Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Olej silnikowy

Rozpoczęte przez ~jorgg, 13 wrz 2018
  • avatar ~pukur ~pukur
    ~pukur
    Napisane 10 listopada 2019 - 21:53
    Orientujesz się może jak długo twój znajomy korzysta z tego oleju? Sam sie zastanawiam nad zmianą na shella własnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomaszzu ~tomaszzu
    ~tomaszzu
    Napisane 12 listopada 2019 - 13:03
    ~saribin napisał:
    Ja własnie bardzo mocno zastanawiam się nad syntetykami shella, znajomy ma i mówi, że silnik pracuje zdecydowanie lepiej.


    warto stosować olej shell. U mnie np od wymiany do wymiany nic nie muszę dolewać (na poprzednim dolewałem) silnik chodzi równo. No i na korku od oleju nie ma szlamu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wramba ~wramba
    ~wramba
    Napisane 12 listopada 2019 - 13:19
    ~pukur napisał:
    Orientujesz się może jak długo twój znajomy korzysta z tego oleju? Sam sie zastanawiam nad zmianą na shella własnie


    Ja osobiście wymieniam co 10-12 tysięcy. Stosuję Shella. Zero problemów. Od ponad 7 lat go wlewam do silnika.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Manek ~Manek
    ~Manek
    Napisane 15 listopada 2019 - 23:49
    Ja shella uzywam od paru miesiecy spoko cena wiec sie zdecydowałem na niego z syntetycznych jeden z najlepszych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojtku ~wojtku
    ~wojtku
    Napisane 26 listopada 2019 - 15:00
    ~Manek napisał:
    Ja shella uzywam od paru miesiecy spoko cena wiec sie zdecydowałem na niego z syntetycznych jeden z najlepszych


    skąd masz taki wniosek że olej shell jest jeden z najlepszych?? Ma jakieś specjalne właściwości??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gosc ~gosc
    ~gosc
    Napisane 02 grudnia 2019 - 20:08
    no ja akurat zawsze stosowałem oleje Shell od kiedy miałem tylko swój pierwszy samochód.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miraż ~miraż
    ~miraż
    Napisane 10 grudnia 2019 - 17:39
    jesli chodzi o shella, to lejesz syntetyka?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tyszka ~tyszka
    ~tyszka
    Napisane 12 grudnia 2019 - 17:21
    ~gosc napisał:
    no ja akurat zawsze stosowałem oleje Shell od kiedy miałem tylko swój pierwszy samochód.

    a w jakich samochodach używałeś i używasz tego shella??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamiński ~Kamiński
    ~Kamiński
    Napisane 17 grudnia 2019 - 17:45
    Ja po prostu staram się regularnie co jakieś 10 tysięcy wymieniać. A co do samego oleju to w Petrostar zwykle kupuje, mają kilka filii sklepów w Wawie albo można online też sobie zamówić, a wybór że łoho

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~makimov ~makimov
    ~makimov
    Napisane 22 grudnia 2019 - 11:33
    A skąd w ogóle wiadomo, że do danego silnika pasuje shell?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Imka ~Imka
    ~Imka
    Napisane 29 grudnia 2019 - 22:43
    chyba koncenr shella ma oleje do kazdego rodzaju aut :D tak mi sie wydaje :D ale mozna sobie posprawdzac w wyszukiwarce na ich stronie :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~prymmat ~prymmat
    ~prymmat
    Napisane 30 grudnia 2019 - 23:44
    ~saribin napisał:
    Ja własnie bardzo mocno zastanawiam się nad syntetykami shella, znajomy ma i mówi, że silnik pracuje zdecydowanie lepiej.


    A którym z Shell syntetyków ma zalany i do jakiego auta?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~drabin ~drabin
    ~drabin
    Napisane 31 grudnia 2019 - 15:21
    ~prymmat napisał:
    ~saribin napisał:
    Ja własnie bardzo mocno zastanawiam się nad syntetykami shella, znajomy ma i mówi, że silnik pracuje zdecydowanie lepiej.


    A którym z Shell syntetyków ma zalany i do jakiego auta?

    Ja mam Shell Helix ultra ECT C2/C3 0W-30 do audi. Silnik świetnie pracuje, jest cichy i mruczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zawadiaka ~zawadiaka
    ~zawadiaka
    Napisane 19 stycznia 2020 - 00:08
    Czytałem ostatnio że te nowe oleje shell potrafią oczyścić silnik i trzymać go w stanie zbliżonym do stanu nowego silnika. Kiedyś nawet ich oleje testowali taksówkarze z Warszawy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beka ~Beka
    ~Beka
    Napisane 09 listopada 2020 - 19:38
    Nie używam uszlachetniaczy, mam dobry olej, który już niczego nie potrzebuje. Supermarketówek nie kupuję, tylko porządny olej: Hyundai XTeer. Syntetyk którego silnik nie spala, zmniejsza tarcie i zmniejsza pobór paliwa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy