Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Nowe hobby

Nowe hobby - latanie

Rozpoczęte przez ~JLucas, 23 maj 2017
  • avatar ~JLucas ~JLucas
    ~JLucas
    Napisane 23 maja 2017 - 10:25
    A co myślicie o nauce pilotażu? Czy po 40-tce ma to jeszcze sens? Co o tym myślicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek War ~marek War
    ~marek War
    Napisane 25 maja 2017 - 10:14
    moim zdaniem to świetny pomysł

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 02 czerwca 2017 - 13:10
    No jasne, dlaczego nie? Polecam, to sport dla każdego! A jakie przeżycia. Jak szukasz dobrego kursu pilotażu, to sprawdź sobie szkołę Ventum Air! Mają Cruisery!!! Powodzenia!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 02 października 2017 - 15:12
    Fajny pomysł z tym pilotażem. Ja nawet już się trochę dowiadywałem w Ventum Air i myślę o tym pierwszym kursie pilotażu. Teraz wreszcie mam kasę na spełnianie takich marzeń. Na ich stronie jest fajny cytat z Leonarda DaVinci: „Gdy choć raz spróbowałeś lotu, już zawszę będziesz chodził z oczami skierowanymi ku chmurom, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić ” Coś w tym jest...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andy ~Andy
    ~Andy
    Napisane 06 listopada 2017 - 10:38
    Każdy wiek jest dobry, żeby zacząć realizować swoje pasje. Przyznam, że sam zastanawiam się nad spróbowaniem pilotażu. Na razie mam za sobą parę godzin na symulatorze. Wybieram się do Ventum Air na pierwszy kurs. Zobaczymy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy