Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Panowie wypowiedzcie się .

Rozpoczęte przez ~Beata, 11 lut 2016
  • ~Monna
    ~Monna
    Napisane 16 grudnia 2018 - 20:41
    Dokładnie, bez żadnych sentymentów trzeba zatrudnić detektywa prywatnego. MI pomogła bardzo Pani Skrzypek z Wroclawia

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Danka
    ~Danka
    Napisane 04 stycznia 2019 - 12:14
    Czytam te posty przez przypadek ,ja byłam kochanką aż 15 lat.Mąż kochanek w pracy oczywiście szef .Trochę musiałam się pomęczyć żeby go zdobyć .Zawsze twierdził że kocha żonę ,ale po imprezie firmowej wskoczyłam mu do łóżka i tak się zaczął nasz trwający 10 lat romans .Jak myślicie nikt tego nie widział oczywiście wszyscy pracownicy widzieli jednak nikt nie powiedział jego żonie ,ona urodziła dziecko chore i siedziała w domu ja to maiłam w dupie przecież ja miałam męża on żonę . Spotykaliśmy się nie tylko w pracy wspólne wyjazdy ja niby z koleżanką on z kolegami. Pytam się czemu nasze połówki nam na to pozwalały..Pamiętam jak ta jego żona przychodziła na sklep chciała mnie sprawdzać on nigdy jej nie pozwolił i co nie zaświtało jej w główce gdzie się podziewają pieniądze.Oj jak mi się żyło dobrze nie musiałam pracować seks kasa ,a co mój mąż tez udawał że nie wiedział a te pieniądze do domu to skąd niby się brały z powietrza.A ona taka do mnie grzeczna Danusiu mi mówiła no po prostu matolizm . Jak się dowiedziała że mąż ją zdradza ze mną wiecie co zrobiła nie kłóciła się nie przezywała przywiozła mi go do domu i powiedziała że skoro go tak kocham to jest cały mój, bo ona go tak kocha że chce żeby był szczęśliwy, i jeszcze że nic od niego nie chce tylko żeby dzieciom nie robił krzywdy. Jak stałam to zgłupiałam mój prawowity mąż zdurniał ,a Ona jak niby nic bez kłótni przezywania przegadywania odjechała. Oczywiście ja i mój kochanek zaprzeczaliśmy mojemu mężowi wszystko zrobiliśmy z niej głupią zazdrosną kobietę ,Mnie kochanek zwolnił powiedział mi na odchodne że zniszczyłam mu życie. A ja pomyślałam że to dopiero jest miłość oddać swojego męża żeby był szczęśliwy.

• ~kazik
    ~kazik
    Napisane 04 stycznia 2019 - 15:33
    z miłą chencią spendze z tobą czas proszę o kontakt +48509984630

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy