Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Odchudzanie

Rozpoczęte przez ~KrzysiekH, 20 lut 2017
  • ~Jagoda
    ~Jagoda
    Napisane 22 lipca 2018 - 17:14
    U mnie dobrym połączeniem okazało się stosowanie diety 1800 kal i do tego suplement diety Foreverslim.Dzięki takiemu połączeniu w ciągu trzech miesięcy udało mi się zrzucoić 13 kg dla mnie jest to bardzo duże osiągnięcie.I muszę wspomnieć o tym że efektu jo-jo też nie było.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Alina
    ~Alina
    Napisane 31 marca 2019 - 18:01

Z kolei moim problemem były napady głodu.Każda dieta kończyła się fiaskiem,nie wytrzymywałam po prostu chęć jedzenia była silniejsza.Pierwsze trzy tygodnie na diecie teraz dieta plus Foreverslim.Zdecydowanie jest łatwiej nie muszę podjadać.No i waga również spada szybciej.

• ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:49
    no to chlę czoła przed cud tabletkami

• ~Milenna
    ~Milenna
    Napisane 28 maja 2019 - 20:35

Slimunox działa, mogę nawet powiedzieć, że efekty u mnie były powyżej oczekiwań, bo zleciała cała nadwaga. Co najlepsze - po diecie nie wrócił mi ani jeden kilogram, dużo przyzwyczajeń zostawiłam sobie na stałe. Nie sądziłam, że kiedykolwiek będzie tak, że wrocę do wagi z młodości, a właśnie tak jest.

• ~Fredzia
    ~Fredzia
    Napisane 28 maja 2019 - 20:53

Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Slimunox.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

• ~Gabrysia
    ~Gabrysia
    Napisane 28 maja 2019 - 22:11
    Ja też zdecydowałam się na zastosownaie Foreverslim i wreszcie sukces. 15 kilo mniej w 3 miesiące.

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook