Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problem z potencją

Rozpoczęte przez ~Cezary6, 25 lip 2013
  • avatar ~Kriss71 ~Kriss71
    ~Kriss71
    Napisane 30 grudnia 2016 - 09:37
    ~Bernad napisał:
    Ja natomiast będę wdzięczny za jakieś dobre suplementy diety...


    suplementy diety...tutaj moim zdaniem jest kwestia indywidualna, musisz wyczuc, jaki na Ciebie działa. Ja miałem do czynienia z różnymi, z większym i mniejszym skutkiem. To co pomagało moim znajomym, na mnie kompletnie nie działało. Teraz jestem w fazie testowania suplementu o nazwie Erektim. Póki co, widzę, że zaczyna się cos dziać, jak narazie daję mu szansę i mam nadzieję że to w końcu TEN

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kuba ~Kuba
    ~Kuba
    Napisane 03 stycznia 2017 - 11:54
    A może wiecie czy jest możliwość na jakiejś stronie internetowej odbycia konsultacji online z lekarzem i wystawieniem recepty?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 04 stycznia 2017 - 21:08
    no z takim składem bazującym właściwie na samych naturalnych składnikach ryzyko wystąpienia skutków ubocznych faktycznie musi być mniejsze :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojciech_Later ~Wojciech_Later
    ~Wojciech_Later
    Napisane 05 stycznia 2017 - 09:01
    Dokładnie, jeśli dla Twojego męża ważne jest zdrowie, to niech nie ryzykuje i spróbuje naturalnej suplementacji. To bezpieczniejsze rozwiązanie niż leki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 14 stycznia 2017 - 17:05
    u nas nawet o lekarzu nie było mowy, a co dopiero o lekach :)) ja jeśli tylko mam możliwość to staram się wybierać mniej inwazyjne środki, żeby organizmu nie wyniszczać więc analogicznie było w przypadku tabletek, które podsunęłam męzowi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 25 stycznia 2017 - 22:57
    takie tabletki "na szybko" wcale nie zadowolą Twojej kobiety, uwierz :) 1000x bardziej wolimy stabilizującą się sytuację, generalnie jakieś widoczne rezultaty, niż takie efkty na zawołanie, na chwilę. więcej z tym nerwówki niż zadowolenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pando ~pando
    ~pando
    Napisane 27 stycznia 2017 - 18:27
    No nie żartuj. Po suplementach w ogóle nie ma gwarancji, ze zadziałają. Bierze się to miesiącami, to na pewno jest obciążenie dla wątroby czy żołądka. Nie wspomnę już o tym, że leki są o wiele dokładniej przebadane, żeby w ogóle zostały dopuszczone do sprzedaży, więc dla mnie w ogóle nie ma porównania...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 02 lutego 2017 - 21:03
    gwarancji nie ma nigdy, a to, że sprawa nie jest na zawołanie, tylko potrzeba chwili cierpliwości też o czymś świadczy. ja odbieram to akurat jako duży plus, bo w naszym przypadku jak jakieś rezultaty zaczęły być widoczne, to taka poprawa już się utrzymuje do tej pory i żadne cudowne pastylki na zawołanie nie są nam już potrzebne w takiej sytuacji

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojciech_Later ~Wojciech_Later
    ~Wojciech_Later
    Napisane 04 lutego 2017 - 12:27
    Mam dokładnie to samo. Jak pojawiły się pierwsze problemy z osiągnięciem erekcji, to chciałem osiągnąć jakiś szybki efekt. Po jakimś czasie przekonałem się, że cierpliwość popłaca. Odpowiedni suplement może znacząco poprawić kondycję seksualną na dłużej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 14 lutego 2017 - 21:29
    W końcu bardzo ważne jest żeby obserwować swoje ciało i szybko reagować na zmiany. Im wcześniej zareagujemy na problem właśnie np. z potencją tym większa szansa na szybsze odzyskanie równowagi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mordi_m ~mordi_m
    ~mordi_m
    Napisane 27 lutego 2017 - 19:41
    Z tą suplementacją i czekaniem to i ja się zgodzę. U mnie zadziałała po 5 tygodniach i jestem bardzo zadowolony. Ważne, żeby było dużo l-argininy i wyciąg z żeń-szenia - powinno zadziałać:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 07 marca 2017 - 21:02
    No ale oczywiście skuteczność suplementu zależy też od odpowiedniego bilansu składników. Jedne suplementy mają bardziej wyważony inne mniej. Moim zdaniem ważny jest udział l-arganiny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 12 marca 2017 - 22:01
    moim zdaniem wszystkie składniki są ważne z tego co czytałam o zastosowaniu każdego z nich, ale faktycznie podwójna dawka jeśli chodzi o l-argininę jest wyróżnikiem na tle innych środków

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebastian ~sebastian
    ~sebastian
    Napisane 13 marca 2017 - 21:46
    Szkoda, że na tym forum można już poczytać tylko jak jedna osoba gada sama ze sobą pod trzema nickami :( olka, nie masz nic lepszego do roboty niż rozpisywać się o tabsach dla mężczyzn na wszystkich możliwych tu wątkach? ;) Dziekujemy za Twe poświęcenie i cenne rady.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aminek ~Aminek
    ~Aminek
    Napisane 13 marca 2017 - 22:57
    Eee tam moim zdaniem to fajnie, że kobiety z doświadczeniem piszą na forach dla facetów :) Przynajmniej możemy się dowiedzieć co sądzą na temat np. suplementacji :) a że to wątek o potencji to o czym ma pisać..?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojciech_later ~wojciech_later
    ~wojciech_later
    Napisane 14 marca 2017 - 10:46
    No w końcu temat jest o problemach z erekcją więc trudno żeby ktoś tu pisał o czym innym. Im więcej osób podzieli się swoimi doświadczeniami tym lepiej dla zainteresowanego. Ja też jestem zwolennikiem naturalnych suplementów, ale nie wkurzam się jak ktoś pisze, że woli coś innego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebastian ~sebastian
    ~sebastian
    Napisane 14 marca 2017 - 14:14
    ~wojciech_later napisał:
    No w końcu temat jest o problemach z erekcją więc trudno żeby ktoś tu pisał o czym innym. Im więcej osób podzieli się swoimi doświadczeniami tym lepiej dla zainteresowanego. Ja też jestem zwolennikiem naturalnych suplementów, ale nie wkurzam się jak ktoś pisze, że woli coś innego.


    Ja to rozumiem, ale jestem tu nowy, od kilku dni, właśnie z tego samego problemu. Natomiast doskonale wiem, że ludzie są zatrudniani aby tworzyć takie wpisy, a Ci, co mają trochę więcej zwojów tworzą też fikcyjne dialogi w wierze, że wszyscy się na to złapią. Rzuciło mi się w oczy, że olka od kilku dobrych miesięcy strzeże tu konkretnego preparatu, co mnie lekko rozbawiło, więc pozwoliłem sobie na taki komentarz. Rozrywki też mi dostarczyły trzy konkretne loginy, które piszą sobie same ze sobą w odstępie godziny. Serio. Trudno się domyślić, że to kryptoreklama...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wladek ~Wladek
    ~Wladek
    Napisane 15 marca 2017 - 11:34
    Witajcie. Od niemal dwóch lat zmagam się z problemem z potencją. Po utracie pracy zachorowałem na depresję, wszystko zaczęło mi się sypać na głowę. Straciłem zainteresowanie żoną. Musiała znosić moje nastroje a w dodatku nie przyznawałem się do problemów z erekcją, więc po prostu ordynarnie ją... odrzucałem. Mieszkam w niewielkiej miejscowości pod Poznaniem, postanowiłem udać się zatem do psychologa w Poznaniu. Uporaliśmy się z problemem bez pomocy psychotropów, bo one jeszcze gorzej działają na te sprawy. Udało mi się trafić na rewelacyjnego psycholga, który także jest seksuologiem. Po wygranej z chorobą zaczęliśmy skupiać się na sprawie erekcji, potrzebowałem uwierzyć w siebie i zacząłem suplementować preparat Ereko, zgodnie z namową lekarza. Ten preparat ma dobry, naturalny skład. Wszystko wraca do normy, jestem wdzięczny. Są różne sytuacje w życiu, ale jeśli zaczyna Wam się coś wymykać spod kontroli to nie bójcie się prosić o pomoc specjalisty. Nie wiem czy mogę podać tu nazwisko doktora, ale jakby ktoś chciał, to wyślę na maila.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 30 marca 2017 - 21:57
    wiesz co, daruj sobie :) to że piszę tu jedynie jako olka akurat łatwo sprawdzić. piszę, bo wiem jaka to cholernie tudna sytuacja w związku i jeśli to czym się tu dzielę pomoże kiedyś jakiejś kobiecie, która tak jak ja będzie chciała pomóc swojemu facetowi - to uwierz, że nawet czytając takie Twoje nic nie wnoszące do sprawy wypociny - i tak warto. miłego wieczoru :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 04 kwietnia 2017 - 22:12
    Tak trzymaj dziewczyno :) jak dla mnie to super że się udzielasz. Moja żona też uwielbia różne fora ale z tego co wiem to ona raczej na samych damskich bo jest kosmetyczką ale wiadomo kto co lubi :) Bardzo dobrze, że wspierałaś męża it o się ceni bo w końcu w związku najważniejsze jest oparcie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy