Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Odchudzanie

Rozpoczęte przez ~KrzysiekH, 20 lut 2017
  • ~Mija
    ~Mija
    Napisane 10 czerwca 2018 - 19:42
    Ja stosowałam Slimunox.Udało mi się schudnąć dzięki tym tabletką chociaż miałam sporą nadwagę.Normalnie kuracja powinna trwać trzy miesiące ale ja ją przedłużyłam o miesiąc.Dużym plusem tych tabletek jest to żę są bardzo skuteczne i nie ma po nich efektu jo-jo.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Mija
    ~Mija
    Napisane 23 czerwca 2018 - 21:02
    Ja gdyby nie tabletki Slimunox pewnie nadal męczyłabym się na diecie i może bym chudła ale na pewno nie tyle i nie tak szybko.A dzięki temu że brałam te tabletki cały proces odchudzania był o dużo łatwiejszy.

• ~Dade
    ~Dade
    Napisane 29 czerwca 2018 - 12:27
    Najlepiej to chyba skorzystać z pomocy specjalisty, jakiegoś dietetyka, który ułoży coś specjalnie dla nas. https://ranking.abczdrowie.pl/s/Dietetyk

• ~Małgosia
    ~Małgosia
    Napisane 29 czerwca 2018 - 18:49

Slimunox działa, sprawdziłam, został mi jeszcze jeden miesiąc do końca kuracji. Zmiana jest imponująca. Przede wszystkim nie mam ochoty na jedzenie, szkodliwe jedzenie i dzięki temu daję radę się jakoś utrzymywać w zdrowiu. Oby tylko tak dalej.

• ~Jola
    ~Jola
    Napisane 14 lipca 2018 - 20:27

Skuteczne odchudzanie jest w momencie gdy nam się chce. Potem do tego dokładamy tabletki Slimunox , który przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. W moim mniemaniu takie odchudzanie było bardzo skuteczne.

• ~Wiesia
    ~Wiesia
    Napisane 15 lipca 2018 - 16:17

To jest dokładnie tak jak z dietą nie na każdego dana dieta działa.Foreverslim ma tą przewagę że jest preparatem zarejestrowanym i przebadanym.A niestety trzeba powiedzieć szczerze żę ogromna większość preparatów sprzedawanych w Polsce to preparaty nie przebadane i nigdzie nie zgłaszane czyli sprzedawane nielegalnie.

• ~Jagoda
    ~Jagoda
    Napisane 22 lipca 2018 - 17:14
    U mnie dobrym połączeniem okazało się stosowanie diety 1800 kal i do tego suplement diety Foreverslim.Dzięki takiemu połączeniu w ciągu trzech miesięcy udało mi się zrzucoić 13 kg dla mnie jest to bardzo duże osiągnięcie.I muszę wspomnieć o tym że efektu jo-jo też nie było.

• ~Krystyna 22
    ~Krystyna 22
    Napisane 24 lipca 2018 - 08:33
    Ja stosowałam te tabletki i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox. Moim zdaniem to obecnie jeden z lepszych preparatów wspomagających odchudzanie jakie są na rynku

• ~Valix
    ~Valix
    Napisane 06 sierpnia 2018 - 15:02
    Myślę jednak, że najlepiej to wybrać się do dietetyka, który ustali dietę idealną dla ciebie. Wtedy najpewniej osiągniesz sukces i nie zaszkodzisz swojemu zdrowiu i no pewniejszy jest brak efektu jojo https://ranking.abczdrowie.pl/s/Dietetyk

• ~Majka
    ~Majka
    Napisane 12 sierpnia 2018 - 19:22

W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletkąSlimunox.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.

• ~Dariusz T
    ~Dariusz T
    Napisane 14 września 2018 - 23:22
    ~Justa napisał:

Mi akurat Slimunox pomogły.Tylko od samego początku nie liczyłam na pomoc samych tabletek.Zmieniłam dietę nie podjadałam nie piłam słodkich gazowanych napoi.Tabletki potraktowałam jako wspomaganie.U mnie spadek wagi to 8 kg .W sumie chciałam schudnąć 10 kg ale ztymi dwoma poradziłam sobie bez wspomagania Slimunox.

W moim przypadku tez pomogły te tasbletki. W końcu pozbyłem się "mięśnia piwnego" :-)

• ~Krystyna
    ~Krystyna
    Napisane 11 października 2018 - 19:07
    Wiele osób wypowiadało sie polecając Slimunox, więc moje zdanie nie będzie odosobnione, nie mniej dołączę się do grona osób bardzo zadowolonych z tego suplementu

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty