Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

prezent dla motofana

Rozpoczęte przez ~igor, 24 mar 2015
  • avatar ~igor ~igor
    ~igor
    Napisane 24 marca 2015 - 11:07
    szukam inspiracji na prezent dla brata. Wielki fan motoryzacji, szybkich samochodów, wyścigów i takich klimatów. Coś co się sprawdzi i na pewno zadowoli wybrednego obdarowywanego :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~garonn ~garonn
    ~garonn
    Napisane 23 kwietnia 2015 - 09:14
    hmm prezent dla motofana? mnie się podoba alarm przecidrzemkowy, sam się zastanawiam nad zakupem bo jak bedziemy jechali nad morze jak znalazł na długa trase może cos takiego? [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuzobacz sobie na stronie /hussar-innovations.com fajne gadżety ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jacek ~jacek
    ~jacek
    Napisane 22 czerwca 2015 - 09:55
    to zalezy ile chcesz wydac. u mnie w rodzinie sie kupuje raczej takie symboliczne prezenty, nie jakies wielkie drogie za 500 zl. ja ostatnio dostalem zestaw produktow do konserwacji... w sumie wszystkiego... z nanotecha. i tam wlasnie jest plyn do samochodow do silnika i do rdzy (co jest fajne, juz wyprobowalem i nawet troche cofa to co sie zrobilo). no i ze ja ogolnie jezdze rowerem to tez tam do roweru poszlo. taki wiesz zestaw 5 roznych.
    na pewno mu nie kupuj figurek czy czegos, to jest okropne. lepiej cos uzytecznego, z czego skorzysta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robert_ ~robert_
    ~robert_
    Napisane 26 czerwca 2015 - 23:35
    Środki do konserwacji przydatna rzecz, antydrzemka również, szczególnie jeżeli dużo czasu spędza się za kółkiem. Chociaż ja najbardziej bym się ucieszył, jakbym dostał alufelgi :D [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuZajrzyjcie do sklepu Hussar, znajdziecie tam akcesoria motoryzacyjne i zestawy naprawcze w przystępnych cenach. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kijek ~kijek
    ~kijek
    Napisane 24 września 2015 - 22:42
    ja swojemu bratu kupiłem chromowane nakładki na klamki i ramkę chromowaną na zegar, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuna domino24 ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~atimus ~atimus
    ~atimus
    Napisane 10 maja 2017 - 18:34
    Kosmetyki to idealny prezent. Każdy fan motoryzacji się z tego ucieszy. Teraz pogoda coraz lepsza więc idealnie doprowadzone auto do czystości to obsesja każdego prawdziwego faceta :P Jeśli się nie znasz za bardzo na tym to polecam k2 polo cockpit. Idealne do czyszczenia deski rozdzielczej a wcale niedrogie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~żonka ~żonka
    ~żonka
    Napisane 05 czerwca 2017 - 23:32
    Ja dla swojego brata z resztą kierowcy postawiłam na kosmetyki
    samochodowe, swój zestaw komponowałam tutaj
    total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html wzięłam środek do pielegancji wnętrza , do mycia szyb, mój brat był bardzo zadowolony bo to bardzo praktyczny upominek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bzik ~bzik
    ~bzik
    Napisane 20 czerwca 2017 - 07:00
    Motofan? a lubi się ścigać? Ile ma lat? Tu jes taka fajna gra! konsoleigry.pl/gry-na-pc-klucze/3...klucz.html to
    klasyka! takie wyścigi uliczne w pięciu różnych trybach gry. Bardzo fajna forma rozrywki i relaksu. Mojemu mężowi się spodobało!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pelikan ~pelikan
    ~pelikan
    Napisane 20 czerwca 2017 - 07:10
    o zalezy ile chcesz wydac. u mnie w rodzinie sie kupuje raczej takie symboliczne prezenty, nie jakies wielkie drogie za 500 zl. ja ostatnio dostalem zestaw produktow do konserwacji... w sumie wszystkiego... z nanotecha. i tam wlasnie jest plyn do samochodow do silnika i do rdzy (co jest fajne, juz wyprobowalem i nawet troche cofa to co sie zrobilo). no i ze ja ogolnie jezdze rowerem to tez tam do roweru poszlo. taki wiesz zestaw 5 roznych.
    na pewno mu nie kupuj figurek czy czegos, to jest okropne. lepiej cos uzytecznego, z czego skorzysta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~córka0 ~córka0
    ~córka0
    Napisane 20 czerwca 2017 - 07:10
    hmm prezent dla motofana? mnie się podoba alarm przecidrzemkowy, sam się zastanawiam nad zakupem bo jak bedziemy jechali nad morze jak znalazł na długa trase może cos takiego? [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lalunia ~lalunia
    ~lalunia
    Napisane 20 czerwca 2017 - 07:11
    Reczywiście, coś stąd jest fajnym rozwiazaniem!otal-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html na prezent ja wzięłam środek do pielegancji wnętrza , do mycia szyb, mój brat był bardzo zadowolony bo to bardzo praktyczny upominek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paladyn ~paladyn
    ~paladyn
    Napisane 28 czerwca 2017 - 09:29
    alkomat do dobry pomysł na prezent, sam mam elektrochemicznego alkohita x50, dostałem w prezencie, wydawało mi się że to taki troch zbędny gadżet ale okazałło się że nic bardziej mylnego, używam może nie coddziennie ale co tydzień, dwa, nawet może nie z myślą o jeździe ale tak dla sprawdzenia, jak jakiś współuczestnik biesiady ma ochotę sprawdzić swoje osiągi to tez zawsze moze a ja z czystym sumieniem mogę kogoś wypuścić w podróż jak wiem że ma 0,0

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~route ~route
    ~route
    Napisane 12 lipca 2017 - 12:26
    Bardzo fajny ten sklep total-care z profesjonalną chemią samochodową! Tutaj często sam się zaopatruje w różnego rodzaju środki do mojego auta, dobrą tu mają obsługę!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DawidD ~DawidD
    ~DawidD
    Napisane 30 października 2017 - 20:44
    A ma kamerkę samochodową? może taki gadżet, ja mam teraz nową Xblitz p600 która nagrywa przód i tył, najlepsze zabezpieczenie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy