Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Książka, muzyka, film

oglądacie tv?

Rozpoczęte przez ~marek__, 17 gru 2016
  • avatar ~marek__ ~marek__
    ~marek__
    Napisane 17 grudnia 2016 - 21:29
    Co najczęściej oglądacie w tv? Często oglądam różne seriale kryminalne, ale też różne programy, ostatnio wciągnęły mnie Gwiazdy lombardu, oglądam w weekendy na puls 2, zaskakujące co ludzie przynoszą do tego lombardu, czasami aż ciężko uwierzyć w to co ludzie mają w swoich domach i czego się pozbywają

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~micha ~micha
    ~micha
    Napisane 18 grudnia 2016 - 11:10
    Zamiast ogladania telewizji wole inaczej sie realksowac, na przykład grać w gry na konsoli, zwłascza ze fajne gry ostatnio kupiłem na konsoleigry.pl i tak wlasnie zamiast ogladac tv gram sobie w fife i jest super!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~antek ~antek
    ~antek
    Napisane 18 grudnia 2016 - 11:23
    Ja wogole w teleiwzji w kinie uwilebiam ogladac star wars dla mnie najlepszy prezent to coś związanego z e star wars wlasnie, chciałbysm sam dostać jakiś gadzet - dystryktzero.pl/gadzety-star-wars/ np. budzik czy cos:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~żona ~żona
    ~żona
    Napisane 18 grudnia 2016 - 21:01
    Zamiast oglądac Tv lepiej iść zrobic coś w samochodzie, to robią prawdziwi faceci! nawet szybe żonie umyć, tu sa fajne środki total-care.pl/cat-pl-6-Srodki-do-mycia-szyb.html ! i dobry uczynek bedzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 26 grudnia 2016 - 14:54
    Dlaczego, jak dobry film, to zawsze warto znaleźć czas. Dzisiaj leciał na Pulsie "Tańczacy z Wilkami", jak ktoś przegapił, to 31go również ma lecieć po południu.
    Na kiepskie filmy zawsze szkoda czasu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kuba ~Kuba
    ~Kuba
    Napisane 17 maja 2017 - 19:30
    Najczęściej seriale kryminalne. Ostatnio na Pulsie 2 leci 7 sezon Agentów NCIS w czwartki i CSI Kryminalne Zagadki
    Las Vegas 12 sezon w niedzielę! Mega mnie wciągnęły więc to moje kilka chwil relaksu w ciągu tygodnia!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~język ~język
    ~język
    Napisane 27 czerwca 2017 - 09:14
    Gry! a szczególnie komputerowe! dają super relax! moje ulubiona to konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/7831-wrc-6-pl-pc-3499550351545.html Jedyna oficjalna gra oparta o licencję Rajdowych Mistrzostw Świata jest naprawdę niezła. zachwyci nie jednego motomaniaka!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~budzik ~budzik
    ~budzik
    Napisane 05 października 2017 - 12:46
    Ja czekam na premierę na Comedy Central nowego programu "Drunk History – Pół litra historii". Widziałem zapowiedzi na youtubie. Zapowiada się ciekawie, znani ludzie opowiadają historię Polski po alkoholu :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Merian ~Merian
    ~Merian
    Napisane 08 października 2017 - 20:22
    Jasne, chyba jak każdy, czasem oglądam. I przyznam, że widziałem zajawkę Drunk History, czekam tylko na 12 października i premierę! Moim zdaniem brakowało takiego programu w polskiej TV. Ale ogólnie często włączam Comedy Central :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~polskichłopaczek ~polskichłopaczek
    ~polskichłopaczek
    Napisane 30 października 2017 - 19:09
    Drunk History oglądam od pierwszego odcinka, takie fajne połączenie rozrywki i historii, która jest moją pasją. Świetny serial ;d czegoś takie właśnie brakowało mi w polskiej telewizji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zirron ~Zirron
    ~Zirron
    Napisane 22 sierpnia 2020 - 11:11
    ja ostatnio wkręciłem się w selfie po polsku na cda. panie jak marzenie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomeks ~Tomeks
    ~Tomeks
    Napisane 08 września 2020 - 15:58
    ~Zirron napisał:
    ja ostatnio wkręciłem się w selfie po polsku na cda. panie jak marzenie :)
    oglądałem, wygooglałem i muszę przyznać... nom, jest co oglądać tam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy