Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problem z potencją

Rozpoczęte przez ~Cezary6, 25 lip 2013
  • ~sena
    ~sena
    Napisane 29 sierpnia 2019 - 17:58
    A ja ma na to niezawodny sposób, pewien naturalny specyfik, sprowadzany z Turcji, niestety u nas niedostępny w sprzedaży:)

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~nnt
    ~nnt
    Napisane 15 października 2019 - 10:52
    Mam 42 lata I problemy ze wzwodem od dobrych 10 lat. Na początku próbowałem zmienić dietę i cwiczyć co nieco pomogło, jednak z roku na rok problem narastał. Nie jest tak, ze nie mogę osiągnąć wzwodu ale trwa to coraz dlużej, nie wystarcza stymulacja partnerki, muszę sobie pomagać ręką, poza tym bywa, ze członek opada w trakcie stosunku. Doszedłem do wniosku, ze przyszedł już czas na jakieś środki wspomagające erekcję. Brać w sildenafil czy jednak poszukać bardziej naturalnych substancji?

• ~kuball
    ~kuball
    Napisane 15 października 2019 - 13:11
    panowie nie dajcie się oszukiwać.mineły czasy kiedy za jedną tabletkę viagry w aptece trzeba było wybulić 40 zł.teraz kupiłem maxorman,90 tabletek za 128 zł i jak sobie przypomnę viagre wcale jej nie ustępują mocą.dwie biorę sporadycznie jak jestem mocno spruty przez prace, zazwyczaj jedna robi swoje.

• ~Parent
    ~Parent
    Napisane 15 października 2019 - 13:45
    Nie wiem czy czytałeś tematy na forum ale jest ich bardzo wiele. Na początku nie bierz sildenafilu szczególnie, że jeśli możesz osiągnąć erekcję to wcale jakichś dużych problemów na tym polu nie masz, celuj w środki z L argininą.

• ~asmat
    ~asmat
    Napisane 16 października 2019 - 09:01
    Tak jak osoba powyżej pisze temat był wałkowany juz wiele razy, ogólnlie suplementow jest wiele, na pewno nie polecałbym pakować się od razu w sildenafil bo ma kiepski wpływ na ciśnienie oraz może wykazywąć działanie uzależniające. Idź bardziej w ziołowe, typu L argininą. Dobry skład mają braveran, cum on, niezły jest też penis complete.

• ~nnt
    ~nnt
    Napisane 16 października 2019 - 14:36
    I l arginina nie uzależnia?

• ~asmat
    ~asmat
    Napisane 17 października 2019 - 09:46
    Nie, jednak czasami dłużej trzeba poczekać na jej działanie, dużo tutaj zależy od wybranej osoby, na jedną zadziała to szybciej, druga będzie musiała na działanie poczekać troche dlużej.

• ~IgorW@s
    ~IgorW@s
    Napisane 30 stycznia 2020 - 11:38
    Jak się już ma tą 40stkę na karku i czasem sprzęt nie działa idealnie to czas sobie pomóc. Tylko po co od razu się faszerować viagrą itd., co obciąża wątrobę i nie jest dla nadciśnieniowców. Ja miałem taki problem i znalazłem Ereko. Brałem ze 2 miesiące w sumie, aż mi się skończyło i potencja mi poszła do góry. bardziej mi się chce, mam silną erekcję. Jest dobrze!

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Strona 10 z 10
poprzednia Strona 10 z 10

Gorące tematy

facebook