Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

opinie na temat suplementów na problemy z erekcją

Rozpoczęte przez ~pansobiepan, 07 lip 2016
  • avatar ~mordi_m ~mordi_m
    ~mordi_m
    Napisane 09 kwietnia 2017 - 12:59
    Też tak uważam, lepiej zacząć od tych bezpieczniejszych metod. Wg tego co sprawdzałem, to najważniejsza przy suplementacji jest duża ilość l-argininy + naturalne wyciągi (np. z buzdyganka i żeń-szenia)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~magik ~magik
    ~magik
    Napisane 28 kwietnia 2017 - 15:23
    ja brałem kilka suplementów i żaden mi nie pomógł to raczej tabletki placebo, dopiero jak zacząłem łykać lek z apteki to zauważyłem wymierne korzyści, już w żadne suplementy się nie bawię.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jaśmina ~Jaśmina
    ~Jaśmina
    Napisane 15 maja 2017 - 12:14
    Cześć, chciałam pozytywnie się wypowiedzieć na temat naszego małęgo eksperymentu z Ereko. Jesteśmy oboje ciut po 40 i zaczęliśmy trochę dziadzieć... ;) Mąż się zaopatrzył w ten preparat, zmiana diety pozytywnie też na nas wpłynęła i obowiązkowo lekki sport 2 razy w tygodniu. Na początku ciężko było, ale po jakimś czasie poczuliśmy się zdecydowanie lepiej i dalej będziemy działać, żeby przyjemnie się żyło. Mąż bierze regularnie to Ereko, ja natomiast zaopatrzyłam się w Asequrellę - drodzy panowie, możecie kupić swoim żonom ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aminek ~Aminek
    ~Aminek
    Napisane 16 maja 2017 - 21:23
    Systematyczność to jeden ze składników sukcesu - w tym wypadku też. Tak samo jest z ćwiczeniami czy nauką jak się robi dzień w dzień to można osiągnąć cel :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Joseph ~Joseph
    ~Joseph
    Napisane 19 maja 2017 - 11:36
    Zgadza się, systematyczność, konsekwencja, pozytywne myślenie, dobre składniki - to klucz do sukcesu. Niestety nie ma drogi na skróty.. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mordi_m ~mordi_m
    ~mordi_m
    Napisane 29 maja 2017 - 18:41
    O tym nie słyszałem. Wiem, że przy suplementacji należy zwracać uwagę na wysokie stężenie l-argininy i wyciągi z buzdyganka naziemnego i żeń-szenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aminek ~Aminek
    ~Aminek
    Napisane 29 maja 2017 - 21:31
    Zgadza się, są to składniki wpływające na erekcję ale nie są inwazyjne i zamiast chwilowo stymulować pozwalają na osiągnięcie długofalowych efektów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jerzy kart ~jerzy kart
    ~jerzy kart
    Napisane 14 czerwca 2017 - 10:47
    ja stosuje Penistim

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Markus ~Markus
    ~Markus
    Napisane 23 czerwca 2017 - 12:31

    Jeżeli ma się problem to nie ma co ściemniać tylko należy podejść do sprawy po męsku.Ja stosowałem te tabletki i również jestem bardzo zadowolony z efektów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maron ~maron
    ~maron
    Napisane 26 czerwca 2017 - 21:15
    teraz jets dużo produktów na rynku, u mnie problemy wynikały z pracy, ciągły stres, malo co jadlem bo w wsumie nie mialem kiedy, tylko praca spanie praca spanie i tak 6 dni w tygodniu. U mnie koniecznosca bylo siegniecie po lek, tez wybralem ten z sildenafilem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jakub-09987 ~jakub-09987
    ~jakub-09987
    Napisane 24 kwietnia 2018 - 22:50
    sport,sport,sport najlepsze lekarstwo na każdy problem i na problem z krótkim seksem! po dobrym treningu nabiera sie jeszcze lepszego powera, chociaz nie powiem, ale pomagam sobie suplementem i mam nadzieję że on mnie wspomaga w dłuższym seksie- a to climax Control (climax-suplement)
    pozdrówki!!
    chcesz seksu pierwsza klasa? zacznij sie ruszać i pomóż sobie czymś co Ci nie zaszkodzi! Climax! Mój powerze nr 2 :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 08 maja 2018 - 14:31
    Raczej nigdy nie byłem fanem jakiś wspomagaczy co do seksu ale już lata nie te co kiedyś i zmieniam trochę optykę...:) Mam taki suplement jak dr Penigreat, to są tabletki, skłąd raczej naturalny można tam takie elementy jak żęń szeń znaleźć czyli natura bez sztucznych dodatków.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karl ~Karl
    ~Karl
    Napisane 23 maja 2018 - 18:49
    U mnie zadziałało Ereko, a dodatkowo bardzo spodobał mi się skład, efektem ubocznym jest wzrost energii !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tygrys ~Tygrys
    ~Tygrys
    Napisane 30 sierpnia 2018 - 19:42
    Mając problemy z potencją trzeba zrobić coś więcej niż tylko brać rano tabletkę albo przed seksem (te sildenafile co tylko kamuflują chorobę, a koncerty na nich zarabiają krocie uzależniając od tego facetów). Trzeba się też zabrać za zmianę diety i dołożenie sportu. Niewiele trzeba ale naprawdę warto, bo wiadomo jak się żyje w dzisiejszych czasach. Suplementacja dobrymi preparatami też jest ważna. Z tych co są u nas dostępne to Ereko się sprawdza naprawdę dobrze, bo ma duże zawartości naturalnych wyciągów z roślin, które poprawiają libido i podnoszą potencję, przez co poprawia się ukrwienie ciał jamistych w penisie, co jest przyczyną problemów z wzwodem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 18 października 2018 - 18:53
    Sildenafil w niektórych przypadkach może być bardzo groźny dla zdrowia.Może na początek coś bardziej naturalnego? np. viteran https://www.viteran.com, mniej stresu, więcej zdrowego trybu życia i powinno wystarczyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jakubmaryko94 ~jakubmaryko94
    ~jakubmaryko94
    Napisane 05 listopada 2018 - 23:49
    Co o tym sądzicie - https://menblog.pl/mensil-czy-warto-opinie-dzialanie-cena-i-gdzie-kupic/? Czy warto ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tarek ~Tarek
    ~Tarek
    Napisane 20 lutego 2019 - 21:05
    Nie ma preparatów idealnych ale też wszystko samo się za człowieka nie zrobi ;) Ja się naciąłem na te "viagry", "maxon'y" itd. Wszystko fajnie ale trzeba to brać przed każdym seksem. Kasy na to idzie naprawdę dużo miesięcznie i jest się od tych tabletek zupełnie zależnym. To jak leczenie chorego zęba lekami przeciwbólowymi, na chwilę pomaga, ale problem ciągle pozostaje. A poza tym to gdzie prawdziwa spontaniczność?! Nie można dać się omamić i być zależnym od jakiś tabletek :/ Ja zacząłem się trochę więcej ruszać, spacerować. Szukałem w internecie czegoś co naprawdę może mi pomóc ale w sposób długofalowy. Wspomoże mnie i po skończonej terapii nie będę musiał do tego wracać. W taki sposób właśnie znalazłem Ereko. Biorę teraz drugi miesiąc i już nie muszę po nic innego sięgać. Nie mam już problemów ze wzwodem, nic nie opada. Już nie chodzę sfrustrowany i nieszczęśliwy. Teraz mam dużo więcej energii i wigoru.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wróbel ~Wróbel
    ~Wróbel
    Napisane 02 maja 2019 - 13:29
    Ja też parę miesięcy temu trafiłem na ereko i po tym jak brałem 3 miesiące, to juz jest wszystko okej i nie mam już problemów z potencją czy przedwczesnym wytryskiem, a do tego choruję na nadciśnienie i mało który preparat mogę przyjmować, więc to Ereko jest bezpieczne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Vandalon ~Vandalon
    ~Vandalon
    Napisane 25 maja 2019 - 22:42
    Kiedy zrozumiecie, że problem z potencją to nie leczenie chorego zęba i w to trzeba się zaanagażować. Poza tabletkami to trzeba trochę zmienić jedzenie na mniej tłuste i zacząć trochę sportu, np. basen czy teraz wiosną na rower. Leki warto też dołożyć np. ja brałem to Ereko co tu o nim piszą i jest ok uważam, bo mi pomogło.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dariusz ~Dariusz
    ~Dariusz
    Napisane 31 lipca 2019 - 12:05
    Poprzednik dobrze mówi. Reklamy w telewizji i internecie nas otumaniają. Proponują coś co tylko pomaga na chwilę. Trzeba pomyśleć gdzie jest źródło problemu, kiedy i jak to się zaczęło, bo to z czym teraz się borykamy Panowie, to efekt naszych zaniedbań i stylu życia w pośpiechu i stresie. Też byłem w tym punkcie i szukałem pomocy w różnych miejscach. Nie chciałem brać czegoś co tylko doraźnie mnie "aktywuje". Trafiłem na Ereko i po 3 miesiącach zażywania i lekkiej zmianie diety, wszystko wróciło do normy. Także trzeba pomagać sobie z głową :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy