Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Panią 45plus

Rozpoczęte przez ~Samotny w związku , 26 lut 2020
  • avatar ~Samotny w związku ~Samotny w związku
    ~Samotny w związku
    Napisane 26 lutego 2020 - 16:11
    Dzień dobry. Mam na imię Maciej. Mam 36 lat, żonaty. Chciałbym poznać kobietę do długiej, stałej znajomości opartej na przyjaźni, lojalność, wzajemnej akceptacji oraz przede wszystkim Zaufaniu. Kobiety z którą można ciekawie i zabawnie rozmawiać godzinami... Jak i tez wspólnie pomilczeć. Kobiety której tak jak mi "czegoś" brakuje... Emocji? Fascynacji? Radości? Zapomnienia? Której brakuje małego, wspólnego, lepszego świata, bez "problemów" dnia codziennego...
    Pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~~~W ~~~~W
    ~~~~W
    Napisane 03 kwietnia 2020 - 08:09
    Cześć mam pytanie, a dlaczego 45 plus kobieta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jesienno-wiosenna ~Jesienno-wiosenna
    ~Jesienno-wiosenna
    Napisane 06 kwietnia 2020 - 12:47
    Weź głęboki oddech i zastanów się dobrze, zanim wpuścisz kogoś trzeciego do Waszej relacji. Potem nie będzie już odwrotu. To co planujesz, to prosta droga do zniszczenia małżeństwa i rodziny, zdemolowania psychiki Twojej żony, kiedy prawda wyjdzie na jaw (a stanie się to prędzej czy później). Dojrzały facet najpierw szczerze rozmawia z partnerką o swoich potrzebach, próbuje naprawić relację. Jeśli stwierdza, że nie ma na to szans, podejmuje decyzję o odejściu I nie męczy się w nieszczęśliwym związku. Potem niech buduje coś nowego. Zadaj sobie jedno pytanie - jak byś się czuł, gdyby Twoja żona zrobiła dokładnie to, co planujesz w tej chwili?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy