Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

nie rozumiem facetów po 40

Rozpoczęte przez ~Paula, 23 gru 2018
  • avatar ~Paula ~Paula
    ~Paula
    Napisane 05 maja 2019 - 19:53
    Ja sobie dochodzę do wniosku, że pod tą maską dojrzałości kryje się zwyczajny strach :
    - przed nowym i nieznanym dniem,
    - utratą statusu zapracowanego lub korzystania z przedmiotów materialnych partnera- mam tu na myśli głównie dom.

    Przeczytałam dzisiaj, że facet potrzebuje miesiąca gdy się zakocha żeby zmienić swoje życie i partnerkę.
    Nigdzie tego nie widzę ani na forum ani w realu. Czasem widać podchody ale na zasadzie flagi na wietrze.
    Szczerze nie wiem co się musi stać, żeby facet po 40 zaryzykował stabilizację dla szczęścia.

    Co do tego, że kobiety chcą więcej to i w przypadku facetów to też tak działa bo np.: pasje kosztują takie bieganie, strzelectwo itp. Fajnie jak się ludzie uzupełniają a ograniczają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żuber ~Żuber
    ~Żuber
    Napisane 05 maja 2019 - 21:07
    ~Paula napisał:
    To czego nie chcą?
    Dla mnie temat ciągle aktualny, wnioski ciągle wyciągam ale może łatwiej mi będzie zrozumieć.

    Nie chcemy być traktowani jak dzieci. Wiemy czego chcemy a czego nie chcemy i na pewno niepotrzebna nam mamusia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żuber ~Żuber
    ~Żuber
    Napisane 05 maja 2019 - 21:10
    ~Paula napisał:

    Szczerze nie wiem co się musi stać, żeby facet po 40 zaryzykował stabilizację dla szczęścia.

    Musi nastąpić jakiś punkt przegięcia bez perspektywy na poprawę sytuacji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 05 maja 2019 - 21:32
    @Żuber
    Albo pojawienie się drugiej kobiety o zasobnym portfelu...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żuber ~Żuber
    ~Żuber
    Napisane 05 maja 2019 - 22:19
    Czy ja wiem? Nie wydaje mi się, szybciej baba rozejrzy się za nadzianym gościem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kate ~Kate
    ~Kate
    Napisane 06 maja 2019 - 17:52
    ~Żuber napisał:
    ~Paula napisał:
    To czego nie chcą?
    Dla mnie temat ciągle aktualny, wnioski ciągle wyciągam ale może łatwiej mi będzie zrozumieć.

    Nie chcemy być traktowani jak dzieci. Wiemy czego chcemy a czego nie chcemy i na pewno niepotrzebna nam mamusia.

    Moje doświadczenia, wskazują na coś zupełnie przeciwnego. Większość kolegów w nieudanych małżeństwach traktuje swoje kobiety jak upierdliwe mamusie, ale jednocześnie takie relacje akceptuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 06 maja 2019 - 19:43
    @Kate
    Dokładnie! U mamusi najlepiej, tylko ze wtedy szukają na boku przygód bo relacja z matką jest aseksualna. Niestety kobiety bardzo czesto kastrują swoich mężczyzn,a potem narzekają...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żuber ~Żuber
    ~Żuber
    Napisane 06 maja 2019 - 21:36
    No no no i proszę do jakich ciekawych wniosków wojujące Panie dochodzą!
    Większość żon to niestety matki swoich mężów a potem jest zdziwienie, płacz i zgrzytanie zębów!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 06 maja 2019 - 21:57
    Kobiety narzekają,
    ale nie dlatego, że wykastrowały faceta,
    ale, że dał się wykastrować..

    Choćbym nie wiem jak bardzo chciała, nie zostanę nigdy matką, dorosłego faceta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żuber ~Żuber
    ~Żuber
    Napisane 06 maja 2019 - 22:26
    Baba narzeka że facet dał się wykastrować?
    Słuchaj alutka, baba to narzeka bo lubi, bo musi być tak jak ona ustali, wtedy jest dobrze.
    Moi niektórzy kumple mają przekichane.
    Ma być tak jak powie mamusia a jak nie to jest afera na całego i ciche dni
    Zresztą przerabiałem to i swoje wiem
    Mówcie co chcecie, ale baby nie zrozumiesz!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 06 maja 2019 - 22:28
    @Żuber
    Nie wojujące, a dyskutujące. Jest w tym subtelna różnica ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 06 maja 2019 - 22:29
    @Żuber
    To dlaczego kumple tkwią w związkach z mamuskami? Z wygody? Z braku laku?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 06 maja 2019 - 22:39
    ~alutka napisał:
    Kobiety narzekają,
    ale nie dlatego, że wykastrowały faceta,
    ale, że dał się wykastrować..

    Choćbym nie wiem jak bardzo chciała, nie zostanę nigdy matką, dorosłego faceta.

    z tego co rozumiem to taki facet żeby się nie dać wykastrować powinien np. zastrzelić?, wyrzucić z domu?, wiecznie się kłucić?, czy może potraktować jak innego faceta i wpier.. spuścić? ponieważ do tego się to sprowadza ewentualnie spuścić w toalecie i niestety zgodnie z Polskim prawem tego typu zachowania są karalne a nawet nie może takiej kobiety wyrzucić z domu i jak dla mnie faceci powinni wręcz żądać równości prawa dla siebie..
    Poza tym żaden facet takich zachowań idiotycznych nie chce tylko za wszelką cenę do tego dążycie i dlatego może należało by potraktować kobietę przedmiotowo tylko to chyba nie o to chodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żuber ~Żuber
    ~Żuber
    Napisane 06 maja 2019 - 22:47
    Dobra niech Ci będzie, co mi tam.
    Panie wojujące słowem pisanym czy teraz dobrze?

    Czy myślisz, że ja wiem co moimi kumplom w głowach siedzi?
    Dwóch ma kredyty, jeden czwórkę dzieciaków, ale czy siedzą ze swoimi babami dlatego? Jeden to się z nami już nie spotyka bo nie może i na moje to jest przeginka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 06 maja 2019 - 23:11
    @Żuber
    Skoro jeden dorobił się czwórki dzieciaków, to chyba mu tak źle nie jest ;) same się nie zrobiły ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 06 maja 2019 - 23:18
    A co to znaczy że "nie może"?...Przykuty jest łańcuchem do kaloryfera, czy jak?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 07 maja 2019 - 00:06
    ~Supernowa napisał:
    @Żuber
    Skoro jeden dorobił się czwórki dzieciaków, to chyba mu tak źle nie jest ;) same się nie zrobiły ;)


    Hm to może oznaczać jedynie tylko tyle że seks miał w tym okresie 4 razy chociaż pewności 100 procentowej co do tego również nie można mieć!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 07 maja 2019 - 00:26
    ~alutka napisał:

    (...)
    Choćbym nie wiem jak bardzo chciała, nie zostanę nigdy matką, dorosłego faceta.

    Choćbyś nie wiem jak bardzo nie chciała to fakt jest następujący Alutko: JESTEŚ MATKĄ DOROSŁEGO FACETA :-):-):-):-):-):-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 07 maja 2019 - 01:05
    ~Aniołek napisał:
    ~alutka napisał:

    (...)
    Choćbym nie wiem jak bardzo chciała, nie zostanę nigdy matką, dorosłego faceta.

    Choćbyś nie wiem jak bardzo nie chciała to fakt jest następujący Alutko: JESTEŚ MATKĄ DOROSŁEGO FACETA :-):-):-):-):-):-)


    Biorąc pod uwagę chociażby tą wypowiedz to podsumowując nie zależnie co napisze facet to i tak nie ma racji bo kobieta wie LEPIEJ (zjadły po prostu wszystkie rozumy) i czy teraz w końcu zrozumiano jak to wygląda i z czego takie sytuacje wynikają ???
    Czy teraz w końcu zrozumiano???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 07 maja 2019 - 05:27
    ~Aniołek napisał:
    ~alutka napisał:

    (...)
    Choćbym nie wiem jak bardzo chciała, nie zostanę nigdy matką, dorosłego faceta.

    Choćbyś nie wiem jak bardzo nie chciała to fakt jest następujący Alutko: JESTEŚ MATKĄ DOROSŁEGO FACETA :-):-):-):-):-):-)


    Tak:) jestem,
    ale nie zostałam nią, gdy był dorosły,
    po prostu, mały chłopczyk sobie urósł :D
    choć zabawnie to wyszło, wiesz dobrze, że nie o tym piszę,

    dorosły i dojrzały mężczyzna,
    nigdy nie pozwoli się usynowić.
    Gdy spotykam na swej drodze faceta, który mówi, że żona nie pozwala mu iść na piwo z kolegami - wszystko wiem o tym facecie.

    miłego dnia wszystkim
    hej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy