Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problem z potencją

Rozpoczęte przez ~Cezary6, 25 lip 2013
  • avatar ~Cezary6 ~Cezary6
    ~Cezary6
    Napisane 25 lipca 2013 - 12:17
    Jadę z żoną na 30-lecie naszego związku na wycieczkę do Paryża. Niestety boję się, może mi nie stanąć na wyjeździe. Od czasu do czasu borykam się z tymi problemami. Jak sobie poradzić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 15 sierpnia 2013 - 16:03
    witaj. mam ten sam problem . byłem u psychola , łykałem cosik ale jakos było słabo aż .....tu nagle kolega pokazuje mi żel kamagra . ja osobiscie kupilem tabletki i dzielę je na pół efekt super. Łykam więc polecam .M

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Matte ~Matte
    ~Matte
    Napisane 13 września 2013 - 15:00
    w każdej aptece dosteniesz dziś wspomagacze, które działają "od zaraz".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nother ~Nother
    ~Nother
    Napisane 01 października 2013 - 18:21
    Matte ma rację. W aptece jest mnóstwo takich preparatów, dlatego warto podpytać aptekarza co poleca. Ja tak zrobiłem, wybrał mi Liderin (godzinę przed się bierze) i w sumie od tamtej pory się z nim nie rozstaje. Mogę Ci go polecić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~warior ~warior
    ~warior
    Napisane 11 października 2013 - 11:47
    Zapytaj w aptece o nowy suplement diety poprawiający potencję - selectin. Jest to nowość na rynku, ale wyróżnia się tym, że bazuje na naturalnych składnikach, przez co jest całkowicie bezpieczny. Nie przeciąża organizmu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Slaw ~Slaw
    ~Slaw
    Napisane 19 grudnia 2013 - 03:52
    Tiaaa... Rozpieszczaj się najlepiej jak potrafisz nad sobą... I pogłaskaj po biednej główce jak to niegdaj mamuśka robiła... Jaki to jestem biedny i nieszczęśliwy i zaniedbany. Nikt mnie nie kocha, nie lubi i w ogóle...Jestem do du..
    No tak, to brutalna prawda.

    Najpierw się ostro w palnik dawało (jak prawie każdy za młodu z resztą), po nocach nadużywało, dużo żarło niezdrowe żarcie przez całe życie, w stresie w pracy, w nerwach w domu czy toksycznym związku a potem pretensje, że to cholerne ciało cię w końcu zawiodło... Ja na jego miejscu o wiele wcześniej bym ci powiedział jak do jakiegoś gbura - "ty gościu, jakies jaja sobie robisz czy na poważnie? Bo jak tak to spier....". A potem kopnął cię mocno w dupę i powiedział cześć...

    A tu niespodzianka. Pomimo sterczącego bęcka, przepalonych płuc, zwisającego fiuta i obrośniętych boczków ONO ciągle jest ci wierne (BTW. nie ma za bardzo innego wyboru... Jak wierny pies...). A pamiętasz jak wyglądałeś mając 22 lata? No tak, ale ile i co wtedy robiłeś? To już zatęchła historia...

    Na cuda ani cudowne porady to kolego z netu za bardzo nie licz, ale jeżeli się dobrze trzepniesz w głowę i zaczniesz od ruchu codziennie, więcej warzyw, aktywności np. 2 godz. codziennie to po roku poczujesz się jakbyś zgubił 20 lat. Daję tylko prosty przykłąd na myś którego się skrzywisz. Ale to na razie tylko skrót myślowy.
    Pieprzę głupoty powiadasz? No to musiałbyś mnie spotkać. Nawet byś nie poznał...
    |Mając 53 lata zgubiłem 20 lat, a mogę więcej niż nabite małolaty a kobitki po prostu... wolą mnie niż te dziecinne mięśniaczki bez doświadczenia i wiedzy z ciągle tylko sterczącymi fiutkami... Bo się naoglądali Yutuba i myślą że wszystko wiedzą o seksie. Co za bull shit...

    TRZEBA CZASEM WZIĄĆ SWOJE JAJA W GARŚĆ ZAMIAST PÓJŚĆ DO LEKARZA, KOŚCIOŁA ALBO PO BROWAR. Sorki za prostacką szczerość i brutalność, ale wielu facetów obecnie zachowuje się jak panienki i primabaleriny, nie wolno ich kopnąć, potrząsnąć trochę czy trochę urazić mocniejszym słowem, bo się rychło nabawią kataru i nerwicy żołądka biedacy... I kuśka już im więcej nie stanie w życiu... Że nie wspomnę o zrozumieniu staropolskiej gwary.

    Czy wiesz kolego, że słowo KUTAS oznaczało dawniej ozdobną przypaskę na pasie szlachcica? A teraz? Same tylko qrna problemy...

    Nie szukaj i nie myśl za dużo o jakiejś idiotycznej cudownej chemii i tabletach. To tylko drogie pozory, zawsze za dużo kosztuje, rzadko działa jak byś chciał, tylko na nielicznych i jak już to zawsze za krótko. Większość tych głupich reklam nie ma nic wspólnego z prawdą, a najbardziej z twoim zawsze za bardzo pustym portfelem.

    A to wszystko się generalnie sprowadza do jednego wniosku, że problem zawsze siedzi w głowie, a nie w głowie Twojego wacka kolego...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sos_33 ~sos_33
    ~sos_33
    Napisane 30 listopada 2014 - 22:08
    W sumie może się okazać że to bardziej poważny problem. Na początek proponowałbym stosowanie supelemtów diety. Taka kuracja trwa ok 6 tygodni (regularnego stosowania) oczywiście zmiana stylu życia, więcej sportu, dieta, mniej stresu więcej wypoczynku. To wszystko powinno dać rezultat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~LOKI ~LOKI
    ~LOKI
    Napisane 15 grudnia 2014 - 12:33
    a ja widze ze na tym forum chodzi wylacznie o reklame suplementow diety :) i jestem pewny ze te wszystkie opinie jakie to wspaniale te produkty pisza osoby zatrudnione specjalnie do tego celu :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 23 stycznia 2015 - 00:02
    ciężko się nie zgodzić, i że ważne i że skuteczne :) przynajmniej z naszego doświadczenia mogę polecić te tabletki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jasiek 50+ ~jasiek 50+
    ~jasiek 50+
    Napisane 25 stycznia 2015 - 13:53
    Tej koncowej wypowiedzi muszę przyznać całkowitą rację .Na cała męską sferę seksualną działa podświadomie psychika i wszystko siedzi w głowie.Napewno trudno sie z tym walczy,tym bardziej jak to sie wlecze latami. No wówczas suplementy bez recepty z apteki też nie wiele pomogą.w miarę zdrowe jedzenie i trochę sportu napewno pomagają no i wiara w siebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jasiek 50 + ~jasiek 50 +
    ~jasiek 50 +
    Napisane 25 stycznia 2015 - 14:10
    w poprzednim poście chodzilo mi o wypowiedż podpisujący się 'Sław'

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tasak42 ~tasak42
    ~tasak42
    Napisane 29 stycznia 2015 - 16:35
    no i oczywiście wsparcie ze strony drugiej połówki bo bez tego to ciężko ;/ nic tak nie zmotywuje i nikt Ci tak nie przypomni o ćwiczeniach,tabletkach czy porze posiłku jak ukochana :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek Polański ~Jacek Polański
    ~Jacek Polański
    Napisane 17 lutego 2015 - 20:14
    Czy was na prawdę panowie pogięło?
    Czy jesteście aż tak naiwni, żeby wierzyć w jakieś pigułki? Chyba potrzeba wam jednak kolejnej lekcji, że to nie pomoże. Kupujecie tylko złudzenia. No to płaczcie i płaćcie.
    Sprzedaję na rynku podobne rzeczy i się tylko śmieję do monitora, sprawdzając stan obrotów na kontach...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~staryalejary ~staryalejary
    ~staryalejary
    Napisane 17 lutego 2015 - 21:30
    Hmmmmm Panie Jacku. Nie mogę się z Panem zgodzić. Ja jakis czas temu zazywałem tabletki na bazie buzdyganku i sądzę, ze mi bardzo pomogły. Wiadomo, że to nie wszystko. Trzeba dbać o odpowiednią dietę, uprawiać sport, ale przeciez nie od dzisiaj wiadomo, że róznego rodzaju zioła pomagaja na rózne dolegliwości. Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jasiek 50++ ~Jasiek 50++
    ~Jasiek 50++
    Napisane 18 lutego 2015 - 14:08
    Myślę ,że obie strony mają racje.Napewno takie suplementy dla młodszego wiekiem faceta ,o ile nie ma poważniejszych przyczyn zaburzeń erekcji ,mają jakieś znaczenie dla organizmu.I jak pomagają dlaczego nie ma ich stosować i cieszyć się z tego powodu bo przecież o to nam wszystkim chodzi.Natomiast w starszym wieku bliżej szescdziesiątki poziom testosteronu mocno sie obniża i takie suplementy napewno nie działają z taką siłą.Aby zapewnić sobie dłużsą i trwalszą erekcję trzeba skorzystać z leków zawierających sildenafil ,są niezawodne w tej sprawie.Najkrótsza droga to udać się do urologa po receptę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~znawca ~znawca
    ~znawca
    Napisane 24 lutego 2015 - 14:48
    Problemy niestety pojawiaja sie w kazdym wieku i nie ma na to reguły. Wazne żeby nie chowac głowy w paisek i szukac pomocy od razu. Oczywiście nie chodzi mi od razu a leki, dla mnie wystarczy dobrze dobrany preparat w zbogacajacy organizmo niezbedne składniki dla mezczyzny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~francesco41 ~francesco41
    ~francesco41
    Napisane 25 lutego 2015 - 10:49
    Jeśli chodzi o odpowiednio dobrane składniki, to na pewno buzdyganek ziemny. Ja po tabletkach na bazie tej rośliny nabrałem mega mocy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~T34 ~T34
    ~T34
    Napisane 25 lutego 2015 - 17:43
    ??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ciekawy ~ciekawy
    ~ciekawy
    Napisane 25 lutego 2015 - 19:09
    A jaką kurację stosowałeś? Jakieś specjalne tabletki na poprawę potencji?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rk3745 ~rk3745
    ~rk3745
    Napisane 27 lutego 2015 - 18:32
    Leczenie zaburzeń erekcji ćwiczeniami Masunagi

    Pacjenci Shizuto Masunagi często chwalili się poprawą jakości współżycia, która była efektem ubocznym leczenia innych problemów. Utwierdziło to Shizuto Masunagę w przekonaniu, że zaburzenia erekcji są zwykle spowodowane wieloma przyczynami jednocześnie a samo leczenie zaburzeń powinno objąć cały organizm.
    Ponieważ ćwiczenia Masunagi przywracają równowagę głównych funkcji życiowych (poprzez dążenie do równowagi energetycznej merydianów), to są one dobrą terapią dla zaburzeń erekcji bez konieczności wnikania w ich przyczyny. Samo wykonywanie Zestawu Podstawowego ćwiczeń Masunagi powinno dać wyraźną poprawę u większości ćwiczących już po kilku tygodniach.
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu bbbb ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Strona 1 z 10
następna
Strona 1 z 11 następna

Gorące tematy