Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Pogotowie prezentowe

Rozpoczęte przez ~, 13 gru 2012
  • avatar ~Maciula ~Maciula
    ~Maciula
    Napisane 21 marca 2018 - 23:35
    fajnym, oryginalnym i z zawsze trafionym prezentem będzie zegarek. Polecam sprawdzić sklep zegarki.pl Ostatnio kupiłem tam ojcu bardzo fajny zegarek na jego 50 urodziny :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojciech ~Wojciech
    ~Wojciech
    Napisane 22 marca 2018 - 09:56
    A ja żonie na urodziny jak miała to kupiłem voucher do leszczyńskiego tunelu. nie powiem najpierw popatrzyła na mnie z politowaniem.. pomyślała, pomyślała i postanowiła że skorzysta. Bawiła się lepiej niż nastolatkowie którzy też tam latali.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anka ~Anka
    ~Anka
    Napisane 24 maja 2018 - 22:38
    Dla swojego faceta tylko to co kocha ...bilet na mecz,koncert albo cos podnoszacego adrenalinę i naprawdę męskiego-ostatnio zafundowalam 3h kurs driftingu.opowieścią nie było końca...

    A prezent dla mnie...jak poprzedniczki wknd w spa.miło i romantycznie z chwila przyjemności dla ciala,mam na myśli zabiegi i masaze :)plus namietny seks wiadomo:) Ale rowniez wlasnorecznie przygotowana i pięknie podana kolacja ,kąpiel w płatkach róz przy swiecach plus masaz, spacer przy pelni ksiezyca, pozornie bezsensowna podroz nad morze badz w gøry by zobaczyc wschod /zachød slonca ale tylko we dwoje bez dzieci,problemõw ,stresu....Doceniany pomysl i zaangazowanie.przed slubem bylam dosc czesto odbarowywana takimi wlasnie niebanalnymi i pieknymi niespodziankami....czyzby rutyna zycia codziennego, stres, zmiana ciala po ciazy plus brak potrzeby dalszego starania zabily w mêzu jego fantazje...Love brakuje mi tego...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 11 marca 2019 - 11:52
    A moze by wykupić przejazd sportowym samochodem? Taki prezent dałam mojemu chłopakowi na urodziny i byl mega zadowolony! i bedąć na torze rówież sobie wykupiłam taka jazde,niezapomniane przeżycia i nikt nie moze powiedziec ze to jest prezent tylko dla factów bo kobiety tez lubią jeździc autami a luksusowymi tym bardziej ;) :d znalazłam firme w necie która organizuje przejazdy sportowymi samochodami po 15 torach w Polsce i maja bardzo duzy wybór aut wiec każdy znajdzie ccos dla siebie. Można jeździć i jako kierowca i jako pasazer :) swietna sprawa na prawde. Prezent inny niż wszystkie! Polecam!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 18 kwietnia 2019 - 16:53
    Ponieważ lubimy z żoną wypić wspólnie kawę i omawiać przy niej codzienne sprawy, w prezencie imieninowym dostała ode mnie piękne filiżanki z Ćmielowa. Są eleganckie, a do tego z klasą. Można je zobaczyć na stronie https://wszystkodokuchni.eu/porcelana-cmielow,cp2075,pl.html
    Żona jest subtelną kobietą, więc bardzo doceniła taki prezent.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ignacy ~Ignacy
    ~Ignacy
    Napisane 22 sierpnia 2019 - 22:32
    Ja lubuję się w zestawach upominkowych i na każdą okazję - imieniny, urodziny, rocznice, święta serwuję swoim znajomym, rodzinie super atrakcyjne kosze z upominkami adekwatnymi do okazji. Takie kosze upominkowe zamawiam u Pani Barbary Owczarskiej, która oferuję takie usługi w Tłuszczu - jak ktoś jest zainteresowany to podaję namiar 660-780-412 .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Romek ~Romek
    ~Romek
    Napisane 28 sierpnia 2019 - 16:51
    Najczęściej na prezent kupuję alkohol, wiem że to coś co większości osób odpowiada, a dobre wino warto mieć w barku, bardzo mi posmakowało ekologicznie produkowane wino ecoGaia, lubię białe, pasuje do wszytkiego, lubię wieczorem wypić lampkę do kolacji albo tak sobie przy filmie posączyć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maru ~maru
    ~maru
    Napisane 28 sierpnia 2019 - 17:01
    Na prezent świetnie się nadaje wino Kazbek Peak. Mi smakuje czerwone półwytrawne. Ale są tez białe półwytrawne czy półsłodkie. Co kto lubi i woli . Jego etykieta jest pięknie zdobiona wino z klasą w sam raz dla wyjątkowej osoby.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamil ~kamil
    ~kamil
    Napisane 17 grudnia 2019 - 13:40
    Jeżeli paczki prezenty dla klientów to tylko paczki prezentowe tylu kosze. Ja takie kosze od lat zamawiam u jednej firmy, która nigdy mnie nie zawiodła. Firma ZPUH Hurtownia spożywcza Pani Barbary Owczarskiej. Mam do nich 100% zaufania bo wiem, ze jak zamówię kosz dla szefa czy klienta to będzie tak skomponowany, jak potrzeba.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ola_899 ~ola_899
    ~ola_899
    Napisane 13 października 2020 - 19:28
    ja ostatnio dostalam piękną spersonalizowaną tablicę marzeń, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw przedsprzedaży możecie sobie zobaczyc jak to wyglada na https://thebigdream.co/ albo na ig ]. Byłam zachwycona tym prezentem!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 16 października 2020 - 11:35
    Ja kupiłem piżamy dla całej rodziny u producenta Cornette i na święta miałem wszystko załatwione :) Dzieciaki i żona, wszyscy zadowoleni. Mają tam fajne wzory.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 05 listopada 2020 - 15:42
    Swojej na urodziny zamówiłem z poczty kwiatowej las w słoiku. To teraz modne jest. I żeby było trudniej las nie był gotowy tylko żonka musiała go sama zaaranżować z roślin, kamieni, piasku , który miała w zestawie. Nieźle jej to wyszło.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 19 marca 2021 - 19:35
    Ja uważam, że zawsze sprawdzaja sie kwiaty. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuPolecam https://kwiatowadostawa.pl/ ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4
Strona 4 z 4
poprzednia Strona 4 z 4

Gorące tematy