb. Co na to poradzić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~desperatka ~desperatka
    ~desperatka
    Napisane 22 listopada 2012 - 17:27
    Wiesz, mi też kiedyś szumiało, na początku przy większej prędkości i dodatkowo na zakrętach, a później szumiało jeszcze głośniej i przez cały czas, jakby odrzutowiec startował :) okazało się że to łożysko do wymiany..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maxik ~maxik
    ~maxik
    Napisane 26 listopada 2012 - 00:50
    ~Kami napisał:
    Koledzy, mam problem z szumem w samochodzie, który pojawia się, gdy dodam gazu i jadę około 100. Szum dochodzi z okolic szyb. Co na to poradzić?


    To pewnie uszczelki drzwi. U mnie było to samo. Niestety (albo stety) będziesz musiał podjechać do serwisu na wygłuszanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~werkusz ~werkusz
    ~werkusz
    Napisane 06 maja 2013 - 12:46
    ~maxik napisał:
    ~Kami napisał:
    Koledzy, mam problem z szumem w samochodzie, który pojawia się, gdy dodam gazu i jadę około 100. Szum dochodzi z okolic szyb. Co na to poradzić?


    To pewnie uszczelki drzwi. U mnie było to samo. Niestety (albo stety) będziesz musiał podjechać do serwisu na wygłuszanie.

    To chyba dość powszechny problem, bo u mnie to samo było. I tak, też trzeba było wygłuszyć uszczelki drzwi...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~andyy ~andyy
    ~andyy
    Napisane 07 października 2013 - 03:21
    ~werkusz napisał:
    ~maxik napisał:
    ~Kami napisał:
    Koledzy, mam problem z szumem w samochodzie, który pojawia się, gdy dodam gazu i jadę około 100. Szum dochodzi z okolic szyb. Co na to poradzić?


    To pewnie uszczelki drzwi. U mnie było to samo. Niestety (albo stety) będziesz musiał podjechać do serwisu na wygłuszanie.

    To chyba dość powszechny problem, bo u mnie to samo było. I tak, też trzeba było wygłuszyć uszczelki drzwi...

    Panowie jest taka firma SztukaWyciszania.pl z Warszawy. Udajcie się tam po informacje jak zaradzić tym szumom, bo to najpewniej będzie potrzeba wygłuszenia boczków.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy