Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Podejrzenie romansu u męża

Rozpoczęte przez ~Ela, 08 mar 2020
  • avatar ~Ela ~Ela
    ~Ela
    Napisane 08 marca 2020 - 14:04
    Dostałam anonim o rzekomym romansie męża.W każdym razie o tym,że kogoś ma, że się z kimś spotyka. Fakt, mój mąż dużo pracuje (własna firma), dużo wyjeżdża, często go nie ma. W ostatnim okresie postanowił zrobić magistra na uczelni w innym mieście.
    Teraz już ochłonęłam trochę. Zaczynam nad tym myśleć. List przyszedł na adres domowy, moje imię i nazwisko. Czyli ktoś o mnie wiedział lub się dowiedział.
    Zaczynam kojarzyć też pewne fakty. Przez ostatni czas zdarzały się głuche telefony lub pomyłki (kobieta).
    Nie wiem co o tym myśleć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~klara ~klara
    ~klara
    Napisane 08 marca 2020 - 15:07
    nic bo mąż tego anonimu Ci raczej nie wysłał więc raczej odchodzić nie zamierza. Nawet gdy ma rozmans, może miał, może nigdy go nie miał.
    Możesz się tylko zastanowić, zabezpieczyć finansowo, ocenić ile, co możesz dostać po rozwodzie. Ewentualnie jak co niektorzy robią wyprowadzać po mału niewielką gotówkę z małżeństwa na wszelki wypadek. życie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 08 marca 2020 - 15:18
    ~Ela napisał:
    Nie wiem co o tym myśleć.

    Naprawdę nie wiesz?
    A może chciałabyś go odzyskać?

    Bo że go straciłaś, nie ulega kwestii.

    Wiesz co daje facetowi szczęście w związku z kobietą?
    Pełny talerz i puste jajka.
    Jeżeli ten talerz miał dotychczas pusty, a jajka pełne, to nie dziwota, że sobie coś mógł zorganizować na boku.
    I chociaż nie popieram takiego zachowania, nie wykluczam, że coś takiego zaszło - zapracowałaś sobie na to.

    Wiesz...
    Najlepsze co teraz możesz zrobić, to go wlec do łóżka gdy tylko jest dostępny - na ostry seks.
    Choćby 7 razy w tygodniu.
    Gwarantuję Ci, że po miesiącu zapomni o swojej nowej fascynacji, a Wasze życie odżyje.

    Stare powiedzenie mówi, że jak facet nie dostaje jeść w domu, to żre na mieście.
    Nakarm go i tak trzymaj - wszystko wróci do normy.
    Po prostu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ela ~Ela
    ~Ela
    Napisane 08 marca 2020 - 15:33
    ~Robert1971 napisał:
    ~Ela napisał:
    Nie wiem co o tym myśleć.

    Naprawdę nie wiesz?
    A może chciałabyś go odzyskać?

    Bo że go straciłaś, nie ulega kwestii.

    Wiesz co daje facetowi szczęście w związku z kobietą?
    Pełny talerz i puste jajka.
    Jeżeli ten talerz miał dotychczas pusty, a jajka pełne, to nie dziwota, że sobie coś mógł zorganizować na boku.
    I chociaż nie popieram takiego zachowania, nie wykluczam, że coś takiego zaszło - zapracowałaś sobie na to.

    Wiesz...
    Najlepsze co teraz możesz zrobić, to go wlec do łóżka gdy tylko jest dostępny - na ostry seks.
    Choćby 7 razy w tygodniu.
    Gwarantuję Ci, że po miesiącu zapomni o swojej nowej fascynacji, a Wasze życie odżyje.

    Stare powiedzenie mówi, że jak facet nie dostaje jeść w domu, to żre na mieście.
    Nakarm go i tak trzymaj - wszystko wróci do normy.
    Po prostu.

    Przepraszam, ale co Ty w ogóle do mnie piszesz? Straciłam? Jak na razie dostałam jakiś anonim i odebrałam kilka głuchych telefonów, więc podejrzewam, że nawet, jeśli romansował, to raczej w totalnym ukryciu skoro dostaję takie listy.
    Gdyby nie ta korespondencja, to w ogóle niczego bym nie podejrzewała.
    Gdzieś coś musiało być na rzeczy. Pytanie co?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 08 marca 2020 - 15:40
    ~Ela napisał:

    Przepraszam, ale co Ty w ogóle do mnie piszesz? Straciłam? (...) Gdzieś coś musiało być na rzeczy. Pytanie co?

    To co masz za wątpliwości?

    On spotykał się prawdopodobnie z kimś 'na boku' - czy tak?
    Nie jest to sprawa potwierdzona - tak?
    Zależy Ci, by małżeństwo się nie rozpadło - tak?

    To zrób jak poradziłem wyżej i wszystko będzie w najlepszym porządku - dochodzenie 'prawdy' nie ma tu sensu.

    Jak nie chcesz, posłuchaj @klary - mnie nic do tego.

    Tyle, że moja rada może Twoje małżeństwo mocno scementować na dłużej,
    Jej... pogrzebać.

    Wybór należy do Ciebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ela ~Ela
    ~Ela
    Napisane 08 marca 2020 - 15:47
    ~Robert1971 napisał:
    ~Ela napisał:

    Przepraszam, ale co Ty w ogóle do mnie piszesz? Straciłam? (...) Gdzieś coś musiało być na rzeczy. Pytanie co?

    To co masz za wątpliwości?

    On spotykał się prawdopodobnie z kimś 'na boku' - czy tak?
    Nie jest to sprawa potwierdzona - tak?
    Zależy Ci, by małżeństwo się nie rozpadło - tak?

    To zrób jak poradziłem wyżej i wszystko będzie w najlepszym porządku - dochodzenie 'prawdy' nie ma tu sensu.

    Jak nie chcesz, posłuchaj @klary - mnie nic do tego.

    Tyle, że moja rada może Twoje małżeństwo mocno scementować na dłużej,
    Jej... pogrzebać.

    Wybór należy do Ciebie.


    Twoja rada na nic mi się przyda, bo nie wiem skąd u Ciebie założenie, że mój mąż ma przy mnie pusty talerz i pełne jajka, a więc że to że może czaił jakiś romans to moja "wina" i ta przyczyna.
    Może mu pokaże ten list.
    Zobaczę jak zareaguje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 08 marca 2020 - 18:24
    A ja powiedziałabym mężowi:

    Wiesz, dostałam ostatnio anonim. Trochę mnie zaskoczył. Chcesz zobaczyć?

    Nie licząc tego życzliwego"anonimu, pytanie do Ciebie:
    Uważasz, że masz podstawy, by się martwić?
    Coś się zmieniło między Wami?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 08 marca 2020 - 20:35
    Są rzeczy których pełny talerz i puste jajka nie spowodują, że facet zapomni, kobieta zresztą też.
    Niby mając wszystko nie ma się nic.
    Anonim anonimem i tak nie dowiesz się prawdy a jak dowiesz będzie ona niewygodna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 08 marca 2020 - 20:41
    ~Ela...są 3 opcje:
    1 ...albo go zagłaskałaś...
    2 ...albo go zaniedbałaś...
    3... albo to "ogier"...ARAB czystej krwi...
    Ja myślę, że to nie jest jego pierwsza kochanka. Po prostu jedna jest MEGA zazdrosna !!! o drugą...i stąd jest ten anonim.
    Przerabiałem to... niestety. Dzisiaj Dzień Kobiet, więc wszystkiego najlepszego...a moja rada to...wyłóż karty na stół (właśnie dzisiaj) pokaż mu ten "anonim". Napisz jak to śię dalej potoczyło.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 08 marca 2020 - 21:12
    ~Robert1971 napisał:


    Wiesz co daje facetowi szczęście w związku z kobietą?
    Pełny talerz i puste jajka.
    (...)
    Wiesz...
    Najlepsze co teraz możesz zrobić, to go wlec do łóżka gdy tylko jest dostępny - na ostry seks.
    Choćby 7 razy w tygodniu



    Bzdura, bullshit total. Ma znaczenie wiele innych rzeczy, o czym się przekonałam i też zaobserwowałam u innych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 08 marca 2020 - 21:41
    ~Ela...Klara to cholerna materialistka...nie zadawaj się z nią :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~... ~...
    ~...
    Napisane 08 marca 2020 - 22:09
    Ela, czy masz swoje oszczędności albo swobodny dostęp do wspólnych? Czy jesteś finansowo ogarnięta? Na razie nic mu nie mów. Spokojnie obserwuj. Jeżeli zachowanie Twojego męża w ostatnim czasie bardzo się zmieniło to myślę, że warto zatrudnić detektywa. Chyba, że nie zależy Ci na dowodach niewierności i wystarczy rozwód bez orzekania o winie. To wtedy możesz go pytać, prawdę Ci powie jak na spowiedzi, a że mamy post to jest szansa, że i głowę popiołem posypie.
    Elka ogarnij się bo idzie nowe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 08 marca 2020 - 22:54
    ludzie..czemu trollujecie??!!...żenada

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 08 marca 2020 - 23:36
    @Ela,

    Nie pokazuj mu tego anonimu, to bardzo zly pomysl. nawet jak po jego reakcji poznasz, ze cos jest na rzeczy to nie bedziesz miala pewnosci na 100%. Watpie zeby sie przynal. Jedynie co tym osiagniesz to zasiejesz u siebie wieksze watpliwosci i jednoczesnie uzmyslowisz mu ze go podejzewasz - on zaostrzy srodki ostroznosci, bedzie bardziej uwazal jesli faktycznie rucha cos na boku.

    Ja bym poradzil obserwowac ze zwroceniem szczegolnej uwagi jego zmiany w zachowaniu typu telefon zawsze przy dupie, nowe hasla na tel, komp, @, socjalchujstwa jak ma, dbanie o wyglad bardziej niz zwykle, szczegolnie przed wyjazdami, zachowanie w stosunku do ciebie itp.

    Mozesz tez sprobowac troche sie oddalic, zdystansowac od niego (w zachowaniu na codzien, czulosciach itp) i obserwuj czy mu to jest na reke. Jesli tak to jest problem.

    Jest kochanka / kochanek to ZAWSZE sa zmiany w zachowaniu tylko trzeba sie baczniej przyjrzec.

    Jak chcesz to odkryc to bez twardych dowodow nic mu nie mow, tylko sobie utrudnisz zdobywanie informacji.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sylwia ~Sylwia
    ~Sylwia
    Napisane 09 marca 2020 - 08:25
    pokaż mu ten anonim

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Natka ~Natka
    ~Natka
    Napisane 09 marca 2020 - 09:42
    samo z czasem wyjdzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alicja ~Alicja
    ~Alicja
    Napisane 09 marca 2020 - 10:01
    Hej, czytając te wpisy można się nieźle załamać...
    na przykładzie swoich koleżanek...
    myślę, że Twój mąż niestety ma kochankę.
    której obiecuje ze od Ciebie odejdzie ale tak się nie dzieje.
    wiec postanowiła sama zabrać się za to i Ciebie poinformować.
    Lub rzeczywiscie jest to porzucona zazdrosna była kochana
    nie pokazuj tego mężowi!
    Robert ma trochę racji - absencja sekualna + brak rozmowy + inne cwane kobiety = kochanka
    niestety faceci są głupi a kobiety cwane.
    wykorzystała okazję aby się wkraść jemu do łózka.

    Obserwuj - to na chwilę obecną chyba najlepsze rozwiązanie.
    oczywiście sex - musisz działać
    pytanie czy warto zabiegać oraz walczyć o zdradzającego męża...

    ... jego miłość wygasała ale macie za dużo wspólnych interesów i jeszcze jest u twego boku.
    otrzymywałaś na pewno sygnały wcześniej...
    Głowa do góry, nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie.



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mikołaj ~Mikołaj
    ~Mikołaj
    Napisane 09 marca 2020 - 10:12
    a duże bajki wierzycie jeśli myślicie, że kochanka to jest często zła osoba która uwiodła Wam męża.
    Tego się chce lub nie, do jednych osób ciągnie inne spławiamy.
    Sprowadzacie facetów do maszynek a gwarantuje Wam, że jak się zepsuło to już niczym nie naprawicie relacji bo jak wcześniej nie dawałyście rady to i dłużej nie pociągniecie.
    Po 3 miesiącach zaczniecie się zastanawiać w czym ona jest lepsza, otóż w niczym ale jest inna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ola ~Ola
    ~Ola
    Napisane 09 marca 2020 - 10:19
    może przeczekaj to. Z czasem i każda kochanka się mu znudzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 09 marca 2020 - 10:21
    Hmmm...
    zdumiony jestem :-).

    @Ela, określ się czego Ty chcesz i oczekujesz po tej sytuacji.

    Najlepiej siądź sobie w kuchni z kartką i ołówkiem i napisz precyzyjnie o co Tobie chodzi w zaistniałej sytuacji i dopiero wtedy podejmuj dalsze rozważania.
    Co się tu teraz odstawia, to zwykłe żywiołowe porady, które mogą wyrządzić katastrofalne szkody, a pożytków nie przynieść żadnych.

    Zadaj sobie podstawowe pytanie:
    Co chcesz osiągnąć pokazując mu ten list?
    Jak chcesz go zbić z tropu i uświadomić mu, że 'psy gończe' zostały spuszczone, to ok.
    Zrób to, ale efekt osiągniesz dokładnie przeciwny do tego, jakiego oczekiwałbym np. ja :-).

    W podejrzeniu zdrady - uważam - należy zachować się samemu w sposób krystaliczny, nie budzący najmniejszej wątpliwości co do zasad, intencji, uczciwości, moralności itd.

    Gdy chcesz taką potyczkę wygrać nie wolno Ci popełnić szkolnego błędu, jakim byłoby śmiesznie wczesne zdemaskowanie się.

    Mało tego... zalecam co napisałem na początku - wleczenie go do łóżka - to w końcu Twój mąż ;-), kto ma to robić jak nie Ty?

    Sama zobaczysz, czy będzie tego chciał, czy będzie się wykręcał...
    Ponadto to właśnie uśpi jego czujność i będziesz mogła dalej zbierać 'dowody' - o ile w ogóle można tu o dowodach mówić.

    Całkiem możliwe, że ktoś ze zwykłej złośliwości mu to zrobił, bo... np. wszedł komuś w paradę w biznesie - tego pod uwagę nie bierzesz?
    Wcale nie musi on zdradzać - to nie jest potwierdzone, a anonim może napisać każdy na każdego i uwalić w nim co tylko zechce.

    Uważam, że emocjonalne rozwiązywanie tak delikatnej rzeczy rozwali wszystko i nie będzie co zbierać.
    Tu trzeba chłodu i kalkulacji przy jednoczesnym zakładaniu, dobrej woli z tamtej strony.

    Złe założenia na początku, zaprowadzą Cię do błędnych rozwiązań.
    Naprawdę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4
Strona 1 z 4
następna
Strona 1 z 4 następna

Gorące tematy