Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Pogotowie prezentowe

Rozpoczęte przez ~, 13 gru 2012
  • avatar ~KarolRadkowski ~KarolRadkowski
    ~KarolRadkowski
    Napisane 15 października 2014 - 15:51
    Moim pomysłem prezentu dla kobiety jest zestaw do tworzenia autoportretu, jest to aparat poklatkowy Brinno, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu można go zakupić tutaj dmtrade.pl/p3853,brinno-bfc100-self-portrait-camera.html. ] Może w zamian otrzymamy jakiś fajny kalendarz z zdjęciami ukochanej lub nagranie:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gizmo ~gizmo
    ~gizmo
    Napisane 13 listopada 2014 - 14:38
    a co sądzicie o wspólnym wyjeździe ?? znalazłem fajny hotel w Tarnowie, u Jana - w tym mieście się poznaliśmy, więc to będzie taka wcieczka sentymentalna :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JFK ~JFK
    ~JFK
    Napisane 13 listopada 2014 - 14:47
    ja właśnie wyjeżdżam w Góry Izerskie - i to będzie prezent dla całej rodziny...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~darek ~darek
    ~darek
    Napisane 26 listopada 2014 - 09:44
    Ja swojej żonie obiecałem regalik na winka, więc w weekend zabieram się za jego robienie -a jak! nie idę na łątwiznę i sam go zrobię! do tego kupię kilka butelek wina żeby był od razu uzupełniony, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw polo jest duży tego wybór, zwłaszcza przed świętami - ]i prezent jak marzenie!:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr_P ~Piotr_P
    ~Piotr_P
    Napisane 11 grudnia 2014 - 14:26
    Ja [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuudałem się do Teletorium i ]kupiłem mojej żonie elegancki phablet myPhone Luna... oczywiście koniecznie chciała biały, ale na szczęście panowie ze stoiska pomogli i zamówili co trzeba. :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kwasnamina ~kwasnamina
    ~kwasnamina
    Napisane 17 lutego 2015 - 10:57
    Odwieczny problem i temat warty odkopania. Bo chociaż internety i pomysłów dookoła pełno, jakoś tak ciężko trafić na coś faktycznie dobrego. A przecież można naprawdę wymyślić niebanalne prezenty. Może zegarek kieszonkowy? Oryginalny stojak na wino? Pendrive z lego? Fartuszek wyglądający jak sukienka? Ciekawy zaparzacz do herbaty? [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuJa akurat szukam zawsze wszystkiego na puff monsterze i ratuje mi to każde prezenty, więc może warto się rozejrzeć za czymś poza kolejną parą skarpet? ;dd Jak coś polecam puffmonster.com , ale ] generalnie internet jest pełen dobrych pomysłów, więc się rozejrzyjcie. ;d

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiaderka ~Wiaderka
    ~Wiaderka
    Napisane 24 listopada 2015 - 12:12
    Ubrania! Panowie kupujcie swoim kobietom ubrania. To na prawdę nie jest takie trudne. Ja dostaję od swojego męża zawsze jakieś sukeinki [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuz Depare najczęściej ] i jestem zadowolona! Mnie się podobaja i wiem, że ja mężowi w nich też!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maciejus ~maciejus
    ~maciejus
    Napisane 27 listopada 2015 - 12:19
    Ja mojej funduję romantyczny weekend w Warszawie. Uwielbia to miasto, wykupiłem pakiet ze zwiedzaniem z limuzyną, więc bedzie zadowolona :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nodell ~nodell
    ~nodell
    Napisane 21 grudnia 2015 - 20:04
    Dla kochanej zony rewelacyjnym prezentem pod choinkę mam nadzieję będą piękne filiżanki z Duka. W kwiatowe wzory żeby herbatka co rano miała unikalny smak

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RafałK ~RafałK
    ~RafałK
    Napisane 20 marca 2016 - 09:02
    Moja żona kocha torebki, więc na tegoroczne walentynki podarowałem jej, tę, która się jej podobała. Bardzo lubi skórzane więc i ja wybrałem taką tylko, że dodatkowo z frędzlami marki Manzana

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~koccu ~koccu
    ~koccu
    Napisane 05 kwietnia 2016 - 11:26
    jak dla mnie prezenty musza byc uzyteczne, np. dla mojego przyjaciela który jest typowm psiarzem i ma AŻ 3 psy :) kupiliśmy kilka kg dobrej natulnej karmy z Doctor Dog, ucieszył się mega bo mówił ze ta karma ma najlepszy sklad i kilka razy juz przymierzał się żeby ją zamówić :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miroo ~miroo
    ~miroo
    Napisane 29 kwietnia 2016 - 09:46
    ja ostatnio dostalem najlepszy prezent jaki moglem dostac, bilety na Moto Show w Krakowie, już sie nie mogę maja doczekać! szczegolnie czekam na pokazy klasycznych aut

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marko ~marko
    ~marko
    Napisane 29 kwietnia 2016 - 11:07
    ja też jadę chociaż sam sobie sprezentowałem sprawę przy okazji robienia prezentu synowi, strasznie się napalił na tuning show bo interesuje się tematem więc jedziemy razem i myślę, że będzie to fajnie spędzony czas ojca z synem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomaton ~tomaton
    ~tomaton
    Napisane 01 września 2016 - 17:59
    ja tam lubię się wyrwać czasem na weekend ze swoją żoną. odkryliśmy super hotel w warszawie -[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu Rialto ], najpierw byłem tam na konferencji, a potem ją zabrałem na romantyczny weekendzik, bo miejsce niesamowite. prosta elegancja, klimat, marmurowe łazienki i śniadanie do łóżka ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 02 września 2016 - 13:06
    Jak wasza kobita lub vice wersa facet lubią motorsport nie ma nic lepszego niż przejażdżka autem po torze.

    Z przyziemnych kobiety możecie od czasu do czasu zakupić coś co wielu facetów lubi. Jak chcecie trzymać go w domu i po sesji zadbać dobrym wyborem będzie gra dopasowana do zainteresowań.
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisukonsoleigry.pl/ ]
    Dla dzieci także to dobry prezent od czasu do czasu jak sobie "zasłużą" i były grzeczne :) Oczywiście warto kontrolować jak długo spędza czas i dobierać rozrywkę do wieku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krzysiek ~krzysiek
    ~krzysiek
    Napisane 02 września 2016 - 13:55
    Ja swoim rodzciom w 40 rocznice slubu zafundowałem pokaz kawowy [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuz perfect service ]. Była wielka impreza na 50 osób, Ci którzy nie lubią kawy mogli spróbować aromatyczną herbatę! A moja zona? Moja zona skłoniła mnie żebym sam sie nauczyl przygotowywać kawę tak jak na pokazie. a to dopiero wyzwanie, no ale czego sie nie robi dla wybranki swojego serca

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~katarzyna55 ~katarzyna55
    ~katarzyna55
    Napisane 22 października 2016 - 11:45
    Dla mnie najlepszy prezent to bielizna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maniu ~maniu
    ~maniu
    Napisane 10 listopada 2016 - 18:14
    Najlepszy preznet dla mnie to kosmetyki samochodowe, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisutotal-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html. ]Są funkcjpoanlnym i praktycznym preznetem. Przydadza sie każdemu kierowcy i właścicielowi samochodu. Można zrobic zestaw kosmetyków do auta, wybrać spośród różnych akceosriów i bedzie fajny preznet

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Domi ~Domi
    ~Domi
    Napisane 17 listopada 2016 - 20:26
    A co myślicie o golarce elektrycznej na prezent? Mam z mężem rocznicę w grudniu i szukam czegoś specjalnego :) Doradzicie coś :)?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ala ~Ala
    ~Ala
    Napisane 22 listopada 2016 - 21:12
    Domi ja kupiłam mężowi na urodziny we wrześniu i był mega zadowolony. Trochę co prawda się wykosztowałam ale warto było bo mąż zawsze narzekał na to że albo się nie dogolił albo że ma podrażnienia.. poczytałam trochę w tym temacie i jak na razie na rynku najlepsze golarki to są te, które używają technologii syncro sonic. Jaki masz budżet na golarkę? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy