Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Prezent dla faceta na urodziny

Rozpoczęte przez ~Anna28, 06 lis 2015
  • avatar ~Krzyho ~Krzyho
    ~Krzyho
    Napisane 28 września 2017 - 13:54
    A nie lepiej zapytać się czego potrzebuje? Przynajmniej jeżeli to ma być w praktyczny prezent. Ostatnio kompletowałem narzędzia, więc stwierdziłem, że mogę sobie na prezent zażyczyć coś takiego. Lepsze niż kolejny portfel. Tak dorobiłem soę wkrętarki, a kompletuje sprzęt ryobi, między innymi ze względu na akumulatory, które można używać w różnych sprzętach. Wszystko zależy od faceta, ale narzędzia, drobna elektronika, czy coś hobbystycznego zazwyczaj daje najwięcej radochy pod warunkiem, że podarunek będzie konsultowany.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~AdamP ~AdamP
    ~AdamP
    Napisane 29 września 2017 - 08:48
    Ja bym postawił na coś praktycznego, na przykład kamerkę do auta, sam dostałem Xblitz Black Bird w prezencie i ciągle jej używam, to mega przydatne teraz, a ona bardzo fajnie nawet po zmroku nagrywa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pakons ~pakons
    ~pakons
    Napisane 29 września 2017 - 10:54
    Patrzcie na to - https://prezentmarzen.com/skok-ze-spadochronem/ Ewentualnie nauka strzelania, albo jakaś wypasiona fura. Ogólnie - wszystko co związane z praktycznymi tematami, tj. budzące emocje. Bo o to tutaj chodzi ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pascal ~pascal
    ~pascal
    Napisane 29 września 2017 - 14:53
    Gadżety zawsze się sprawdzają, coś do auta albo kompa. Ostatnio dostałem alkomat, też spoko, zwłaszcza, że sprzęt bardzo fajny. Alkohit x60, można używać z lejkiem lub zwykłym ustnikiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maja ~maja
    ~maja
    Napisane 30 września 2017 - 18:03
    Ja kupiłam słuchawki, ale już takie wypasione ;) Dobrze, że miałam rabat do komputronika z tej ich aplikacji vip klient, to mi wyszło trochę taniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hubcio ~hubcio
    ~hubcio
    Napisane 21 października 2017 - 15:14
    Ja na 40 dostałem prezent od żony, o jakim marzyłem od zawsze... quada, oczywiście używanego, ale jakie było moje zaskoczenie jak go zobaczyłem ...Zajechała pod dom firma Wiki z Warszawy, myślałem, że żonka zamówiła coś do domu bo miała w planach domówić komodę, a tu taka niespodzianka :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wika ~wika
    ~wika
    Napisane 31 października 2017 - 22:21
    ja swojemu mężowi zamówiłam w necie wideorejestrator nowy, z Xblitz wybralam ten unowocześniony model Go Se. mam nadzieję spodoba mu się bo urodziny za tydzień

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~julka ~julka
    ~julka
    Napisane 22 grudnia 2017 - 10:06
    Wszystko zależy od tego czym się facet interesuje, ja mam w domu inżyniera budownictwa i kupiłam mu system ArCADia BIM, który tworzy kompleksowy model budynku, odwzorowuje strukturę architektoniczną i umiejscowienie elementów instalacji mam nadzieję, że mu się przyda i że bedzie zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zadaniowyON ~zadaniowyON
    ~zadaniowyON
    Napisane 28 grudnia 2017 - 09:46
    A może coś z motoryzacji? Widziałem na stronie Forda, że mają ciekawe akcesoria w sprzedaży, takie zimowe. Warto zerknąć https://akcjaserwisowa.pl/akcesoria bo może komuś rozwiąze to sporo problemów z wyborem prezentu :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~julka ~julka
    ~julka
    Napisane 24 stycznia 2018 - 13:55
    jeśli chodzi o systemy do projektowania domów ArCADia są teraz w super promocji, bo programy warte 6000 zł można kupić już za 1500 zł, więc okazja jest naprawdę ogromna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anulka ~Anulka
    ~Anulka
    Napisane 23 lutego 2018 - 22:16
    Kiedyś wyczytałam na jakimś forum, że warto faceta zabrać na strzelnicę, by poczuł się jak mały chłopczyk bawiący się z kolegami w strzelanie... Stwierdziłąm, że pomysł niegłupi i chociaż obawiałam się tej czynności, to zapisałam nas z mężęm na walentynki do Proguna we Wrocławiu. Przyznam, że zachwyciłam się miejscem, a mój luby jeszcze bardziej... Był prze szczęśliwy : Polecam ten pomysł! a jak ktoś jest z moich stron, to również polecam miejsce, jest godne uwagi :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jacenty ~jacenty
    ~jacenty
    Napisane 27 lutego 2018 - 19:51
    ja z firmy ArCADia mam system ArCon 20 mogę projektować budynki pod w fotorealistycznej wizualizacji z opcją spaceru w czasie rzeczywistym po zaprojektowanym obiekcie i jego otoczeniu, można za pomocą niego tworzyć projekty architektoniczne, któe zawierają wstępną dokumentację techniczną, rzutóy, przekroje i elewacje, bardzo mi się przydaje na codzień, jest łątwy w obsłudze więc każdy spokojnie sobie znim poradzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anciak ~anciak
    ~anciak
    Napisane 01 marca 2018 - 07:18
    A jakby tak kupic mu dobrej jakości rejestrator samochodowy? ja swojemu z Xblitz kupiłam , taki co ma kamerkę na przód i tył- Dual Core

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pochmurna ~pochmurna
    ~pochmurna
    Napisane 27 kwietnia 2018 - 10:47
    Co myślicie o alkomacie? Mój mąż wspominał ostatnio, że warto by było kupić, często wpadają do nas znajomi, siedzimy do nocy przy grillu, a nie chcę mieć nikogo na sumieniu, bo rano będzie wracać do domu, niby czując się dobrze, a się okaże, że jednak wcale dobrze nie było. No i tak pomyślałam, że może warto kupić mu na urodziny taki sprzęt. Co polecacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jenikosan ~jenikosan
    ~jenikosan
    Napisane 17 maja 2018 - 10:22
    alkomat to super sprawa, myslę ze bardzo rozsądnie podeszłaś do tematu, dużo odsetek tych co siadają po pijaku myśli że już ą trzeźwi, a tu niespodzianka, ja mam alkohita x50, bardzo fajnie się go używa, kilka sekund i masz wynik, wyświetlacz jet spory, łatwo można z niego odczytać nawet po ciemku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Joanka ~Joanka
    ~Joanka
    Napisane 23 maja 2018 - 09:53
    A ile na taki alkomat trzeba wydać? Przyznam, że się nie znam, więc chciałabym się dowiedzieć, czym się kierować i na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jako pomysł na prezent wydaje mi sie, że takie urządzenie jest idealne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pochmurna ~pochmurna
    ~pochmurna
    Napisane 28 maja 2018 - 22:28
    Dzięki za odpowiedzi. X50 wygląda ciekawie, mieści się w moim budzecie. Z tego co widzę ma długa gwarancję, więc chyba troche przeżyje ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaśkak ~Kaśkak
    ~Kaśkak
    Napisane 14 czerwca 2018 - 16:38
    Myśle,że jeśli nie znasz się na samochodach to nie trafisz z tym co chce. Może jakieś zaproszenie ? Ja swojego zaprosiłam na kolacje na jego ulubione burgery. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuTu masz ich menu roadamerican.pl myśle,że fajna propozycja ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Barbara ~Barbara
    ~Barbara
    Napisane 16 lipca 2018 - 15:14
    mam eleganckiego męża i dla niego zawsze coś z ubrań kupuję na urodziny dostał koszulę dostał i do tego córka mu zamówiła muchę z underbeard bo mówiła żebym nie postarzała ojca i z bardziej młodzieżowych stron kupowała mu rzeczy. Od razu maż zauważył że to na pewno nie ja wybierałam muchę. Ale spodobała się bo nosi :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bajka ~bajka
    ~bajka
    Napisane 27 lipca 2018 - 20:34
    może powerbank? zawsze się przyda , tu masz bardzo dobrej jakosci powerbank z Xblitza Energy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy