Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

prezent dla brodacza

Rozpoczęte przez ~ogoony, 17 paź 2018
  • avatar ~ogoony ~ogoony
    ~ogoony
    Napisane 17 października 2018 - 20:02
    Mój brat ma nieługo urodziny, myslalem zeby mu kupić jakiś fajny gadżet do przycinania brody, sam trymera nie używam więc srednio się orientuję w tym temacie, możecie polecić jakieś fajne modele?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaska ~Kaska
    ~Kaska
    Napisane 08 marca 2019 - 16:47
    Ja kupiłam dla brata voucher na przejazd sportowym autem w Devil-Cars. Brat chciał jezdzić Nissanem Gtr, Lamborghini Gallardo i bolidem wyścigowym KTM X BOW. Każdy może wybrać auto, jakie mu się podoba, bo wybór jest naprawdę duży :) można jezdzić jednym autem lub wybrać konfrontację kilku aut jak mój tato :) Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu. Voucher jest wysyłany od razu na maila gotowy do wydrukowania i wręczenia :) Wszystko łatwo i szybko a prezenty są doskonałe zarówno dla osób starszych i młodszych, dla kobiet jak i mężczyzn :) Adrenalina i super przeżycia gwarantowane 100% :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 02 sierpnia 2019 - 10:49
    Może zamiast trymera kupić po prostu dobre kosmetyki? Masveri ma sztos zestaw.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~linko ~linko
    ~linko
    Napisane 03 grudnia 2019 - 16:58
    No ja jednak wybieram trymer od babyliss t890e. Jest klasycznym trymerem z łatwym ustawianiem długości strzyżenia brody, a ja uwielbiam takie sprzęty. Nic przekombinowanego, tylko urządzenie, które robi dokładnie to, co ma robić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~goski ~goski
    ~goski
    Napisane 11 grudnia 2019 - 19:40
    hm... ja chyba jednak też pójdę w trymer od babyliss. sam jeszcze nie wiem, jaki, ale chyba coś wezmę, bo ojciec uwielbia dobrej jakości sprzęty, a jak czytam, to babyliss takie robi. no i widzę, że mają też fajny design.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anastazzia ~anastazzia
    ~anastazzia
    Napisane 13 grudnia 2022 - 21:40
    A może warto zadbać o brodę? Teraz broda jest w modzie, można dobrać fajne kosmetyki do brody, które będą uzupełnieniem perfum - ja swojemu facetowi kupiłam kosmetyki Isle Of Men, które nie tylko odżywiły mu brodę, a do tego świetnie pachną. :) Kiedyś nie lubiłam jego brody, teraz ciężko się jej oprzeć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy