Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Jestem ojcem

prezent dla syna

Rozpoczęte przez ~tata40, 12 paź 2017
  • avatar ~tata40 ~tata40
    ~tata40
    Napisane 12 października 2017 - 07:10
    Syn niedługo będzie obchodził urodziny, Chciałbym kupić coś co sprawi mu radość, myślałem o jakiejś grze, konsoleigry.pl/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=fifa18&submit_search=Szukaj myślałem wlasnie o takiej, syn ma 15 lat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~milesmas ~milesmas
    ~milesmas
    Napisane 12 października 2017 - 09:26
    a może lepiej mu kupić jakąś książkę? jakiś poradnik w zależności czym się po prostu interesuje? na inbook.pl jest bardzo dużo różnej literatury, na pewno coś wybierzecie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kurza ~Kurza
    ~Kurza
    Napisane 25 października 2017 - 15:07
    Ja t powiem ze sam bym sobie taka grę kupił: konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/8822-call-of-duty-wwii-pl-pc.html , książka jest nudna a gra czasami na prawdę zrelaksuje i przeniesie w całkiem inny swiat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Klaudia ~Klaudia
    ~Klaudia
    Napisane 06 marca 2019 - 16:43
    Ja kupiłam synowi voucher na przejazd sportowym autem Devil-Cars. Mają do wyboru dużo aut, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu. Wszystko łatwo i szybko a satysfakcja w 100% gwarantowana :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy