Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Prezent dla faceta na urodziny

Rozpoczęte przez ~Anna28, 06 lis 2015
  • avatar ~usia ~usia
    ~usia
    Napisane 06 marca 2017 - 11:24
    Fkatycznie dobry pomysł, Może jakąś fajną książkę? Ja ostatnio sowjemu mezoiw kupiłam dwie książki [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw inbook.pl ] Bardzo lubi czytać, wpisałam miłą od serca dedykację od serca to sie liczy. Dołożyła,m do tego ulubione czekoaladki i wszystko razem ładnie spakowałam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bzium ~bzium
    ~bzium
    Napisane 15 marca 2017 - 12:31
    Może chemia motoryzacyjna do auta? Mam na mysli zestaw kosmetyków do
    auta? [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuNp. taki zestaw?
    1.total-care.pl/product-pl-235-COCKPIT-300-ml-8-ZAPACHOW-PER
    FUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i-konserwacji-elementow-p
    lastikowych.html 2.total-care.pl/product-pl-4-Peparat-Opona-400-ml-prepara
    t-do-konserwacji-opon.html 3.
    total-care.pl/product-pl-243-Preparat-Szyba-1l-8-ZAPACHOW-PE
    RFUMOWANYCH-pianka-preparat-do-czyszczenia-szyb.html
    ]
    Myślę, że to
    bardzo praktyczny prezent.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~friend ~friend
    ~friend
    Napisane 21 marca 2017 - 09:53
    ja mu kupiłam [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuwww.artisfera.pl/organizery-na-biurko-c-1_17.html ] taki
    organizer na biurko jest troche bałaganiarzem wiec wierze ze mu się przyda
    taki organizer i wkoncu uporzadkuje swoje zreczy!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kika77 ~kika77
    ~kika77
    Napisane 22 marca 2017 - 00:07
    Ile ma lat? Jaki masz budżet? Robicie razem imprezy?Fajnym prezentem
    zawsze sa planszówki według mnie. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuNa konsoleigry.pl znajdziesz fajny wybór
    gier ewentualnie zawsze możesz kupić fajna grę na komputer ewentualnie na
    konsole
    ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kari ~kari
    ~kari
    Napisane 23 marca 2017 - 18:19
    myślicie ze beard designer to bedzie fajny prezent dla brodacza?? ja to się średnio znam na tych sprzętach, mąż od zawze nosi bujny zarost i na ten pomysł wpadłam, na yt widzialam i fajnie to wyglądało i wydaje się proste w obsłudze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~córka ~córka
    ~córka
    Napisane 27 marca 2017 - 13:20
    Ostatnio bardzo chwaliłam moją mamę, bo kupiła mojemu tacie aparat do mierzenia ciśnienia [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuz diagnosis ], taki fajny. Ale najważniejsze że tata będzie mieć ciśnienie pod kontrolą. bo niestety ma nadciśnienie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~córka0 ~córka0
    ~córka0
    Napisane 24 kwietnia 2017 - 13:31
    Aparat do mierzenia ciśnienia całkiem fajna rzecz, ja ostatnio kupiłam sobie samej, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisutaki haxe.pl/component/ssproducts/product/2711-cisnieniomierz-naramienny-typ-ora210.html#1-opis ] też chciałam taki kupić taki mojemu tacie na imieniny i chyba kupię!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kostek ~kostek
    ~kostek
    Napisane 25 kwietnia 2017 - 20:50
    Zawsze możesz zaskoczyć faceta i zapytać się go, czy nie potrzebuje dobrego antywirusa. Ja tak sam z inicjatywą wyszedłem, bo w sumie koszt podobny do przeciętnego portfela, a jak dla mnie znacznie bardziej pożyteczny prezent, bo więcej kasy wydaję przez internet niż wyciągając ją z portfela, a dobry antywirus ma miedzy innymi ochronę bankowości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~żonka ~żonka
    ~żonka
    Napisane 05 maja 2017 - 08:41
    Może taką grę? Każdy facet lubi grać w gry więc myślę że byłby
    zadowolony! konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/8208-steep-pl-gold-edition-, tu masz szybką przesyłkę, dobrze zabezpieczoną więc jak najbardziej możesz kupić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~język ~język
    ~język
    Napisane 17 maja 2017 - 08:32
    Może książkę np. o historii motoryzacji! Myślę, że będzie zaskoczony! na inbook.pl jest dużo fajnych ksiażek. Wejdź, sprawdź, poszukaj! Ja tam kupuję od jakiegos czasu i zawsze jestem zadowolona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~język ~język
    ~język
    Napisane 29 maja 2017 - 05:16
    Długo myslalam i ja hcyba kupie aparat do mierzenia ciśnienia z
    haxe.pl/component/ssproducts/product/2711-cisnieniomierz-naramienny-typ-ora210.html#1-opis
    Fajna opcja wiem bo kupowałam rok temu pod choinę mamie do tej pory super jej sie sparwdza i co najwaznjesze ma duży czytelny wyswietlacz,!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~route ~route
    ~route
    Napisane 29 maja 2017 - 12:02
    Może taką grę? Każdy facet lubi grać w gry więc myślę że byłby zadowolony! konsoleigry.pl/54-gry-na-pc-klucze#/gatunek-wyscigi
    Fajna opcja szczególnie kiedy solenizant jest kieerowcą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anonimek ~anonimek
    ~anonimek
    Napisane 05 czerwca 2017 - 14:11
    Może aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis będzie fajną opcją? Oczywiście w zależności od budżetu oraz stanu zdrowia solenizanta! ale aparat do mierzenia ciśnienia jest taką rzeczą, ze nawet w każdej rodzinie się przydaje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~język ~język
    ~język
    Napisane 05 czerwca 2017 - 14:14
    Też mi się wydaje ze gra będzie fajną opcja. Rzeczywiście na konsoleigry.pl jest bardzo duży wybór różnych gier więc istnieje duża szansa, ze jubilat dostanie coś co chce, zwłaszcza jeśli myślimy o mężczyźnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lalunia ~lalunia
    ~lalunia
    Napisane 05 czerwca 2017 - 23:38
    Może coś z środków do samochodu? total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html
    bardzo fajna chemia motoryzacyjna dedykowana przede wszystkim
    kierowcom. my jesteśmy zadowoleni ogólnie z tego sklepu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~buzka ~buzka
    ~buzka
    Napisane 19 czerwca 2017 - 20:55
    Może jakąś fajną książkę? Ja ostatnio sowjemu mezoiw kupiłam dwie książki w inbook.pl . Bardzo lubi czytać, wpisałam miłą od serca dedykację od serca to sie liczy. Dołożyła,m do tego ulubione czekoaladki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~język ~język
    ~język
    Napisane 12 lipca 2017 - 06:34
    Twój facet ubi grać w piłkę? Fjaną opcją jest jest gra fifa na ps3
    konsoleigry.pl/gry-na-ps3/7053fifa17plps3-5030940116344.html akurat tutajw
    dobrej cenie. Upominek jest taki dający bardzo dużo radości!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lalunia ~lalunia
    ~lalunia
    Napisane 12 lipca 2017 - 12:24
    Moim zdaniem dobrze jest dać takiej osobie coś praktycznego, inaczej preznety sie marnują, a jesli on jest kierowcą, to może kup mu cos z tego-
    total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html , bardzo uniwersalna propozycja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anonimek ~anonimek
    ~anonimek
    Napisane 31 lipca 2017 - 16:34
    Zawsze warto postawić na praktyczny upominek. Moja mama mojemu tacie kupił aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis. Tata ma nadciśnienie i teraz mamy go pod kontrolą!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kardo ~kardo
    ~kardo
    Napisane 27 września 2017 - 10:55
    Myślę, że takim prezentem zrobicie ogromną różnicę i traficie coś genialnego, zobaczcie - https://prezentmarzen.com/skok-ze-spadochronem/ Czy takiego prezentu można się czepić? No raczej średnio. Jak dla mnie on jest znakomity ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy