Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Nakrycie głowy do garnituru.

Rozpoczęte przez ~Xrn, 19 wrz 2019
  • avatar ~Xrn ~Xrn
    ~Xrn
    Napisane 19 września 2019 - 22:37
    Witajcie. Mam problem. Za 2 tygodnie mam wesele rodzonej siostry, niestety wystąpił u mnie nawrót schorzenie nazwanego trądzikiem dorosłych, w dość ostrej formie. Dermatolog nie daje szans na wygojenie sie wyprysków w tak krótkim czasie, znając moje wcześniejsze problemy z tym schorzeniem. Sytuacja jest na tyle tragiczna iż musiałem zgolić włosy do zera aby można było obejrzeć zmiany skórne które powstały w wyniku nawrotu choroby. A na uroczystość siostry iść muszę. I teraz pytanie jakiego rodzaju nakrycia głowy użyć aby to w miarę pasowało a jednak zakrywało dość nieestetyczne wykwity? Mówię tutaj o nakryciu głowy na stałe również na sali, nie tylko na świeżym powietrzu. Doradźcie jestem w kropce, jedyne co udało nam sie ustalić z partnerką to to iż trzeba to zakryć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy