Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

nie rozumiem facetów po 40

Rozpoczęte przez ~Paula, 23 gru 2018
  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 12 maja 2019 - 07:48
    ~Paula napisał:
    To jak Was faceci po 40 zrozumieć?

    A co chciałabyś zrozumieć Tak dokładniej?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta ~Kobieta
    ~Kobieta
    Napisane 11 sierpnia 2019 - 20:03
    Witam drogi "Ja", masz rację z kobietami to tak jest ze wiatrem podszyte ???? ja na przykład zdaje sobie sprawę że jestem trochę mniejszej urody kobietą ale za to samodzielna i niezależna , lojalna, stabilna emocjonalnie , wiem czego chce , Jestem sama z powodu takiego ze swego czasu to faceci nie kryli niechęci do mnie z powodu mojego wyglądu oczywiście i dałam sobie spokój, Wolę gdzieś sobie pojechać wyluzować, niż się mężczyznami przejmowac nic na siłę.pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iga ~Iga
    ~Iga
    Napisane 12 sierpnia 2019 - 17:06
    Tak jestem anielica pod każdym względem ponieważ potrafię dac z siebie na 100% ale tego samego oczekuje w zamian...jeśli trzeba to nawet na 200% i wszystko ale pod warunkiem że jest to odwzajemnione (proszę mnie nie mieszać we wspólnym garnku ze wszystkimi kobietami) jestem białym krokiem jedynym w swoim rodzaju nie szara masa !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Taka ~Taka
    ~Taka
    Napisane 11 listopada 2021 - 00:02
    Cześć, rozmawiam z facetem w wieku 41 lat. Twierdzi, że nie ma i nie miał żony i nie ma dzieci. Mam mu wierzyć? Czy to możliwe ? Czy raczej mnie okłamuje?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 11 listopada 2021 - 00:22
    ~Taka napisał:
    nie ma i nie miał żony i nie ma dzieci. Mam mu wierzyć? Czy to możliwe ? Czy raczej mnie okłamuje?

    Możliwe, ale skoro tak jest, to niewykluczone też że facet jest niedostosowany społecznie i pożycie z nim może być udręką...
    Znam takie egzemplarze...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Inez ~Inez
    ~Inez
    Napisane 11 listopada 2021 - 05:28
    Robercie, specjaliście od spraw 40+... Założyłam inny wątek, ale pytam tu, bo nie rozumiem facetów. Ile czasu facet może dawać do zrozumienia, że jest urażony, tzn.odmawiać mi bliskości. Troszkę go zaniedbałam ogólnie mówiąc nie było mnie obok.niego. Pracowałam, kładłam się później spać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Inez ~Inez
    ~Inez
    Napisane 11 listopada 2021 - 05:30
    Teraz słyszę "weź te łapy", na pytanie " dlaczego" ? Słyszę" bo nie chcę". Czuję że od siebie oddalamy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kotek ~Kotek
    ~Kotek
    Napisane 11 listopada 2021 - 05:40
    Tak to jest jak się wybiera karierę zawodową na pierwszym miejscu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Inez ~Inez
    ~Inez
    Napisane 11 listopada 2021 - 07:04
    Jaka kariera! Po prostu byłam chora, a po powrocie do pracy nazbierało się trochę papierów. Nikt tego nie zrobił za mnie podczas mojej nieobecności. A że w domu mam też inne obowiązki, to na nadrobienie tych zaległości był czas tylko wieczorami...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kotek ~Kotek
    ~Kotek
    Napisane 11 listopada 2021 - 08:23
    Beznadziejna jesteś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MIRROR ~MIRROR
    ~MIRROR
    Napisane 13 listopada 2021 - 22:09
    a jest jeden schemat dla Panów po 40?
    czy dla kobiet? ludzie są rózni.
    w innym odkopanym temacie ktos napisał , ze najważniejsza jest uczciwość. Zgadzam się z tym: jesli ma się przy sobie uczciwego człowieka, to Cie niczym nie zaskoczy- bo będziesz znać jegoi pragnienia, potrzeby, myślenie.
    jeśli nie jest uczciwy to ze względu na swój interes będzie uktywał wiele przed Tobą przez lata i dostaniesz nożem w plecy, czy od kobiety, czy od mężczyzny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4
Strona 4 z 4
poprzednia Strona 4 z 4

Gorące tematy