Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problem z potencją

Rozpoczęte przez ~Cezary6, 25 lip 2013
  • avatar ~JustynaK ~JustynaK
    ~JustynaK
    Napisane 05 kwietnia 2017 - 12:21
    Cześć! Czy znane Wam są jakieś preparaty z Macą? Czytałam, że to świetna roślina na potencję i na płodność, bo ma w sobie dużo argininy... Niby dodatkowo wzmacnia i wspomaga budowę masy mięśnowej. Fajnie by było dorzucić kochanemu to do diety tak myślę... Tylko wolę w tabletkach, bo w proszku tego nie przyjmie, próbowałam już koktajle ze spiruliną, ale kochany nie lubi, jak to określił, pić błotnych papek ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewelin ~Ewelin
    ~Ewelin
    Napisane 05 kwietnia 2017 - 18:20
    Jeśli chodzi o macę, to polecam Ci Ereko :) Fajny ma sklad, sprawdził się :) Też właśnie mnie zachęciła ta maca, dużo się o tym mówi, w sumie dobra dla obu płci, ale tego suplementu raczej mu nie będę podbierać :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lecho ~Lecho
    ~Lecho
    Napisane 10 kwietnia 2017 - 17:35
    Ale po co kombinować z jakimiś tabletami, które niekoniecznie działają? Wzawsze mozesz sprobowac coś z sildenafilem, bo przecież masz go teraz w aptekach bez recepty i po problemie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojcieh_later ~wojcieh_later
    ~wojcieh_later
    Napisane 11 kwietnia 2017 - 19:35
    Nie trzeba być lekarzem ani specjalistą żeby wiedzieć, że syldenafil nie jest całkiem bezpieczną substancją. To jest jasne, że suplementy na bazie naturalnych składników są bezpieczniejsze dla zdrowia, ale oczywiście każdy robi jak uważa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lecho ~Lecho
    ~Lecho
    Napisane 26 kwietnia 2017 - 14:06
    Paracetamol też nie jest w pełni bezpieczny ;) Dlatego przy braniu tabletek z sildenafilem, nawet tych bez recepty, zawsze można skonsultować się z lekarzem, a co najmniej przeczytać ulotkę. Każdy ma swoją głowę i będzie stosował jak mu wygodnie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mordi_m ~mordi_m
    ~mordi_m
    Napisane 28 kwietnia 2017 - 18:01
    Ważne, żeby każdy przy przyjmowaniu różnego rodzaju substancji znał tego konsekwencje - np. syldenafil nie jest wskazany dla osób z nadciśnieniem czy problemami sercowymi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przymi ~Przymi
    ~Przymi
    Napisane 08 maja 2017 - 17:16
    Ale chyba stosowany przez długi czas, co? No bo nie ma w składzie, żadnej substancji aktywnej używanej przez seksuologów do leczenia problemów z erekcją. Ja tam ufam sildenafilowi i jego się trzymam. Niebieska tabletka uratowała niejeden związek, a teraz można kupić inne preparaty bez recepty, więc uratuje pewnie jeszcze sporo :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Płoszaj ~Płoszaj
    ~Płoszaj
    Napisane 22 maja 2017 - 21:47
    Ja polecam Ereko, jestem bardzo zadowolony. Zakupiłem jedno opakowanie, a teraz już domawiam kolejne, bo widzę efekty, a skład mają ziołowy, czuję, że mam więcej energii, humor zdecydowanie lepszy. Za takie pozytywne zmiany bez skutków ubocznych warto zapłacić, a cena nie zwala z nóg, zwłaszcza jak się przeliczy, że przy efekcie podtrzymania miesięcznie trzeba zapłacić jakieś 35 zł. Dla mnie rewelka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 23 czerwca 2017 - 15:14
    Ja mam taki organizm, że kazda sytuacja stresowa odbija mi sie na męskość. Bardzo mnie to irytuję bo nawet o tym nie myślę a tu jak co do czego to trach i klapa....W takich sytuacjach bardzo pomoga mi tabletka long men - 30 minut i jestem już na nogach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 12 lipca 2017 - 19:59
    Witam. Jest tych środków wiele, można spróbować na początek tak jak ja Vigrax i Zytax i mi pomogły. Na tej stronce na-potencje.com.pl są ich opisy działania, skład.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marian33 ~marian33
    ~marian33
    Napisane 13 lipca 2017 - 08:27
    Mam 45 lat i brałem przez jakiś czas sildenafil na problemy z erekcją. Bardzo mocno na mnie działało, straszne bóle głowy, erekcja bardzo długo się momentami utrzymywała. To podstawowy składnik Viagry, ale przeszedłem na coś bardziej naturalnego, czyli na Dr Penigreat ze względu na duży udział buzdyganka ziemnego, żeń – szenia i korzenia macy. Brałem przez dwa miesiące dzień w dzień i efekt w końcu pojawił się na poziomie mniej więcej 80% sildenafilu, ale bez skutków ubocznych. Jestem zadowolony najbardziej z tej kuracji. Sporo jest teraz rozwiązań, ale trzeba sprawdzać, co jest naturalne, a co syntetyczne. Syntetyki ze skutkami ubocznymi najczęściej. Dlatego polecam tylko naturalne kuracje, jeżeli chodzi o wszystkie sprawy z erekcją, czy przedłużeniem członka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jan1955 ~jan1955
    ~jan1955
    Napisane 13 lipca 2017 - 22:56
    ~marian33 napisał:
    Mam 45 lat i brałem przez jakiś czas sildenafil na problemy z erekcją. Bardzo mocno na mnie działało, straszne bóle głowy, erekcja bardzo długo się momentami utrzymywała. To podstawowy składnik Viagry, ale przeszedłem na coś bardziej naturalnego, czyli na Dr Penigreat ze względu na duży udział buzdyganka ziemnego, żeń – szenia i korzenia macy. Brałem przez dwa miesiące dzień w dzień i efekt w końcu pojawił się na poziomie mniej więcej 80% sildenafilu, ale bez skutków ubocznych. Jestem zadowolony najbardziej z tej kuracji. Sporo jest teraz rozwiązań, ale trzeba sprawdzać, co jest naturalne, a co syntetyczne. Syntetyki ze skutkami ubocznymi najczęściej. Dlatego polecam tylko naturalne kuracje, jeżeli chodzi o wszystkie sprawy z erekcją, czy przedłużeniem członka.

    Myślę ,że może brałeś za dużą dawkę sildenafilu,na początek na pewno wystarczy zacząć od 25 mg czyli ćwiartka 100 mg tabletki ,bo takie są najczęściej w aptekach..Ja czasem biorę sildenafil ( mam 62 lat),najczęściej to 50 mg lub mniej i aż takich skutków ubocznych jak piszesz nie mam,zawsze biorę jak chcę aby stosunek był bardziej satysfakcjonujący i erekcja bardziej trwała.Po 15 -20 minutach działa ,akurat czas na dobrą grę wstępną,po wytrysku ,erekcja ustępuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gargamel1231 ~Gargamel1231
    ~Gargamel1231
    Napisane 03 sierpnia 2017 - 11:46
    Też miałem z tym problemy, wiadomo wiek robi swoje. Żona była bardzo zła, więc musialem coś z tym zrobić. Pomyślałem, że spróbuje tych tabletek na potencje, znalazłem sklepik www.wzaufaniu.pl, tam polecali logmen i white horse i powiem Wam, że działa. I to jak! Aż sam jestem zaskoczony. Żona znowu jest zadowolona, ja też :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert 588 ~Robert 588
    ~Robert 588
    Napisane 14 sierpnia 2017 - 08:55
    też miałem takie problemy ale postawiłem na zmianę stylu życia, ruch na początku były to tylko spacery teraz mam bieżnię i i biegam sobie co drugi dzień, zdrowa dieta, choć bez przesady bo od czasu do czasu dobry fast food czy golonka nikomu nie zaszkodziły no i dodatkowo suplement diety dla mężczyzn Penistim

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szczupak ~Szczupak
    ~Szczupak
    Napisane 18 sierpnia 2017 - 09:31
    Miałem problemy z potencją, przyznaję,bardzo niewygodny problem. Zacząłem kupować tabletki long men i white horse i pomaga, ze strony wzaufaniu.pl. Żona od razu kazała mi kupować regularnie, od kiedy mieliśmy dobry seks jak dawniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rolekT ~rolekT
    ~rolekT
    Napisane 29 sierpnia 2017 - 18:20
    wiecie co chyba i mnie zaczyna dopadać ten sam problem. Co jakiś czas niestety ale mój "mały"nie daje rady, przyznaje, że zacząłem czytać o problemach z potencją. Fakt wiek przyczynia się i to nawet bardzo ale okazuje się, że też i stres a nawet nadmierne uprawianie sportu ma duży wpływ. Faktycznie mam ostatnio nerwówkę w pracy i może dlatego. Żona też szczęśliwa z tego powodu nie jest i mówi, że może iść ze mną do lekarza, który na pewno coś na to zaradzi, co jak sądzicie iść?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bar334 ~Bar334
    ~Bar334
    Napisane 27 września 2017 - 08:57
    Panowie aktualnie biorę Man tabs. I jestem w sumie zadowolony z działania. Które jest nawet mocniejsze niż się spodziewałem. Chodzi o to,że penis czasami stoi nawet po seksie i po wytrysku a erekcja utrzymuje sie przez wiele godzin. Czy to normalne?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ezekiel ~ezekiel
    ~ezekiel
    Napisane 27 września 2017 - 13:34
    Penis wcale tak szybko nie opada po wytrysku. Trzeba trochę poczekać aż opadnie. Chociaż jak po kilku godzinach jeszcze trzyma Cię działanie tabletki to nieźle. Może powinieneś stosować w takim przypadku nie cała tabletkę, ale na przykład połowę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~filip ~filip
    ~filip
    Napisane 05 października 2017 - 13:56
    spróbowałem i polecam Member XXl. jestem po 50 zdarzały mi sie wpadki z penisem ten specifik jeszcze mnie nie zawiódł. Gsyby cos tu jest link z jakiego robie zakupy bo specifik nie jest tani w 100% skuteczny a zależy mi żeby doszedł he

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gren ~gren
    ~gren
    Napisane 07 października 2017 - 11:14
    zapraszam po ostrygi i produkty spożywcze z doza zawartością cynku jedz 10 ostryg zakrapiaj cytryna 8-12 godzin przed stosunkiem zona ucieknie ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy