Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problem z seksem

Rozpoczęte przez ~Warskeński, 22 sty 2018
  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 07 lutego 2018 - 22:02
    Byliście u seksuologa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Losecontrol ~Losecontrol
    ~Losecontrol
    Napisane 27 lutego 2018 - 10:47
    ~Aniołek napisał:
    Byliście u seksuologa?

    Byłem u seksuologa z problemami z potencją. Polecił mi tabletki ( na razie bez recepty). I tak sobie myślę,ze sam mogłem je sobie wczęsniej kupić a nie wydawać prawie 150 zł na seksuologa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tur ~Tur
    ~Tur
    Napisane 27 lutego 2018 - 12:20
    To aż tyle kosztuje wizyta???? Jakie tabletki Ci polecił?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~losecontrol ~losecontrol
    ~losecontrol
    Napisane 28 lutego 2018 - 08:56
    A myślałeś,że ile? Mieszkam w Poznaniu i właśnie zapłaciłem niewiele bo inni seksuolodzy żadali jeszcze więcej kasy.Może jak mieszkasz na jakimś zadupiu to zapłacisz mniej ale na pewno nie żyjąc w Poznaniu.A tabletki jakie mi polecił to cum on.Zreesztą do teraz je biorę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tur ~Tur
    ~Tur
    Napisane 28 lutego 2018 - 10:42
    Przynajmniej podziałały?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~losecontrol ~losecontrol
    ~losecontrol
    Napisane 01 marca 2018 - 11:37
    Jakby nie działały to bym sie nimi nie faszerował. Ale dzialaja i co całkiem nieźle. Tyle,że wcześniej słyszałem już o tuch tabletkach ( nawet na tym forum o nich sobie czytałem) i mogłem je sam sobie zamówić bez konieczności gadania z lekarzem. Na razie nie zamierzem przerywać brania cum on, potencję mam taką dobra jak wczesniej i trochę się obawiam,że jakbym przestal je brać to wszystko powróciłoby do wcześniejszej sytuacji, która za wesoła nia była.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy