Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Podpinane kołnierzyki do koszul

Rozpoczęte przez ~adikos9, 04 lis 2018
  • avatar ~adikos9 ~adikos9
    ~adikos9
    Napisane 04 listopada 2018 - 18:36
    Cześć. Chciałbym się zapytać czy ktoś wie jak profesjonalnie nazywają się koszule bez kolnierzyków, ktore doczepia się osobno? Zauważyłem to pierwszy raz w serialu Peaky Blinders i jest to fenomenalne, jednak wiem że potrzebna jest prócz kołnierzyka specjalna koszula która umożliwia zapięcie go :) Zorientowanych bardzo proszę o pomoc.
    Dziękuję z góry i pozdrawiam :)
    Tu link:

    https://www.google.pl/search?q=peaky+blinders+collar&client=ms-android-huawei&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiI1KOdorveAhUREVAKHbsoD84Q_AUIEigB&biw=360&bih=518

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adikos9 ~adikos9
    ~adikos9
    Napisane 04 listopada 2018 - 18:38
    Możecie też wpisać tylko w google: Peaky Blinders collar. Od razu w zdjęciach wyskakuje to o co mi chodzi :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 04 lutego 2019 - 10:15
    W Pako Lorente są koszule w dobrej cenie. Teraz podobno mają jakieś zniżki kolega mi mówił

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy