Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Oschłość w związku

Rozpoczęte przez ~Maja, 12 wrz 2012
  • ~Maja
    ~Maja
    Napisane 17 września 2012 - 08:14
    Też o tym myślałam...a nawet już zaczęłam stosować....Jest jedna wada tej metody. Znając mojego męża to najpierw strzeli focha za czepianie się ....a potem zacznie szukać kogoś na boku. Niestety takie jest realne zagrożenie odsunięcia od łoża....Być może już zaczął....bo co mogą oznaczać słowa.... cytuję "jak ci nie pasuje to możemy wcale nie współżyć". A znam go i wiem, że życie we wstrzemięźliwości to nie dla niego...Mogę go zaszantażować...Albo robimy coś, żeby poprawić nasze relacje ...albo i ja zacznę kogoś szukać...Ale tu znów jest takie zagrożenie, że wybierze "łatwiznę" i wtedy całkowicie się oddalimy. A ja będę podejrzewana do końca życia o zdradę...czego naprawdę nie chciałabym robić... Mam silny kręgosłup moralny i wiem, że wyrzuty sumienia zatrułyby mi życie.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 17 września 2012 - 10:08
    No tak teraz to masz życie sielankowe i niczym nie zatrute ... Ot i obraz rozpaczy ... no cóż niech szuka, chyba że chcesz jeszcze kilkadziesiąt lat robić za przedmiot w obejściu swojego pana i władcy.... widzę że to on dyktuje warunki. Ulegasz szantażom? Powiedz mu "idź, ale jak cię złapię to rozwód z Twojej winy i w skarpetach pójdziesz na bok" Ja widzę że on tylko czeka na pretekst aby skoczyć legalnie w bok! małymi szantażami trzyma Ciebie przy sobie. Całkowicie się oddalicie? Teraz kiedy mówi do Ciebie "e no Ty choć no tu i sie rozbieraj" to jesteście blisko? Maja dziewczyno, ja bym się tak nie zachował nawet w stosunku do Dziwki! To co on z Tobą robi to nie jest oschłość, to jest przemoc, psychiczne znęcanie się nad Tobą! Przez 20 lat pierze Ci mózg traktuje Cię jak sprzęt a Ty mówisz o bliskości? Wie jak bardzo Ci zależy na czułości, celowo zachowuje się tak aby Cię upokorzyć, aby pokazać Ci kto rządzi! On się nad Tobą znęca....

• ~Maja
    ~Maja
    Napisane 17 września 2012 - 10:30
    Rzeczywiście byłam zbyt uległa przez te wszystkie lata. Otworzyłeś mi oczy...Postanawiam być bezwzględna...

• ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 17 września 2012 - 10:42
    Musisz walczyć o siebie ... do stracenia masz tylko 20 lat upokorzeń, mam nadzieję że Twój kręgosłup to zniesie... Należy Ci się szacunek, czułość, bliskość. Będzie ciężko, albo zacznie Cię szanować, albo .... W sumie to nie wiem jak bym się zachowywał w stosunku do człowieka który się świadomie nade mną znęca.

• ~Maja
    ~Maja
    Napisane 17 września 2012 - 10:45
    Chociaż uważam, że zbyt ostry osąd wydałeś...Aż tak źle to nie wygląda... nie mówi do mnie :"e no Ty choć no tu i się rozbieraj"..Za moją obojętność strzela focha i cierpi ...gniewając się nawet przez tydzień. Rozumiesz, że taka sytuacja jest dla mnie niekomfortowa ( nie można załatwić żadnych codziennych spraw) i w końcu zawsze ja pierwsza wyciągam rękę do zgody.

• ~Maja
    ~Maja
    Napisane 17 września 2012 - 10:47
    Może jestem naiwna, ale wydaje mi się, ze to jest celowe znęcanie się...tylko po prostu lenistwo ...niechęć do podjęcia pracy nad sobą...

• ~Maja
    ~Maja
    Napisane 17 września 2012 - 10:49
    Miało być "nie jest to celowe znęcanie się"

• ~Maja
    ~Maja
    Napisane 17 września 2012 - 11:12
    Wiesz on mi zarzuca, że jestem dla niego zbyt oziębła....czuje się niedopieszczony. A jak ja mam być czuła skoro nie dostaję nic od niego. Po prostu błędne koło.

• ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 17 września 2012 - 11:27
    Fakt znasz go lepiej niż ja ... nie mniej jednak macie sporo pracy przed sobą (ale dla mnie to nie pojęte ... jak można 20 lat być jak Ty to mówisz tak "leniwym")

• ~Maja
    ~Maja
    Napisane 17 września 2012 - 11:44
    Jego zdaniem ja jestem "dziwna" z tymi swoimi wymaganiami. Być może brzemię jego doświadczeń z lat młodości tak go ukształtowało. Miał do czynienia z łatwymi, nie wymagającymi panienkami i taki obraz kobiety sobie zakodował. Zastanawiam się co by było gdyby przeczytał te Twoje opinie...

• ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 17 września 2012 - 12:03
    dostałabyś opr. że się żalisz w sieci.... Tak między nami to ja podziwiam Twoją wyrozumiałość i wiarę, ten Twój "chłop" naprawdę nie zdaje sobie sprawy z tego jaki ma skarb.

• ~Maja
    ~Maja
    Napisane 17 września 2012 - 12:32
    Dzięki za miłe słowa....Dla mnie to jak balsam na zbolałą duszę...już czuję się lepiej.

• ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 17 września 2012 - 13:11
    na pewno dopniesz swego. Jeszcze będzie przepięknie, musisz chcieć :)

• ~Maja
    ~Maja
    Napisane 18 września 2012 - 09:17
    Wyobraź sobie, że mąż zrozumiał problem i obiecał poprawę....Czyżby Twoje słowa miałyby prorocze...Aż trudno mi w to uwierzyć..

• ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 18 września 2012 - 12:38
    GRATULUJE! Napisz jeszcze kiedyś jakie robi postępy z nauki mowy od nowa :)

• ~Maja
    ~Maja
    Napisane 18 września 2012 - 17:48
    Oby te gratulacje nie były przedwczesne....Po chwili euforii przyszedł czas na zastanowienie się czy coś się pod tym nie kryje..Być może chodzi o uśpienie mojej uwagi...Muszę to sprawdzić...

• ~Maja
    ~Maja
    Napisane 19 września 2012 - 12:03
    Rzeczywiście moje podejrzenia nie były bezpodstawne...odkryłam jego profil na forum randkowym (chyba ma go od niedawna)...Nie wiem co mam z tym zrobić....Umówić się z nim....i co dalej? To już przecież było....nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki...

• ~Maja
    ~Maja
    Napisane 20 września 2012 - 07:09
    Nikt mi nic nie podpowie?...Jak człowiek w potrzebie to wszyscy się na niego wypinają....

• ~Kacper
    ~Kacper
    Napisane 20 września 2012 - 07:38
    @Maja, skocz w bok z kilka razy, odzyskaj poczucie, że jesteś / możesz być atrakcyjną kobietą. Wtedy nabierzesz dystansu do zachowania Twojego męża...

• ~Sześciopak
    ~Sześciopak
    Napisane 22 września 2012 - 22:42
    Wybacz Maju moja droga, ale sprawy służbowe zagnały mnie na wschód, jeszcze dalszy niż Twój jestem w Rosji prawie pod uralem i tu internet to nie jest taka prosta sprawa, i co by tu Ci rzec nasuwa mi się "a nie mówiłem że to kanalia? Co by tu Ci doradzić, jeżeli stać Cię na detektywa, wynajmij i puść gościa z torbami .... skoro on jest świnia to dlaczego Ty masz być ok? Dzieci odchowane? pomyśl o sobie. Jeszcze wszystko przed Tobą.

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy

facebook