Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Poszukuję znajomych - najchętniej Kraków/Małopolska

Rozpoczęte przez ~Adam45, 27 cze 2012
  • avatar ~Adam45 ~Adam45
    ~Adam45
    Napisane 27 czerwca 2012 - 16:59
    Poszukuję ciekawych znajomych (dotychczasowi się zdematerializowali... z paru powodów - ale o tym opowiem przy piwie, lub w mailu), na początku może być korespondencja, ale najchętniej do kontaktów realnych, bo wiem jak się kończy większość wirtualnych kontaktów.
    Jestem z Krakowa, i przede wszystkim tutaj szukam (dobra logistyka to 90% sukcesu :) ), aby można było się spotkać, pogadać, wyjechać na weekend (z kobietami lub bez ;) ), coś ciekawego i pożytecznego razem zrobić, może nawet zarobić. Turystyka, góry (ale bez wyczynówki, bo dawno nie trenowałem).
    Jestem zdecydowanie hetero i nie zamierzam tego zmieniać, to tak dla pełnej jasności, jakby ktoś o to konkretnie pytał i chciał się dowiedzieć jakie mam preferencje. Nie chodzi mi o jakieś pijaństwa itp. - imprezy tak, ale bez zalewania się w trupa, to mnie zupełnie nie kręci. Nowi znajomi, fajni kumple - to podstawa, i na tym mi zależy. Można pisać na maila, ale lepiej będzie na gg (5 5 3 0 8 4 5).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy