Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

On mnie nie chce

Rozpoczęte przez ~Kobieta, 05 lip 2019
  • avatar ~Kobieta ~Kobieta
    ~Kobieta
    Napisane 05 lipca 2019 - 05:36
    Jestem kobietą po trzydziestce....ładna i z temperamentem ...i co z tego.Mój mąż nigdy nie ma czasu i sił na sex,ja twż pracuję...To ja inicjuje i dominuje.. trwa to coraz krócej i rzadziej.Częściej kocham się z własną ręką i daje mi więcej przyjemności.Przez jego bierność dost.obsesji na punkcie innego mężczyzny ,żeby się przed tym bronić to jestem dla niego niemiła...choć czasem o nim marzę...smutno

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość69 ~Gość69
    ~Gość69
    Napisane 07 lipca 2019 - 16:23
    Doskonale Cię rozumiem, ponieważ byłam w małżeństwie,gdzie seks z moim mężem nie dawał mi satysfakcji. Masturbowalam się codziennie aż w końcu zaczęłam Go zdradzać.
    Musisz porozmawiać z mężem,że masz swoje potrzeby i potrzebujesz nie tylko męża ale i mężczyznę, który przejmie inicjatywę w łóżku.
    Przyznaj się Jemu, że zaspokajasz się sama może dotrze do Niego, że mam kobietę z dużym temperamentem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy