Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problem z potencją

Rozpoczęte przez ~Cezary6, 25 lip 2013
  • avatar ~Leon ~Leon
    ~Leon
    Napisane 24 sierpnia 2016 - 18:22
    To ja polecam, żebyście spróbowali leku KING COBRA, najmocniejszy lek na potencję dla Panów. Ja kupuje w apteka-sildenafil.pl i jestem bardzo zadowolony. Sprawdźcie sami, nie będę Wam reklamował.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wiktor ~wiktor
    ~wiktor
    Napisane 25 sierpnia 2016 - 11:15
    Miałem problem bardzo niskiej wagi (straszny ektomorfik). Nic mi nie pomagało. Nogi przypominały patyki. Najpierw na forum sportowym pogadałem z ludźmi i mi polecili jedno rozwiązanie. Kupiłem produkt do budowania masy mięśniowej przez kupiesterydy.com (żadnych problemów z jakością). Nabrałem 8-9 kg w trochę ponad miesiąc. Do tego doszła dieta i inne suplementy. Przy właściwym użytkowaniu sterydy to ogromna pomoc i dla mnie to była jedyna nadzieja na normalny wygląd ciała. Wiele osób, nawet specjalistów ignorowało mój problem po prostu, więc trzeba walczyć samodzielnie czasami, bo to się po prostu opłaca.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxx ~xxx
    ~xxx
    Napisane 31 sierpnia 2016 - 19:27
    Małym penisem się nie przejmujcie, potencja i erekcja to już gorszy temat .Moim zdaniem mały penis to nie wszystko ale przecież jak on nie staje to jest właśnie lipa.. Kobieta niezadowolona, i facet też podupadły jeżeli chodzi o Ego. Dlatego ja jak mam problem z erekcją to stosuje erekton fast. To on pomaga mi postawić penisa na nogi. Dzięki temu ja i ona jesteśmy zadowoleni.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maksiewicz ~maksiewicz
    ~maksiewicz
    Napisane 03 września 2016 - 15:42
    Też się dziwię że znieśli te recepty zwłaszcza że sildenafil bardzo wpływa na organizm i moim zdaniem takie substancje powinny być tylko i wyłącznie na receptę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~henryk ~henryk
    ~henryk
    Napisane 14 września 2016 - 23:08
    nie mówiąc już o tym że jest wręcz niebezpieczny dla osób które mają problemy z sercem lub ciśnieniem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kawaai ~kawaai
    ~kawaai
    Napisane 20 września 2016 - 19:33
    Wystarczy wpisać sildenafil w google i trochę poczytać to od razu człowiek nie będzie brał bez konsultacji z lekarzem. Polecam tym którzy mają takie pomysły...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tamir ~Tamir
    ~Tamir
    Napisane 25 września 2016 - 01:18
    A znacie tabletki Last Longer? Powiem Wam, że próbowałem naprawdę różnych środków, ale średnio się sprawdzały. Jedne lepiej, inne gorzej. Dopiero kiedy kupiłem te tabletki poczułem znaczną poprawę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~andrew ~andrew
    ~andrew
    Napisane 03 października 2016 - 22:56
    A ten środek nie ma w składzie sildenafilu właśnie... ja bym nie ryzykował ;/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miquel ~Miquel
    ~Miquel
    Napisane 17 października 2016 - 21:05
    Też mnie one zastanawiają bo czytałem jakieś różne opinie o nich.. zwłaszcza że one są chyba tylko do kupienia przez net więc bez sensu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 19 października 2016 - 20:53
    myślę, że pewniejszym źródłem będzie zawsze apteka. środki z syldenafilem to już poważniejsza sprawa o tyle, że trzeba je przyjmować pod ścisłą kontrolą lekarza i nie można sobie dawkować jak się żywnie podoba, bo może to nieść szkody spore

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hanka ~Hanka
    ~Hanka
    Napisane 25 października 2016 - 20:52
    Kupowanie jakichkolwiek leków czy nawet suplementów przez internet bo są trochę tańsze to jakaś porażka... przecież nie mamy pewności czy pochodzą ze sprawdzonego źródła, że były dobrze przechowywane czy nie mają przypadkiem zmienionych dat ważności...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 30 października 2016 - 16:38
    widzę, że mamy podobne podejście do tabletek zamawianych przez internet :) ja się zwyczajnie bezpieczniej czuję, jesli kupuję swojemu facetowi tabletki w aptece

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hanka ~Hanka
    ~Hanka
    Napisane 07 listopada 2016 - 21:40
    Dokładnie tak.. wiesz, może też tak być że lek nie jest podrobiony czy coś ale czy był przechowywany w odpowiednich warunkach - nie wiadomo. W aptece leży to masz normalną temperature i nie ma wilgoci więc wszystko jest z nimi ok.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arkadiusz ~Arkadiusz
    ~Arkadiusz
    Napisane 09 listopada 2016 - 21:28
    Dziewczyny widzę się rozszalały na naszym forum :P Ale zgadzam się z Wami - macie jak zawsze racje. Często też w necie można się naciąć na różne super magiczne środki na wszystko za duże pieniądze które nie działają. Ja też postawiłem na suplementy z apteki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~januszfuk ~januszfuk
    ~januszfuk
    Napisane 06 grudnia 2016 - 21:46
    @arkadiusz i bardzo dobrze ;) w końcu to one są po drugiej stronie także ich rada jest bezcenna. Co do suplementacji to sam z niej korzystam bo czemu mam nie być ciągle sprawny jak młodziak ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kuba ~Kuba
    ~Kuba
    Napisane 07 grudnia 2016 - 16:15
    Panie i panowie,
    wiecie może czy środki na potencje można kupić przez internet ? chodzi mi o środki na recepte - znalazłem w internecie przychodnię dimedic. Zamawiał ktoś może stamtąd jakieś leki?
    Będę wdzięczny za informacje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~unit42 ~unit42
    ~unit42
    Napisane 11 grudnia 2016 - 11:59
    Takie środki raczej proponowałbym kupować w sprawdzonej aptece. Z tymi internetowymi, to różnie bywa. Poza tym jak wybierzesz się do apteki, to zawsze mogą coś doradzić. Są różne suplementy z wyciągami z buzdyganku naziemnego i l-argininą, które wspomagają męską kondycję seksualną.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maksiewicz ~maksiewicz
    ~maksiewicz
    Napisane 11 grudnia 2016 - 19:21
    Internetowe apteki nie są takie najgorsze ale trzeba bardzo uważać żeby nie trafić na jakąś oszukaną. Ja często zamawiam, ale z odbiorem zamówienia w aptece właśnie. Wtedy przychodzę, mówię jaki numer zamówienia i odbieram gotową paczkę. Dobre to jest jak ktoś się wstydzi coś kupić to ten problem jest tu załatwiony ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kuba ~Kuba
    ~Kuba
    Napisane 16 grudnia 2016 - 09:39
    Polecicie może jakąś sprawdzoną aptekę online ? Będę wdzięczny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bernad ~Bernad
    ~Bernad
    Napisane 27 grudnia 2016 - 15:30
    Ja natomiast będę wdzięczny za jakieś dobre suplementy diety...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy