Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Nie wiem co robić

Rozpoczęte przez ~Mirek, 13 lip 2019
  • ~Mirek
    ~Mirek
    Napisane 13 lipca 2019 - 13:01
    Z żoną jestem 10 lat po ślubie oboje mamy po 35 lat, mój problem polega na tym że czuję że znudził em się żonie w każdej dziedzinie nie uprawiam sexu od roku, nie sypiamy razem pod wymówka że śpi z córką bo się budzi w nocy. Kiedy próbuję z nią o tym rozmawiać to mówi żebym o tym nie rozmawiał bo sobie wyjdzie, kiedy zaczynam temat sexu to mówi porostu że nie, jak się pytam czemu odp. Bo nie, powiem wam że ręce opadają brakuje mi już pomysłów na to żeby znów mnie pokochała bo ja ją kocham...

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Marta32
    ~Marta32
    Napisane 14 lipca 2019 - 20:57
    Powiem Ci ze tez mam ten problem tylko że to mój mąż nie kocha się że mną i nawet nie śpi w jednym łóżku. Na zmianę śpimy z dzieckiem w pokoju syn ma 10miesiecy i ma obok łóżka naszego swoje lozeczko. Nie ma między nami żadnej czułości bo mąż unika. A kochanki nie ma. I zrozum tu faceta. Powiem Ci ze cudowny z Ciebie musi być mąż skoro tyle cierpliwie czekasz. Dobrze ze kochasz żonę. Może idźcie na terapię?

• ~Mirek
    ~Mirek
    Napisane 14 lipca 2019 - 21:38
    Marta powiem Ci szczerze że powoli zaczynam unikać mojej żony kontaktu wzrokowego czegokolwiek drażnią mnie jej spojrzenia nigdy tak nie było ale ileozna czekać albo ja jestem jakiś nienormalne bo dużo wymagam dzięki

• ~Mirek
    ~Mirek
    Napisane 14 lipca 2019 - 21:40
    Terapia???

• ~Marta32
    ~Marta32
    Napisane 15 lipca 2019 - 07:06
    Terapia par. Rozmowa z psychoterapeuta we troje. My byliśmy z mężem narazie na 2spotkaniach z naszymi problemami choć przyznam że mój mąż to wyjątkowo trudny egzemplarz. Spróbujcie się wybrac może tam się otworzyciewzajemnie? PS. Ile córka ma miesiecy/lat skoro śpi z mamą i budzi się w nocy?

• ~Tak jest
    ~Tak jest
    Napisane 06 września 2019 - 19:34
    Też tak miałem. Mimo wszystko ją kochałem. Myślałem że to tylko tak na jakiś czas. Dzisiaj jestem niepotrzebny. Kasa i dziecko jej wystarczy. Kończ póki jeszcze nie szykuje kwitów na Ciebie. Albo zbieraj kwity na nią Ja nie zbierałem i jestem goły..

• ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 02 października 2019 - 09:48
    Ja też nie zbierałem, ona deklarowała kulturalne rozstanie, bo uzgadnialiśmy wszystko. Potem wypięła się na wszystko i byłem potrzebny tylko do dawania kasy i spełniania żądań. Po rozwodzie musiałem się oddzielić definitywnie, bo też umiaru nie znała - ot modliszka. Zwijaj żagle póki nie jest za późno.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook