Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

motoryzacyjne marzenia

Rozpoczęte przez ~vodno, 27 maj 2017
  • avatar ~vodno ~vodno
    ~vodno
    Napisane 27 maja 2017 - 11:08
    jakie są wasze motoryzacyjne marzenia?? ja bym chciał mieć mazdę mx-5, zawsze chciałem mieć takie auto, byłem już na jeździe próbnej i z zewnątrz i w środku super wykończona, a podczas jazdy to wciska w fotel

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~klemester ~klemester
    ~klemester
    Napisane 29 maja 2017 - 13:51
    Ja właśnie jestem w trakcie spełniania swoich teraz :D po pierwsze udało mi się prowadzić z Niemczech wymarzone autko za fajne pieniądze. Teraz je przerabiam i wczoraj z kolei znalazłem świetnie oponki do niego na logistyce opon w hurtowych cenach. Jak tak dalej pójdzie to okrzykną mnie człowiekiem okazją :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~melek ~melek
    ~melek
    Napisane 30 maja 2017 - 12:20
    ja zawsze marzyłem o hummerze.... ale chyba się starzeje i wzięło mnie na sentymenty jak obejrzałem ten filmik https://youtu.be/G69FJBLDCPQ :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kuba ~kuba
    ~kuba
    Napisane 20 października 2017 - 10:37
    ja od dawna marzyłęm żeby iść na diagnostę i zabisałem się teraz na kurs w oes kraków. :D a z autek to mam nadzieję, że już niedługo pojawi się u mnie prawdziwy stary mustang

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek55 ~Marek55
    ~Marek55
    Napisane 05 grudnia 2017 - 23:05
    Ja sobie fajnego Suva kupiłem ostatnio i to był mój plan, do tego dokupiłem kamerkę samochodową, bo się już nie raz przekonałem że warto mieć, ale tym razem taką mniejszą żeby nie przeszkadzała na masce - Royall Car -7S , dobre parametry ma, w świetnej jakości nagrywa nawet jak są ciężkie warunki na drodze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mundek ~Mundek
    ~Mundek
    Napisane 22 grudnia 2017 - 16:53
    Zbliża się 50 tak więc postanowiłęm kupić motocykl :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiktor ~Wiktor
    ~Wiktor
    Napisane 25 maja 2018 - 13:37
    Ja mam swój stały punkt gdzie kupuję takie rzeczy jak lampy led, dla samochodów dostawczych i przyczep oraz wysokiej jakości oświetlenia samochodowego. Wszystko to można kupić w od nich house-cars. pl.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy