Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

naprawa butów

Rozpoczęte przez ~areq, 14 wrz 2018
  • ~areq
    ~areq
    Napisane 14 września 2018 - 12:50
    Zdarzyło się Wam kiedyś naprawiać samemu buty? Nie wiem czy jest sens z lekko odklejoną podeszwą pędzić do szewca...

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~qwerty123
    ~qwerty123
    Napisane 15 września 2018 - 00:13
    ja zawsze sam naprawiam, szkoda mi czasu i pieniędzy na szewca. na pewno najważniejsze jest to, aby dobrze oczyścić powierzchnię, którą kleisz - bez tego żaden klej nie złapie.

• ~oetadam
    ~oetadam
    Napisane 25 września 2018 - 21:56
    ~areq napisał:
    Zdarzyło się Wam kiedyś naprawiać samemu buty? Nie wiem czy jest sens z lekko odklejoną podeszwą pędzić do szewca...

Dzień dobry! AreQ dobrym wyborem na domową naprawę butów będzie nowy na rynku kleju TADAM®. Jest on elastyczny, a dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
    tadam.com.pl

• ~ianko
    ~ianko
    Napisane 30 września 2018 - 08:02
    Widziałem reklame tego kleju, ciekaw jestem jak to działa. Ile trzeba odczekać po klejeniu zanim będzie można założyć buty?

• ~karolcia
    ~karolcia
    Napisane 30 września 2018 - 10:39
    Jest w instrukcji, że po 3 h buty są już gotowe. Osobiście uzywając Tadam zdażyło mi się wyjść po godzinie i też wszystko było ok, ale to była sytuacja gdzie na wyjeździe mi się odkleiła podeszwa.

• ~oetadam
    ~oetadam
    Napisane 08 października 2018 - 18:20
    ~ianko napisał:
    Widziałem reklame tego kleju, ciekaw jestem jak to działa. Ile trzeba odczekać po klejeniu zanim będzie można założyć buty?

Dzień dobry. Ianko powierzchnie sklejone produktem TADAM® łączą się od razu, ale zalecamy poczekać przynajmniej 3 godziny na osiągnięcie ostatecznej wytrzymałości zanim założysz buty.

Ekspert marki TADAM
    tadam.com.pl

• ~areq
    ~areq
    Napisane 09 października 2018 - 15:08
    kupiłem sobie ten klej też, dobrze działa, niedługo miesiąc od klejenia i i buty się nie rozkleiły, a chodzę w nich codziennie.

• ~Ajka
    ~Ajka
    Napisane 16 października 2018 - 00:44
    A czy trzeba jakoś specjalnie przygotować buty przed takim klejeniem? Jak to wygląda?

• ~ianko
    ~ianko
    Napisane 25 października 2018 - 11:15
    Kupiłem, użyłem, póki co trzyma. Ajka, tylko oczyścic, umyć, ewentualnie odtłuścić jeśli trzeba, ja tak zrobiłem i dobrze się skleiło.

• ~mich123
    ~mich123
    Napisane 25 października 2018 - 19:35
    czym odtłuszczacie buty przed sklejeniem? Klej kupiony tylko nie wiem jak się do tego zabrać zeby to zrobić dobrze

• ~oetadam
    ~oetadam
    Napisane 05 listopada 2018 - 18:42
    ~Ajka napisał:
    A czy trzeba jakoś specjalnie przygotować buty przed takim klejeniem? Jak to wygląda?

Dzień dobry! Ajka, aby naprawa była trwała należy pamiętać o tym, że łączone części powinny być czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Najlepiej oczyścić je środkiem na bazie alkoholu.

Ekspert marki TADAM
    tadam.com.pl

• ~mich123
    ~mich123
    Napisane 14 listopada 2018 - 12:25
    Czyli spirytus kosmetyczny się nada? Długo się trzyma klejone powierzchnie żeby klej złapał?

• ~oetadam
    ~oetadam
    Napisane 17 listopada 2018 - 22:25
    ~mich123 napisał:
    Czyli spirytus kosmetyczny się nada? Długo się trzyma klejone powierzchnie żeby klej złapał?

Witam! Mich123, tak z pewnością się nada. Powierzchnie sklejone produktem TADAM® łączą się od razu, ale zalecamy poczekać przynajmniej 3 godziny na osiągnięcie ostatecznej wytrzymałości.

Ekspert marki TADAM
    tadam.com.pl

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook