Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Opony zimowe

Rozpoczęte przez ~wara55, 29 wrz 2017
  • avatar ~wara55 ~wara55
    ~wara55
    Napisane 29 września 2017 - 19:20
    Cześć Wam. Jak w temacie - poszukuję właśnie jakichś dobrych i porządnych opon zimowych. Znajomi polecali mi takie opony Pirelli https://www.pirelli.com/tyres/pl-pl/car/find-your-tyres/all-about-tyres/tyre-markings Co o nich sądzicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pascal ~pascal
    ~pascal
    Napisane 30 września 2017 - 19:48
    My kupujemy w serwisie forda, z montażem płace poniżej 1000 zł za nowe opony, komplet. Mają różne marki, tutaj lista na dole: https://akcjaserwisowa.pl/oponyzimowe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz Satro ~Mariusz Satro
    ~Mariusz Satro
    Napisane 02 października 2017 - 21:49
    Kolego od Pirelli nie podasz auta ani rozmiaru felg a wyskakujesz jak filip z konopii i prosisz o radę. Wejdź najpierw na stronę z testami opon zimowych, wulkanista ma jedną z najlepszych pod tym względem wulkanista.pl/testy-opon-zimowych/ i zobacz jak na tle konkurencji wygląda ta twoja pirellka w wybranym rozmiarze. Tyle na początek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 11 maja 2018 - 09:39
    Jeżeli chodzi o dobry warsztat wulkanizacyjny w okolicach warszawy gdzie można zmienic opony o każdej porze dnia to tylko w Mobilnej wulkanizacji 24h Przemysław Wojciechowski w Pruszkowie na Mickiewicza. Ja tam zmieniam koła dwa razy w roku i jestem zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 26 listopada 2018 - 23:16
    W fordzie znowu mają promocje, z ciekawości zajrzałem na stronę i faktycznie jest. Na jutro jestem umówiony. Pełen cennik mają tutaj: https://bit.ly/2y8SeMj

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pukszkin ~pukszkin
    ~pukszkin
    Napisane 28 listopada 2018 - 12:56
    ~ianko napisał:
    W fordzie znowu mają promocje, z ciekawości zajrzałem na stronę i faktycznie jest. Na jutro jestem umówiony. Pełen cennik mają tutaj: https://bit.ly/2y8SeMj

    Na prawdę ciekawe ceny, to jakaś promocja aso forda jest?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~vicc ~vicc
    ~vicc
    Napisane 29 listopada 2018 - 10:56
    tak, mają w fordie akcję zimową na opony, ceny bardzo przystepne, w zeszłym roku w tej promocji kupiłem sobie continentale i do dzisiaj prawie jak nowe, na pewno dlugo posłuzą a niestety co parę lat opony trzeba zmienić, na szczescie koszt nie jest jakiś mega duży

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paracet ~Paracet
    ~Paracet
    Napisane 01 grudnia 2018 - 16:54
    Nie wiedziałam, że mają też całoroczne na promocji. Ja akurat cały rok nie mogę jeździć bo kupiłem zimowe. Na pewno ta promocja dotyczy zimówek, bo mega taniej kupiłem i jeszcze w tym było gratis założenie. Zresztą w ASO ford zawsze jest jakaś sezonowa promocja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kolasiniac ~Kolasiniac
    ~Kolasiniac
    Napisane 06 grudnia 2018 - 08:53
    Jeśli jeszcze nie wymieniłeś, a szukasz dobrych opon to sprawdź tu co polecają https://www.auto-motor-i-sport.pl/porady/Test-opon-zimowych,23046,1 powiem ci że rok w rok sprawdzam te testy i zawsze sa dobrze zrobione. W tym roku kupowałem właśnie nowe gumy i sie opieralem na tym zestawieniu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zabierzak ~Zabierzak
    ~Zabierzak
    Napisane 01 stycznia 2019 - 20:29
    Ja oddawałem do ASO swojego forda. Opony kosztowały mniej niż na rynku i wliczona była wymiana. Wszystko załatwione w pół godziny, więc od siebie mogę pozachwalać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Plotusz ~Plotusz
    ~Plotusz
    Napisane 20 kwietnia 2019 - 19:45
    Najfajniejsze i najtańsze modele opon można kupić w sklepie RING Auto Premio w Gdańsku. wg mnie jeden z najlepszych branżowych sklepów na mapie Trójmiasta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pawcio ~pawcio
    ~pawcio
    Napisane 24 października 2019 - 21:57
    no i znowu trzeba zacząć rozglądać się za oponami. Co polecacie?? Letnią mam uniroyal rainsport 205/55/R16

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~UniroyalOnlineExpert ~UniroyalOnlineExpert
    ~UniroyalOnlineExpert
    Napisane 27 października 2019 - 23:30
    Dzień dobry,
    ~pawcio, w takim razie na zimę również polecam Ci oponę z naszej oferty - model dedykowany na tę porę roku MS plus 77 - zwiększający przyczepność na zimnych nawierzchniach - zarówno mokrych, jak i ośnieżonych.

    Gdyby pojawiły się jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
    Pozdrawiam,
    Konsultant marki Uniroyal

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roni ~Roni
    ~Roni
    Napisane 03 listopada 2019 - 18:35
    O tak ,opony Uniroyal MS plus 77 to dobry wybór . Jak zwykle zmieniłem opony na zimę. Dodatkowo mam szanse na zwrot pieniędzy , ponieważ biorę udział w konkursie jaki ogłosiła firma. Nagrodę gwarantowaną już dostałam 2 vouchery 2D do sieci Multikina

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pawcio ~pawcio
    ~pawcio
    Napisane 05 listopada 2019 - 11:13
    ~UniroyalOnlineExpert napisał:
    Dzień dobry,
    ~pawcio, w takim razie na zimę również polecam Ci oponę z naszej oferty - model dedykowany na tę porę roku MS plus 77 - zwiększający przyczepność na zimnych nawierzchniach - zarówno mokrych, jak i ośnieżonych.

    Gdyby pojawiły się jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
    Pozdrawiam,
    Konsultant marki Uniroyal


    Dzięki za radę. Czytałem opinie o niej. Bardzo dużo pozytywnych. Nic będę zamawiał i zakładał. A może i wygram zwrot kasy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~UniroyalOnlineExpert ~UniroyalOnlineExpert
    ~UniroyalOnlineExpert
    Napisane 07 listopada 2019 - 23:41
    Dzień dobry,
    Cieszę się, że zdecydował się Pan na zakup opon marki Uniroyal – model MS Plus 77 jest oponą stworzoną z myślą o trudnych warunkach panujących na drodze jesienią i zimą.
    Przy okazji zakupów zachęcam do udziału we wspomnianym wyżej konkursie, w którym można wygrać zwrot gotówki za zakup kompletu opon zimowych, a nagrodą gwarantowaną dla każdego uczestnika są dwa vouchery do sieci kin Multikino. Szczegóły znajdzie Pan na stronie: https://zimazuniroyal.pl
    Pozdrawiam,
    Konsultant marki Uniroyal

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiki ~Wiki
    ~Wiki
    Napisane 13 listopada 2019 - 07:42
    Uniroyal to dobra marka .A model MS Plus 77 wyjątkowo dobrze sprawdza się w zimowych warunkach. Jestem świeżo po zmianie i już miałam okazję sprawdzić to

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 18 listopada 2019 - 11:47
    Jeżeli ktoś z was jest z okolic Katowic to polecam skontaktować się z firmą FORD SŁAWEK NIEZALEŻNY SERWIS FORD, który znajduję sie na Grota Roweckiego 49A. Punkt oferuję profesjonalne usługi z zakresu obsługi technicznej samochodów osobowych oraz dostawczych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Franek ~Franek
    ~Franek
    Napisane 30 listopada 2019 - 15:05
    ~Wiki napisał:
    Uniroyal to dobra marka .A model MS Plus 77 wyjątkowo dobrze sprawdza się w zimowych warunkach. Jestem świeżo po zmianie i już miałam okazję sprawdzić to

    dokładnie tez tak mysle kupiłem takie uniroyal w tym miesiacu i juz jezdze :D super zmiana z całorocznych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mazi88 ~mazi88
    ~mazi88
    Napisane 03 grudnia 2019 - 22:51
    ~Franek napisał:
    ~Wiki napisał:
    Uniroyal to dobra marka .A model MS Plus 77 wyjątkowo dobrze sprawdza się w zimowych warunkach. Jestem świeżo po zmianie i już miałam okazję sprawdzić to

    dokładnie tez tak mysle kupiłem takie uniroyal w tym miesiacu i juz jezdze :D super zmiana z całorocznych


    Sprawdzone te na mokrym?? Jak się sprawują?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy