Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

poznam pana na sex, zadzwon teraz

Rozpoczęte przez ~sandra88x, 08 gru 2019
  • avatar ~sandra88x ~sandra88x
    ~sandra88x
    Napisane 08 grudnia 2019 - 19:49
    Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
    Mam na imię Sandra lat 24, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: sandra24 napisz do mnie i spotkajmy sie!  będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
     Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
    (pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy