Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Prezent dla faceta na urodziny

Rozpoczęte przez ~Anna28, 06 lis 2015
  • avatar ~Anna28 ~Anna28
    ~Anna28
    Napisane 06 listopada 2015 - 11:28
    Hej. Co można kupić fajnego dla faceta? Niedługo ma 30-te urodziny i chcę mu zrobić niespodziankę i kupić mu coś do auta (Ford Kuga). Jakieś pomysły?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wasco ~Wasco
    ~Wasco
    Napisane 10 listopada 2015 - 19:10
    Do auta mówisz, a jakie twój facet ma upodobania? Bo to wiesz ty, tutaj z pozycji użytkownika ciężko zgadnąć. Ale jeśli miałbym zaproponować to może jakieś alufelgi czy na przykład jakiś zestaw bezpieczeństwa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiaderka ~Wiaderka
    ~Wiaderka
    Napisane 24 listopada 2015 - 11:56
    Jak jeździ Fordem Kugą, to zazdraszam - fajne autko. Może jakiś zapach do niego? albo kubek termiczny?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anna28 ~Anna28
    ~Anna28
    Napisane 25 listopada 2015 - 12:37
    ~Wasco napisał:
    Do auta mówisz, a jakie twój facet ma upodobania? Bo to wiesz ty, tutaj z pozycji użytkownika ciężko zgadnąć. Ale jeśli miałbym zaproponować to może jakieś alufelgi czy na przykład jakiś zestaw bezpieczeństwa.


    A gdzieś coś takiego mogę kupić. W sumie alufelgi były by świetnym prezentem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wasco ~Wasco
    ~Wasco
    Napisane 26 listopada 2015 - 18:02
    Anna28, na przykład na stronie forda masz katalog z akcesoriami do samochodów, w tym między innymi alufelgi, o których wspominałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirka ~Mirka
    ~Mirka
    Napisane 29 listopada 2015 - 21:22
    Z tego katalogu kupowałam mężowi zestaw bezpieczeństwa Forda. Nie mogę wkleić linka, ale katalog znajdziesz w Akcesoriach w zakładce Serwis - może się przyda tam zajrzeć. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 30 listopada 2015 - 12:56
    Może lubi jakiś sport? Jak lubi biegać to kup mu jakiś sprzęt albo książkę o bieganiu, kupiłem koledze na urodziny na libra.pl książkę "biegaj zdrowo" . Wydawała się ciekawa, fajne porady dla biegaczy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rammona ~rammona
    ~rammona
    Napisane 07 stycznia 2016 - 09:26
    A co sądzicie o zakupie alkomatu na prezent?? Czy to dobry pomysł? Mój Mąż wspominał kilka razy że przydał by mu się taki gadżet, ja się na tym za bardzo nie znam ale jak na razie doczytałam że jak kupować to elektrochemiczne, ktoś z was ma??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lupdy ~lupdy
    ~lupdy
    Napisane 15 stycznia 2016 - 09:09
    ~rammona napisał:
    A co sądzicie o zakupie alkomatu na prezent?? Czy to dobry pomysł? Mój Mąż wspominał kilka razy że przydał by mu się taki gadżet, ja się na tym za bardzo nie znam ale jak na razie doczytałam że jak kupować to elektrochemiczne, ktoś z was ma??

    Alkomat to dobry pomysł, ja sam posiadam alkohita x50, używam sporadycznie ale zawsze warto taki sprzęt mieć, żeby po jakiejś imprezie na drugi dzień nie stresować się tylko mieć pewność albo o swojej trzeźwości albo o tym że trzeba jednak wziąć taksówkę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rammona ~rammona
    ~rammona
    Napisane 01 lutego 2016 - 08:38
    Dzięki za polecenie, właśnie ten model zakupiłam, Mąż zadowolony, w karnawale już kilka razy się przydał, sama też używałam i przyznaję że jestem zaskoczona na plus, bo kilka osób może korzystać w zasadzie bezdotykowo (więc higien a jest zchowana)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~strateg ~strateg
    ~strateg
    Napisane 29 kwietnia 2016 - 09:52
    aktualnie gorącym tematem, przynajmniej wsrod moich kumpli, jest Moto Show w Krakowie :D to jest bodajze 21-22 maja, mysle ze bilety na to wydarzenie to bedzie dobry pomysl ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 02 września 2016 - 13:01
    Osobiście polecam kurs driftu ok 500-600zł. Prezent bomba !

    A tak do pakietu można dorzucić jego ulubiony rodzaj gry. Spróbuj podpatrzeć jakie najbardziej lubi. Jeżeli jest fanem sportu może być sportowa, wyścigi itp. ekonomiczne i strategiczne jak ma zacięcie też dobry wybór.
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisukonsoleigry.pl/ ]
    Mają całkiem tanio i duży wybór. Synowi co 2-3 miesiące daje w prezencie :) a sobie od czasu do czasu też. Mąż będzie przeszczęśliwy!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dess ~Dess
    ~Dess
    Napisane 22 września 2016 - 23:33
    Zawsze mu można kupić model do składania ;) może właśnie jakiś samochód? Od metal earth jest masa modeli do wyboru - a faceci od dziecka maja dryg do modelarstwa i z nich to chyba nigdy nie ucieknie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamil ~kamil
    ~kamil
    Napisane 29 września 2016 - 19:28
    Mimo wszystko uważam ze świetnym prezentem jest książka Może btyć np. jakis poradnik dla kierowcy albo coś o historii motoryzacji, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuFajna książki są na inbook.pl no i przesyłka za 3,99 to też bardzo tanio. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~michal ~michal
    ~michal
    Napisane 29 września 2016 - 19:34
    Mój tata jest kierowcą i często się denerwuje! na urodziny kupiłem mu w aptece aparat do mierzenia ciśnienia [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu z diagnosis.pl ] :D Teraz mama jest spokojna bo ma cisnienie taty pod kontrolą!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bilbo ~bilbo
    ~bilbo
    Napisane 10 października 2016 - 21:58
    Porządna golarka? Ja mam PanasonicES-RT67-S503 bardzo solidna, poręczna, nie podrażnia i goli nawet mój trudny, twardy zarost na linii szczęki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lotos ~lotos
    ~lotos
    Napisane 17 listopada 2016 - 10:24
    Z tym prezentem dla kierowcy to dobry pomysł, ale z takimi prezentami należy uważać najlepiej uzgodnić. W zeszłym roku zażyczyłem sobie alkomat - alkohita x5 i był to dobry wybór, bo się sprawdza, jest precyzyjny i poręczny. Dla kierowcy, jeżeli jeszcze nie ma to dobry prezent.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ksjksj ~ksjksj
    ~ksjksj
    Napisane 27 listopada 2016 - 14:49
    MOże alkohol jakis? fajny co lubi????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ss ~ss
    ~ss
    Napisane 27 listopada 2016 - 14:52
    a nielepiej coś kreatywnego np. jakis taki fajny pilot na kobiete?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sss ~sss
    ~sss
    Napisane 27 listopada 2016 - 14:53
    Skuter!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5
Strona 1 z 5
następna
Strona 1 z 5 następna

Gorące tematy