Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

opryszczka

Rozpoczęte przez ~indyk, 23 kwi 2020
  • avatar ~indyk ~indyk
    ~indyk
    Napisane 23 kwietnia 2020 - 12:03
    pojawia się wam czasami opryszczka? Bierzecie coś czy czekacie aż sama przejdzie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oktaw ~oktaw
    ~oktaw
    Napisane 25 kwietnia 2020 - 23:48
    powiem ci tak, kiedyś czekałem ale to dziadostwo za nic nie chciało przejść, teraz nie czekaam tylko jak mnie swędzi w okolicy ust a zawsze mi się ten syf pojawia w tym samym miejscu to sobie kupuję hevipoint tabletki, kilka dni biorę i przechodzi, babel nawet jak się pojawi to znika szybko

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamso ~kamso
    ~kamso
    Napisane 04 czerwca 2020 - 23:23
    jest sens brać ten hevipoint jak już jest krostka i boli na maksa tak że ledwo sie daje ustami ruszać? posmarować nie dam rady niczym bo boli jak... więc chyba tyulko tabletki mi zostają, chciałbym się możliwie szybko pozbyc tej opryszczki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy