Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

prezent dla żonki

Rozpoczęte przez ~robercioch, 26 cze 2017
  • avatar ~robercioch ~robercioch
    ~robercioch
    Napisane 26 czerwca 2017 - 15:58
    Żona wymyśliła sobie masażer na prezent, więc ja jako porządny mąż muszę spełnić jej zachciankę :D Co sądzicie o takim modelu z galerialucznik.pl Ma te wszystkie bajery chyba, co sądzicie? Co taki masażer powinien mieć?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~patryk45 ~patryk45
    ~patryk45
    Napisane 21 sierpnia 2017 - 09:54
    wydaje mi się, że okej jak zerknąłem na szybko. ciesz się, że tylko taki prezent moja wymyśliła Spa, jesteśmy ze śląska i chyba wybierzemy się do hotelu biały dom w paniówkach, trochę relaksu jest jednak potrzebne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~balantines ~balantines
    ~balantines
    Napisane 30 sierpnia 2017 - 19:35
    a co polecicie kupić żonie na imieniny? Myślałem o jakiejś książce, ale zastanawiam się nad tytułem. Coś w babskich klimatach by się przydało.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jackua ~jackua
    ~jackua
    Napisane 06 września 2017 - 14:22
    ~patryk45 napisał:
    wydaje mi się, że okej jak zerknąłem na szybko. ciesz się, że tylko taki prezent moja wymyśliła Spa, jesteśmy ze śląska i chyba wybierzemy się do hotelu biały dom w paniówkach, trochę relaksu jest jednak potrzebne

    Ja też ze śląska, hotel znam, miałem tam komunie syna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Redzi ~Redzi
    ~Redzi
    Napisane 13 września 2017 - 13:48
    Ja ostatnio zabralem swoja kobiete na urodziny do kina i potem na kolacje do restauracji. jej przyjaciolka polecila Tulipanowa goraczke i strzal w 10 ;)) wiec moze kino?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Redzi ~Redzi
    ~Redzi
    Napisane 13 września 2017 - 13:48
    Ja ostatnio zabralem swoja kobiete na urodziny do kina i potem na kolacje do restauracji. jej przyjaciolka polecila Tulipanowa goraczke i strzal w 10 ;)) wiec moze kino?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 26 września 2017 - 13:35
    ~Redzi napisał:
    Ja ostatnio zabralem swoja kobiete na urodziny do kina i potem na kolacje do restauracji. jej przyjaciolka polecila Tulipanowa goraczke i strzal w 10 ;)) wiec moze kino?

    Kino i kolacja, niby banał, ale to zawsze dobry pomysł :) no chyba ze kobieta jest na jakiejś dziwacznej diecie.
    na "Tulipanowej gorączce" byliśmy, podobało się :)
    z fajnych prezentów to też zawsze u mnie się bizuteria sprawdza :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krystian4 ~Krystian4
    ~Krystian4
    Napisane 31 października 2017 - 07:17
    Ja ostatnio zabrałem swoją żonę na kolację do restauracji Salto. Mają tam pyszne owoce morza, a moja żona wręcz uwielbia także była zachwycona :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kejran ~kejran
    ~kejran
    Napisane 05 listopada 2017 - 20:00
    Jak jest okazja, to i prezent musi być dobry ;) zresztą, jak można sobie pozwolić finansowo, to też zaszaleć można. Ja teraz zabrałem żonę do SPA - Unitral w Milenie, koleżanki z pracy poleciły. ja tam się nie zna, chociaż było spoko, ale ona, to była zachwycona :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrzej4 ~Andrzej4
    ~Andrzej4
    Napisane 10 grudnia 2017 - 23:18
    Wspólna kolacja to moim zdaniem bardzo fajny pomysł na prezent dla żony. My uwielbiamy chodzić sobie do Da Marco. Jako że obydwoje lubimy włoską kuchnię i miłą atmosferę :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kazek6 ~Kazek6
    ~Kazek6
    Napisane 11 grudnia 2017 - 00:24
    A może jakiś zegarek? Zerknij sobie na e-zegarki.pl. Tam maja naprawdę bardzo dużo tych marek, no i też przedział cenowy jest spory, także na pewno coś znajdziesz :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy