Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problem z seksem

Rozpoczęte przez ~Warskeński, 22 sty 2018
  • ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 07 lutego 2018 - 22:02
    Byliście u seksuologa?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Losecontrol
    ~Losecontrol
    Napisane 27 lutego 2018 - 10:47
    ~Aniołek napisał:
    Byliście u seksuologa?

Byłem u seksuologa z problemami z potencją. Polecił mi tabletki ( na razie bez recepty). I tak sobie myślę,ze sam mogłem je sobie wczęsniej kupić a nie wydawać prawie 150 zł na seksuologa.

• ~Tur
    ~Tur
    Napisane 27 lutego 2018 - 12:20
    To aż tyle kosztuje wizyta???? Jakie tabletki Ci polecił?

• ~losecontrol
    ~losecontrol
    Napisane 28 lutego 2018 - 08:56
    A myślałeś,że ile? Mieszkam w Poznaniu i właśnie zapłaciłem niewiele bo inni seksuolodzy żadali jeszcze więcej kasy.Może jak mieszkasz na jakimś zadupiu to zapłacisz mniej ale na pewno nie żyjąc w Poznaniu.A tabletki jakie mi polecił to cum on.Zreesztą do teraz je biorę.

• ~Tur
    ~Tur
    Napisane 28 lutego 2018 - 10:42
    Przynajmniej podziałały?

• ~losecontrol
    ~losecontrol
    Napisane 01 marca 2018 - 11:37
    Jakby nie działały to bym sie nimi nie faszerował. Ale dzialaja i co całkiem nieźle. Tyle,że wcześniej słyszałem już o tuch tabletkach ( nawet na tym forum o nich sobie czytałem) i mogłem je sam sobie zamówić bez konieczności gadania z lekarzem. Na razie nie zamierzem przerywać brania cum on, potencję mam taką dobra jak wczesniej i trochę się obawiam,że jakbym przestal je brać to wszystko powróciłoby do wcześniejszej sytuacji, która za wesoła nia była.

• ~Andrzej H
    ~Andrzej H
    Napisane 15 grudnia 2018 - 14:37
    Moim zdaniem w przypadku problemów z erekcją warto na początek zastosować IQman. Mi w każdym razie te tabletki pomogły. Ryzyka nie ma żadnego, bo jak kupiłem i czytałem skład, to oparte są one na naturalnych składnikach. No chyba, ze ktoś jest uczulony na konkretny składnik, ale wtedy chyba logicznym jest że dana osoba nie stosuje takiego środka, podobnie jak osoba uczulona na orzechy nie sięgnie po Snickersa

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook