Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Powiększenie wytrysku

Rozpoczęte przez ~mikus, 06 maj 2016
  • avatar ~mikus ~mikus
    ~mikus
    Napisane 06 maja 2016 - 06:44
    Panowie szukam jakiegoś ziołowego środka na zwiększenie objętości wytrysku i mocy orgazmu. Dodam,że nie chcę stoować żadnych leków. Problemów z potencją raczej nie mam tylko od jakiegoś czasu jest ona osłabiona. No na pewno nie jest tak jak 10 czy 15 lat temu....Czy jest coś skutecznego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grzegorzbb ~grzegorzbb
    ~grzegorzbb
    Napisane 06 maja 2016 - 09:40
    ~mikus napisał:
    Panowie szukam jakiegoś ziołowego środka na zwiększenie objętości wytrysku i mocy orgazmu. Dodam,że nie chcę stoować żadnych leków. Problemów z potencją raczej nie mam tylko od jakiegoś czasu jest ona osłabiona. No na pewno nie jest tak jak 10 czy 15 lat temu....Czy jest coś skutecznego?


    A czy przypadkiem przyczyną takiego stanu rzeczy nie jest problem z podnieceniem. Może jakaś dłuższa gra wstępna. Bo o ile wiem, to siła orgazmu zależy od stopnia podniecenia. Może jakieś gadżety - nie wiem co Cię tam rajcuje :)
    Jeżeli chodzi o suplementację, to mogę polecić cum on. 3 opakowania to koszt 160 zł. W opakowaniu jest 30 tabletek, Po 1 dziennie. Czyli na 3 miesiące wystarczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~best ~best
    ~best
    Napisane 09 maja 2016 - 06:31
    O, też korzystałem z tego cum on-a. Rzeczywiście dobry jest. Nie zauważyłem też u siebie żadnych dodatkowych efektów ubocznych.
    Może nie jest tani, ale jak mi się udało dowiedzieć, wynika to z kosztów badań. W prawie europejskim jest taka zasada, że trzeba udowodnić, że dany środek nie ma negatywnych efektów ubocznych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grzegorzbb ~grzegorzbb
    ~grzegorzbb
    Napisane 10 maja 2016 - 06:38
    ~best napisał:
    O, też korzystałem z tego cum on-a. Rzeczywiście dobry jest. Nie zauważyłem też u siebie żadnych dodatkowych efektów ubocznych.
    Może nie jest tani, ale jak mi się udało dowiedzieć, wynika to z kosztów badań. W prawie europejskim jest taka zasada, że trzeba udowodnić, że dany środek nie ma negatywnych efektów ubocznych.



    Dobra, dzięki - zamówiłem przed chwilą. Na jutro powinien dojść (kurier). Mam nadzieję, że nie okaże się to jakąś lipą :)
    Jak coś, to dam znak za kilkanaście dni :) Pozdro!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebo ~sebo
    ~sebo
    Napisane 29 czerwca 2016 - 09:20
    Ziołowy naturalny środek na potencję którego używam i brak skutków ubocznych to penistim. Mam problemy zdrowotne z ciśnieniem i bałem się zażywać tego typu tabletek odciągałem jak najdłużej się dało, ale niestety problem dalej był i się stopniowo nasilał poczytałem na forach o tym środku i nabrałem większego zaufania, Zaryzykowałem i kupiłem już po 2 tygodniach zażywania zaczął działać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mareo ~mareo
    ~mareo
    Napisane 29 czerwca 2016 - 09:21
    ja tez zażywałem penistima i mogę polecić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jelka ~jelka
    ~jelka
    Napisane 19 sierpnia 2016 - 17:14
    ziołowa suplementacja przy przejściowych problemach są naprawdę dobre, sam stosowałem erekton fast przez jakiś czas do tego zbilansowana dieta i problem minął. Nawet o nim nie pamiętam, a przyczyną były problemy natury psychologicznej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Oam ~Oam
    ~Oam
    Napisane 29 sierpnia 2016 - 20:57
    jelka, ale brałeś go jak przed posiłkiem, w trakcie, na ile przed stosunkiem, przez jaki czas i ile tabletek by drgnął trzeba wziąć?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jelka ~jelka
    ~jelka
    Napisane 01 września 2016 - 14:15
    brałem go na około 30 minut przed stosunkiem, czyli jak wiedziałem ze coś się kroi, jakaś gra wstępna to hops tabletki i moment i działało ;) erekton fast jest spoko bo to naturalny suplement, po prostu Ci usprawnia ziołami przepływ krwi do członka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Irek ~Irek
    ~Irek
    Napisane 30 czerwca 2017 - 13:29
    Mi ziołowe preparaty nie pomagały aż w końcu zdecydowałem się na zamówienie leków. Jakiś czas się przed tym broniłem ale no nie było wyjścia. Gdzieś w internecie znalazłem, że spory wybór leków bez recepty w niskich cenach można zamówić na aptekakamagra pl i tak to prawda!Wybór spory ceny też są w porządku i dodatkowo mają dokładny opis każdego produku także polecam sobie u nich czegoś poszukać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaplok ~kaplok
    ~kaplok
    Napisane 22 sierpnia 2019 - 11:58
    Jakieś opinie o braveranie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~roczmicki ~roczmicki
    ~roczmicki
    Napisane 26 sierpnia 2019 - 08:54
    Parafrazując popularną reklamę – po Braveranie mi wcale a wcale nie staje… No sorry ale oczekuję jakiegoś działąnia a nie że biorę prawie 3 miesiące i nie działa. Ogólnie przeskoczyłem z tabletek cum on na braveran bo chciałem wypróbować coś innego i przetestować jak to na mnie działa i lipa totalna bo nie działą. Wróciłem do cum on.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gardener ~gardener
    ~gardener
    Napisane 27 sierpnia 2019 - 08:42
    Na początku coś tam działało(pacebo?) ale z każdym tygodniem było gorzej by po miesiącu efekty ograniczyły się do zera. Nie polecam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaplok ~kaplok
    ~kaplok
    Napisane 28 sierpnia 2019 - 09:24
    No dobra ale ten cum on to jaki ma skład i czy jest na receptę? Bo szczerze to szukam czegoś bez recepty, nie mam ochoty wybierac się do lekarza po receptę na środek na erekcje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~roczmicki ~roczmicki
    ~roczmicki
    Napisane 29 sierpnia 2019 - 08:49
    Dostaniesz bez recepty ale nie wiem czy jest w aptekach, na pewno jest do zamowienia w sklepach internetowych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy