Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

nie rozumiem facetów po 40

Rozpoczęte przez ~Paula, 23 gru 2018
  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 11 marca 2019 - 06:05
    Jasne, zawsze można udawać, że pada deszcz...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iga ~Iga
    ~Iga
    Napisane 13 marca 2019 - 09:24
    Może masz rację....Ale co powiecie na to jak mąż ma u boku anioła który ogarnia każdy temat za którym szalalo/szaleje kilku facetów...jest atrakcyjna anielica chodź po 40stce a jej mąz ciągle się boi utopic zanurzyć w jej uczuciu bez opamietania przez tyle lat ...boi się że już później nic nie Ma? Czy że stracę ogień który w sobie noszę? Nie rozumie facetów grubo po 40stce...Co to za metody?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iga ~Iga
    ~Iga
    Napisane 13 marca 2019 - 09:56
    ....chyba tym swoim kobiecym ogniem usidlam i spalam:) ale nic na to nie poradzę taka mam naturę inni by chcieli mieć taką kobietę u swojego boku a nie mają a inni mają a nie umieją tego docenić...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Waldek ~Waldek
    ~Waldek
    Napisane 17 marca 2019 - 14:29
    ~Ona napisał:
    Jasne, zawsze można udawać, że pada deszcz...

    Wolę żeby padało niż miałaby być niszczycielska powódź.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paralotnia ~paralotnia
    ~paralotnia
    Napisane 17 marca 2019 - 15:49
    ~Iga napisał:
    Może masz rację....Ale co powiecie na to jak mąż ma u boku anioła który ogarnia każdy temat za którym szalalo/szaleje kilku facetów...jest atrakcyjna anielica chodź po 40stce a jej mąz ciągle się boi utopic zanurzyć w jej uczuciu bez opamietania przez tyle lat ...boi się że już później nic nie Ma? Czy że stracę ogień który w sobie noszę? Nie rozumie facetów grubo po 40stce...Co to za metody?


    I przy takiej ma mu stanąć?
    Oplotłaś faceta. Odebrałaś mu wiarę w siebie, bo tylko pod warunkiem uznania twojej wyższości może związek trwać, a ty na takiej pozycji czujesz się dobrze. Facet przestał wierzyć w siebie, przestał oddawać wystarczająco hołd twojej nadkobiecości.
    Zejdź na ziemię, przywróć mu prawa partnera, a może i decydującego w związku. Nie ośmieszaj go wśród znajomych, nie podważaj jego autorytetu. Wspieraj go a nie dyryguj nim. Stój u jego boku, a nie przed nim.
    Odrzuć swoje samozachwyty ala bogini i anielica, a bądź kochającą żoną.
    Pytasz, masz. Może i bóg dał ci pięką dupę, ale zacznij używać głowy do myślenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiki ~Wiki
    ~Wiki
    Napisane 17 marca 2019 - 15:57
    Z tego co napisałeś, to raczej masz bagno, które cię wciąga cię, a ty nawet o tym nie wiesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lucky man ~lucky man
    ~lucky man
    Napisane 21 marca 2019 - 20:37
    Jestem przekonany ze to nie kryzys wieku sredniego Paulo.Raczej to kobiety po 40 odchodza dostalem rozwod w wieku 45 lat bedac w pracy w anglii Dusila sie w malzenstwie ,tak to ujela Majac wszystko dom dzieci samochod poszla swoja droga,bylem za dobry dla niej ,to wiem Teraz sa nowe czasy ,kazdy idzie swoja droga ale czyz facet po 40 nie moze siegac po nowe wyzwania bedac w roznych sytuacjach a w sumie co nam daje przeszlosc nic,wszysko jest takie powiedzenie dobre pamietaj zle zapomnij

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 23 marca 2019 - 10:33
    ~lucky napisał:
    Jestem przekonany ze to nie kryzys wieku sredniego...

    Dusila sie w malzenstwie ,tak to ujela Majac wszystko dom dzieci samochod poszla swoja droga,bylem za dobry dla niej ,to wiem ....

    a w sumie co nam daje przeszlosc nic,wszysko jest takie powiedzenie dobre pamietaj zle zapomnij

    Lucky man,
    Człowiek (czyli również kobieta :)) znajduje często w okolicach 40 stki odpowiedzi na ważne pytania, np. czy tego co właśnie w życiu ma naprawdę chce. Piszesz, że cyt. miała wszystko. A może to co Ty oceniasz jako wszystko dla niej wszystkim nie było?
    Twoja dobroć nie ma tutaj żadnego znaczenia moim zdaniem.
    Przeszłość jest ważna, bo uczy nas np. co jest dla nas dobre a co nie. Najważniejsza jednak jest teraźniejszość. A dzisiaj pięknie świeci słońce i wiosna przyszła !!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kate ~Kate
    ~Kate
    Napisane 23 marca 2019 - 23:07

    wszystko... dom, samochód...
    "mieć" to dla facetów po 40 jest wszystko
    kobiety, jeśli mogą wybierają jednak "być"
    tak to wygląda na tym forum

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 04 maja 2019 - 17:14
    Droga Paulo ktoś o niku Zuber napisał prawdę ale według mnie to jest to tylko część prawdy gdyż istotniejsze jest to czego tacy faceci z pewnością nie chcą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paula ~Paula
    ~Paula
    Napisane 04 maja 2019 - 18:47
    To czego nie chcą?
    Dla mnie temat ciągle aktualny, wnioski ciągle wyciągam ale może łatwiej mi będzie zrozumieć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiki ~Wiki
    ~Wiki
    Napisane 04 maja 2019 - 19:59
    Nie chcą ponosić konsekwencji. Szczególnie finansowych...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 04 maja 2019 - 21:12
    ~Wiki napisał:
    Nie chcą ponosić konsekwencji. Szczególnie finansowych...


    Jeżeli to tylko o facetach - tak to odbieram - to bardzo seksistowsko zabrzmiało.

    Z mojego doświadczenia nie ma bardziej wysublimowanych mistrzów w unikaniu konsekwencji finansowych jak właśnie kobiety.

    Im się zawsze należy, ale żeby one płaciły, to... cho cho...
    Raczej niedoczekanie. ;-)

    Mówi się jednak, że właśnie faceci boją się konsekwencji finansowych.
    No pewnie... 8-/

    Oni raczej obawiają się kobiecej pazerności.
    Taka jest prawda.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kbo ~kbo
    ~kbo
    Napisane 05 maja 2019 - 01:39
    Niestety w naszej kulturze przyjęło się że seks to żona daje a mąż aby otrzymać musi zasłużyć. Przypomina to małżeńską prostytucję. Przemyślałem to co przeczytałem tu na forum - zdaje mi się że kobiety raczej potrzebują seksu tylko po to aby upewnić się o przywiązaniu mężczyzny do niej. Idealna sytuacja dla kobiety kiedy mąż seksu bardzo potrzebuje - a ona wydziela od czasu do czasu niczym nagrodę. Jeśli kobieta odmawia - to jest to normalne. Jeśli facet seksu odmówi to już jest to "podejrzane" - może ma kochankę albo się na coś obraził itd.itp. Kiedy babki czują że straciły już kontrole nad swoim niewolnikami, wolą odejść same niż czekać na upokarzające odrzucenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 05 maja 2019 - 05:54
    Droga Igo z tą anielica to po prostu przejęłaś bo święci co tylko w niebie A nie na ziemi poza tym nigdy nie słyszałem aby jakakolwiek kobieta stwierdziła że to ona jest czemu kolejek winna A biorąc moje doświadczenia że związku to moją była też twierdziła że jest święta A ja się czepiam i co się okazało że właśnie tą święta zachodzi w ciążę z kochasiem więc bardzo proszę bez takich mi tu. Dodatkowo zanim oceniacie faceta to spójrzcie na siebie okiem faceta i wtedy dopiero się zastanówcie czy chcielibyście mieć taka kobietę u swego boku jak wy ponieważ najłatwiej jest oceniać kogoś A z siebie robić święte

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 05 maja 2019 - 05:59
    ~Wiki napisał:
    Nie chcą ponosić konsekwencji. Szczególnie finansowych...

    To tak dla Twojej informacji w Polsce jest znacznie więcej kobiet które nie płacą alimentów aniżeli facetów i jak to już w życiu niestety kobietom zależy tylko i wyłącznie na kasie co wynika nawet z tej wypowiedzi więc proszę sobie darować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 05 maja 2019 - 06:06
    ~Paula napisał:
    To czego nie chcą?
    Dla mnie temat ciągle aktualny, wnioski ciągle wyciągam ale może łatwiej mi będzie zrozumieć.

    Zainteresowania się facetem A nie kontem, obecności w jego życiu A nie wysluchiwania o potrzebach i zachciankach kobiety , bylejakosci w seksie i wysluchiwania jak to kobiety bardzo głowy bolą, i mozna by podac inne sprawy ale wiele z nich jest indywidualnie odbierane

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 05 maja 2019 - 06:12
    ~Kate napisał:

    wszystko... dom, samochód...
    "mieć" to dla facetów po 40 jest wszystko
    kobiety, jeśli mogą wybierają jednak "być"
    tak to wygląda na tym forum

    Hahaha byc czyli stoja nago czy tak?
    Odpowiem tak kup mi kiecke, biżuterię, 70 par butów, oczywiście samochód i daj mi kupę kasą żebym mogła pójść do fryzjera czy takie coś się nazywa być bo według mnie jest mieć
    Aha najlepiej jeszcze codziennie świeże kwiaty i takie tam bardzo proszę bez takich mi tu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Supernowa ~Supernowa
    ~Supernowa
    Napisane 05 maja 2019 - 13:11
    Katarzyna Miller napisała kiedyś czego chcą kobiety...Otóż kobiety chcą więcej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ja ~ja
    ~ja
    Napisane 05 maja 2019 - 14:47
    ~Supernowa napisał:
    Katarzyna Miller napisała kiedyś czego chcą kobiety...Otóż kobiety chcą więcej.

    tak dokładnie z tym się zgadze i dotyczy to wszystkiego naraz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy