Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Uzależnienia

Picie

Rozpoczęte przez ~grajek, 01 cze 2013
  • ~maron
    ~maron
    Napisane 27 marca 2019 - 18:12
    niestety alkohol jest podstępny

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 10:25
    Zgadzam się samemu chyba nie da sie go pokonać

• ~Bartosz
    ~Bartosz
    Napisane 30 czerwca 2019 - 20:12
    Mi też było bardzo ciężko, na szczęście wspierała mnie żona. W jej rodzinie był już problem z alkoholem. Polecili mi fajnego terapeutę z poradni Psychologgia Plus. Dzięki niemu i wsparciu żony udało mi się stanąć na nogi. Co prawda nie każdy może liczyć na pomoc bliskich, ale każdy może wziąć własne życie w swoje ręce. Życzę Wam, aby nie zabrakło Wam siły i odwagi. Uzależnienie od alkoholizmu to trudna próba, ale da się ją przetrwać.

• ~Manuela
    ~Manuela
    Napisane 24 lipca 2019 - 16:18
    Mój brat był już na takim etapie, że nie mógł funkcjonować nawet bez jednego piwa...to straszne jak cżłowiek jest słaby w takich sytuacjach. Dopiero jak rodzice namówili go na ośrodek " Droga do domu" we Wrocławiu i powoli, powoli jakoś zaczął wychodzić na prostą.

• ~Abstynent
    ~Abstynent
    Napisane 23 września 2019 - 00:33
    Jeżeli ktoś był na odwyku i nadal pije, to znaczy, że psychoterapia na niego nie działa. Wtedy trzeba spróbować farmakoterapii, ona działa na każdego. Mi np. dopiero pomogły tabletki na alkoholizm Campralex i Glutaminergic.

• ~Adam
    ~Adam
    Napisane 25 września 2019 - 12:59
    Mój brat długo ukrywał długo , że ma problem z alkoholem....lubił sobie wypić ale ja nigdy go nie widziałem, żeby się zataczał i tym podobne. Dopiero kiedy jego żona powiedziała, że Filip jest na detoxie w drogadodomu.info to wszyscy zdali sobie sprawę, że to jest naprawdę problem. Mojemu bratu udało się i bardzo mu kibicujemy ale pewnie gdyby nie zaszycie, detox i terapia + grupa aa.... nic by z tego nie było.

• ~~ K
    ~~ K
    Napisane 25 października 2019 - 14:11
    Witam źyłam z alkoholikiem wiele lat i nie było wesoło powiem tym co myślą, że dwa lub trzy piwka dziennie lub weekend to nie uzależnienie niestety mylicie się tak się zaczyna. Zróbcie sobie sami test czyli umiecie wytrzymać tydzień, dwa bez picia i czy jego brak sprawia, że myślicie o tym by wypić i jak do bliskich się odnosicie z nerwami czy spokojnie. Ja jestem po rozwodzie nie dało się inaczej, a pytanie do Macieja jeśli tu zagląda udało ci się nie wypić już?

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy

facebook