Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Prezent dla faceta na urodziny

Rozpoczęte przez ~Anna28, 06 lis 2015
  • avatar ~Ewunia ~Ewunia
    ~Ewunia
    Napisane 13 sierpnia 2018 - 15:12
    ja swojemu kupiłam lot w tunelu aerodynamicznym w Wielkopolsce. Cieszył się jak małe dziecko. Już koszul i krawatów ma za dużo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kajka55 ~kajka55
    ~kajka55
    Napisane 27 sierpnia 2018 - 17:51
    A jako że mój jest wielbicielem wódki i kupuje różne z całego świata to zamówiłam mu na https://winezja.pl/ wódkę 'Starka', dość droga ale czego się nie robi dla ukochanego. No i cieszył się bardzo, także wiem że prezent udany.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 30 października 2018 - 00:44
    To moze kup mu jeszcze alkomat? Ja mam alkohit już od paru lat i powiem ci, że rewelacja. Regularnie kalibrowany, jest naprawdę dokładny. Fajna rzecz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ziutke ~ziutke
    ~ziutke
    Napisane 19 listopada 2018 - 14:16
    który masz dokładnie model? Zastanawiam się nad jakimściekawym prezentem dla teścia, coś kiedys wspominał o alkomace, może to dobry trop, ile trzeba wydać na coś sensownego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 25 listopada 2018 - 22:15
    Hmm... Myślę, ze tak w okolicy 500 zł musisz liczyć. Ja mam alkohit x50, jest fajny, dokładny i ma możliwość używania z lejkiem, zamiast zwykłych ustników, co się bardzo sprawdza na imprezach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~seba ~seba
    ~seba
    Napisane 08 grudnia 2018 - 15:21
    dobry jest ten Xblitz AlControl Ultra- nie duży, łatwy w obsłudze ale co ważne ma precyzyjny pomiar. To najważniejsze, jeszcze masz kalibrację na stronce przez rok za darmo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kalafiorek ~kalafiorek
    ~kalafiorek
    Napisane 14 grudnia 2018 - 21:08
    Zgadza się, taki ciśnieniomierz z firmy Haxe to na pewno dobrze zadba o naszą krew i serducho! Ja kupiłem i polecam!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ersol ~ersol
    ~ersol
    Napisane 10 stycznia 2019 - 12:18
    duży wybór ciśnieniomierzy jest tutaj https://www.doz.pl/apteka/szukaj?search=ci%C5%9Bnieniomierz w pewnym wieku to jednak warto się zaopatrzeć, tym bardziej że faceci czesto mają problemy z ciśnieniem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 31 stycznia 2019 - 15:39
    seba, a jednak w rankingach prowadzą alkohity, więc ja bym jednak w tę markę celował: https://alkomat.com/pl/i/Ranking-porownanie-ALKOMATOW/13

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 14 lutego 2019 - 14:32
    Znakomitym prezentem z pewnością będzie też voucher na przejażdżkę gokartem po profesjonalnym torze kartingowym. Zabawa jakich mało, a emocje same ponoszą. Na takim torze jaki jest w https://kartingowynarodowy.pl/ można naprawdę rewelacyjnie urządzić imprezę urodzinową.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~noriss ~noriss
    ~noriss
    Napisane 28 lutego 2019 - 17:23
    Jesli chodzi o alkomaty ten jest godny polecenia- alkomat musi miec precyzyjny pomiar, najleprze są te do kalibracji własnie AlControl Mini od Xblitz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sylwia ~Sylwia
    ~Sylwia
    Napisane 05 marca 2019 - 16:16
    Ja swojemu mężowi kupiłam jazdę ktm xbow i po przejażdżce cieszył się jak mały chłopiec. Zupełnie coś innego od klasycznych samochodów :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gosiek ~gosiek
    ~gosiek
    Napisane 27 marca 2019 - 19:42
    Możesz mu np rejestrator jazdy kupić, zobacz sobie w Xblitz, bardzo dobra marka. My mamy od kilku miesiecy model Go Se, sprawdza się spoko, dobrze nagrywa, łatwy w obsłudze. Sprawdza sie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~biały ~biały
    ~biały
    Napisane 28 marca 2019 - 22:56
    Miałem już różne alkomaty i jakoś najbardziej przyjazne dla użytkownika wydają mi się alkohity. I nie mam tu wcale na myśli pobłażliwych wyników ;) Po prostu obsługa jest prosta, wyświetlacze duże i czytelne, do tego długa gwarancja, darmowe kalibracje, no widać, że dbają o klienta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miousz ~miousz
    ~miousz
    Napisane 23 kwietnia 2019 - 23:12
    alkomat to na pewno gadżet który każdy facet chce mieć. A na pewno nie raz może uratować zdrowie osobom. Taki pierwszy przykład na zastosowanie alkomatu. Spotykasz się z kumplem napijesz się piwka i wtedy możesz sobie sprawdzić czy możesz jechać czy nie. Np alkohit x50 ma lejek więc można dmuchać "higienicznie" w kilka osób.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dzango ~dzango
    ~dzango
    Napisane 14 czerwca 2019 - 08:57
    Hmm... raczej tematy pamiątkowe, godne zapamiętania, bez żadnych głupot. Takie rzeczy się sprawdzają. Empik Foto ma magiczne kubki ze zdjęciem. Foto jest widoczne dopiero po ich zalaniu gorącą wodą. I zakładam, że taki pomysł może być po prostu zdecydowanie trafiony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~human ~human
    ~human
    Napisane 29 listopada 2019 - 10:58
    My mamy alkomat alkohit x60, też z lejkiem. Kupiłem po jakimś teście w motorze kilka lat temu. Działa bez zarzutu, więc jak na prezent to zdecydowanie polecam, bo to nie żaden bubel.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacex ~Jacex
    ~Jacex
    Napisane 04 września 2020 - 12:17
    Moim najlepszym prezentem było, jak dziewczyna zorganizowała mi jazdę samochodem luksusowym z wypożyczalni [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw trójmieście https://vaam.pl/ ]. Naprawdę niesamowite wrażenia, także polecam wszystkim!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arleta ~Arleta
    ~Arleta
    Napisane 15 września 2020 - 10:59
    Sprawiłam swojemu narzeczonemu wycieczkę na 30 urodziny. Wspólnie polecieliśmy enterem na Wyspy Kanaryjskie, był pozytywnie zaskoczony, to był bardzo romantyczny czas. Wtedy właśnie on mi się oświadczył.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pedro ~Pedro
    ~Pedro
    Napisane 16 listopada 2020 - 18:45
    hmmm tak sobie myślę że alkomat to super pomysł jeśli nie ma jeszcze to sie na bank ucieszy. a jeśli ma to można do tego kamerkę (wideorejestrator) w lusterku. polecam w tym polską firmę xblitz mają wiele do wyboru które świetnie nagrywają

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5
Strona 5 z 5
poprzednia Strona 5 z 5

Gorące tematy