Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Problem z sexem

Rozpoczęte przez ~Stenobiont89, 16 mar 2020
  • avatar ~Stenobiont89 ~Stenobiont89
    ~Stenobiont89
    Napisane 16 marca 2020 - 23:35
    Witaj w klubie!!!Ja jestem po ślubie w sierpniu będzie 2 lata.Początki były super..Nawet do ślubu tragedii nie było, choć już się psuło bzykanko. Po ślubie to hmmm dziwne,ale to ja mam się prosić ????Mało tego,najlepiej by cały wszechświat mi sprzyjał,musi być aura odpowiedni dzień,godzina etc. Wkurwia mnie to,bo to egoizm ze strony mojej żony. Mało tego,żeby była u góry,to święto lasu,bo nie lubi. Najlepsza pozycja,to taka by dać jak najmniej z siebie. Były rozmowy, niejednokrotnie,hmm.. nic to nie daje,chwilę będzie ok,potem jakiś pseudo czynnik i od nowa polska kurwa, usłyszę,że tylko bzykać bym się chciał,kurwa mam 31 lat nie 60,to co w tym dziwnego???Sama z siebie z inicjatywą wyjdzie może raz na miesiąc, zajebiście.Na pytanie dlaczego to ja mam wychodzić z inicjatywą,odp. jej to, przecież Tobie chce się zawsze.Ręce opadają..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fdr ~fdr
    ~fdr
    Napisane 18 marca 2020 - 20:18
    2 lata po slubie I ona nie chce? masakra, albo wesele tylko po to aby miec swobodny dostep do twojego portfela, albo masz szwagra co zapina te twoje gwiozde z boku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tidi ~tidi
    ~tidi
    Napisane 19 marca 2020 - 16:54
    a nie zastanawia cie ~Stenobiont89 jaki wplyw na wasze relacje ma kultura region z jakiego ona pochodzi? bo generalizujac, oczywiscie, dziewczyny z podkarpacia wychowywano od zawsze w przeswiadczeniu, ze nie wolno jej nic inicjowac w kontakcie z partnerem, nie wolno za szybko ulegac, bo partner sie szybko znudzi I przestanie szanowac, ba zalecany jest opor dziewczyny, bo slodycz ,,osiagnietej zdobyczy" utwardza kazdy zwiazek. Nie namawiam do brutalnego traktowania partnerki, raczje o wieksze zdecydowanie, na zasadzie jestesmy my maz I zona, wiec przychodze, caluje cie, obejmuje bo to moje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy