Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Ona 31, ja 48...

Rozpoczęte przez ~M., 05 sie 2013
  • avatar ~M. ~M.
    ~M.
    Napisane 05 sierpnia 2013 - 21:27
    Historia znajomości rozwijała się pięknie do momentu podjęcia decyzji o posiadaniu dziecka/dzieci. Mam 48 lat i dwójkę dzieci w wieku szkolnym. Ona nie ma dzieci. Nie planowałem i nie dążę do posiadania "nowych" dzieci. Jednocześnie rozumiem tęsknotę młodej kobiety, za macierzyństwem. Sytuacja wydaje się patowa... Trudno w takiej sprawie o kompromis. Macie podobne doświadczenia? Jakie decyzje podjęliście?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hubert ~Hubert
    ~Hubert
    Napisane 06 sierpnia 2013 - 19:38
    Dzieci nigdy dość :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ana ~Ana
    ~Ana
    Napisane 06 sierpnia 2013 - 19:59
    Jeśli się zdecyduje facet z przejściami na nowy związek to nie może być egoistą i myśleć tylko o sobie.To, że masz dzieci to Twoja sprawa.Ona też chce je mieć.Jeśli nie będziesz chciał z nią stworzyć nowej, normalnej rodziny to najzwyczajniej w świecie Cię zostawi i znajdzie innego tatusia dla dzieci.Może tym razem bez "przeszłości".
    Propozycja ode mnie...znajdź sobie rozwódkę po 40stce z dziećmi z wcześniejszego małżeństwa.
    Ps.Wiem z doświadczenia !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hrabi ~Hrabi
    ~Hrabi
    Napisane 06 sierpnia 2013 - 20:55
    Ja 46 Ona 31. Mam synow 20 i 12 lat. Teraz mala coreczke dwa latka. Piekne chwile, boskie uczucie! Polecam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mała ~mała
    ~mała
    Napisane 07 sierpnia 2013 - 11:16
    Podobna historia, wniosek - po urodzeniu się dzieciątka - super, mój mąż jest zakochany. Dziecko choć jest "pracochłonne" ;) niesamowicie odświeża :) Nie planowaliśmy ale radości mnóstwo. Uśmiech dziecka i słowa "tata" - bezcenne :) Polecam :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mephistofeles ~Mephistofeles
    ~Mephistofeles
    Napisane 07 sierpnia 2013 - 14:33
    Tiaaaa...............aby tylko nie skończyło się "jak zwykle.....ona sporo młodsza, ty stabilny, po przejściach z nowymi chęciami na życie i bach, dzidziuś............super, lecz pewnego dnia okazuje się, że wracasz do domu po pracy i w środku zimy zakładasz........ogrzane kapcie ;-). Pamiętajcie, że w Polsce nadal to jako Ojciec, partner jesteście zawsze na z góry przegranej pozycji i bardzo łatwo kolejną dawkę optymizmu zamienić na kolejny dramat. Drugi raz o wiele trudniej się pozbierać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~M. ~M.
    ~M.
    Napisane 09 sierpnia 2013 - 13:08
    Dziękuję za wszystkie komentarze. Interesujące było by poznać opinię kogoś, kto decyzję o posiadaniu dziecka w wieku zbliżonym do 50-tki podjął kilka/kilkanaście lat temu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Komar ~Komar
    ~Komar
    Napisane 03 listopada 2013 - 23:01
    jak będziesz o siebie dbał, nie zapuścisz się, będziesz dbał o zdrowie to kolejne dziecko przed 50tką może być fantastyczną frajdą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maja. ~Maja.
    ~Maja.
    Napisane 15 listopada 2013 - 18:06
    Jestem w podobnej sytuacji ale z tej drugiej strony. Ja mam 31 on UWAGA 57. Nie mam dzieci i nigdy nie planowalam ich miec ale kto wie co bedzie za dwa lata. Powiedzialam o tym mojemu partnerowi ( za pare miesiecy juz maz) i reakcja byla zaskakujaca. Powiedzial, ze jesli zapragne byc MAMA to bedziemy dzialac.
    Mysle, ze to powinnien byc dla Ciebie komplement. ONA wybrala Ciebie i to z Toba chce miec dziecko!! To przeciez cudowne!!! ZADEN INNY TYLKO TY!!!!!
    Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tatko ~Tatko
    ~Tatko
    Napisane 18 listopada 2013 - 11:10
    eee, no spoko, 48 lat to fajny wiek na kolelnego dzieciaka. A co - ty już chcesz kapcie, TV i piwo? A później sanatorium, spacerki itp. NFW! Facet przed 50tką wciąż ma prawo czuć się młodo i być pełen energii. Poza tym, jeśli wspominasz, że Twoja partnerka bardzo by chciała takie maleństwo, to nie bardzo masz wyjście. Róznica wieku Ty 48 , ona 31 również zmusza do pewnych kompromisów. Czym ją przytrzymasz przy sobie za 3-5lat? U niej odezwie się tęsknota za własnym dzieckiemi świadomość, że to już last call. Obyś nie obudził się z ręką w nocniku. Mam już trójkę dzieciaków (jedno już ma 20 lat) i gdyby moja żona była młodsza - nie wykluczyłbym czwartego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy