Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Moja żona nie chce seksu

Rozpoczęte przez ~Marek, 14 mar 2016
  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 06 kwietnia 2018 - 19:14
    Nie jest dziecinne, tylko kobiece.
    Dla nas miłość generuje pożądanie. Bez niej nie ma ochoty na seks. Każda koleżanka, z którą miałam okazję o tym porozmawiać, to potwierdza. My tak mamy, chcemy jednego faceta na dłużej. Kolejny dopiero, jak poprzedni związek się wypali. Tak to u nas działa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 07 kwietnia 2018 - 10:16
    ~Ona napisał:
    Nie jest dziecinne, tylko kobiece.
    Dla nas miłość generuje pożądanie. Bez niej nie ma ochoty na seks. Każda koleżanka, z którą miałam okazję o tym porozmawiać, to potwierdza. My tak mamy, chcemy jednego faceta na dłużej. Kolejny dopiero, jak poprzedni związek się wypali. Tak to u nas działa.


    Ona - naprawdę wierzysz w to co piszesz?

    To może wyjaśnij mi, co rozumiesz przez miłość? Która ponoć to generuje pożądanie... - rozumiem, że miłość... potrzebuje trochę czasu? Żeby poznać, odkryć... tego faceta - jego umysł, wrażliwość itd, itp.

    To powiedz mi w takim razie, skąd tyle lasek, które bzykają się na pierwszej randce - i nie ... to nie tak, że faceci je "zaciągają" do łóżka - często dzieje się to tak, że to babka faceta zaciąga i bzyka.

    Poza tym są samice, które bzykają się co tydzień z innym... chcesz mi wmówić, że one co tydzień "kochają faceta na dłużej" ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 07 kwietnia 2018 - 10:40
    Te które znam idą na randkę, tylko jak są już zakochane ;) Faceta można poznać przecież wcześniej w innych okolicznościach praca kursy itp. Ta randka to wtedy taki początek związku, więc co dziwnego, że jest seks?
    A te które łapią facetów na seks, to chyba tylko dlatego, żeby zaimponować innym. Takie niedowartościowane istoty. Uwierz to nie dla przyjemności, tylko po to żeby koleżanki zazdrościły ;)
    No ale to nie moja bajka ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 07 kwietnia 2018 - 10:55
    ~Ona napisał:
    Te które znam idą na randkę, tylko jak są już zakochane ;) Faceta można poznać przecież wcześniej w innych okolicznościach praca kursy itp. Ta randka to wtedy taki początek związku, więc co dziwnego, że jest seks?


    Pisałem o "pierwszej randce" = "pierwsze spotkanie w życiu" ! :)
    (np. użytkowniczki tindera i inne takie... )

    Aha... czyli początek związku równa się już wielka miłość.

    Bo przypomnę, że pisałaś, że to miłość, która generuje pożądanie = nic dziwnego że jest seks :D

    No to się proszę zdecyduj, czy seks na pierwszej randce (pierwszym spotkaniu) to jest coś dziwnego, czy nie jest.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 07 kwietnia 2018 - 11:07
    ~Ona napisał:

    A te które łapią facetów na seks, to chyba tylko dlatego, żeby zaimponować innym. Uwierz to nie dla przyjemności, tylko po to żeby koleżanki zazdrościły ;)


    A i jeszcze...

    No skoro nie dla przyjemności, to czego te koleżanki niby mają zazdrościć? Nieprzyjemności kobiety sobie nawzajem zazdroszczą? - pokrętna logika ;)

    I naprawdę, to może komuś imponować, że się rozkłada szeroko nogi na pierwszym spotkaniu przed nowym kolesiem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 07 kwietnia 2018 - 14:57
    Ani ja, ani znajome mi koleżanki nie chodzą na randki z nieznajomymi facetami. Po co niby spotykać się z kimś, kogo nie masz wcześniej okazji jakoś poznać. Przecież każdy ma okazję spotykać różnych ludzi w swoim otoczeniu, przy okazji. I wtedy jak kobieta zwróci uwagę na jakiegoś faceta, to ma okazję go poobserwować, poznać neutralnie i jak okaże się, że on też jest zainteresowany, to poflirtować i wtedy wystarczy pierwsza randka. I tak, to jest już zakochanie. A jak potem się będą dogadywać, to się okazuje po jakimś czasie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 07 kwietnia 2018 - 14:59
    A koleżanki mają zazdrościć powodzenia u facetów ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 07 kwietnia 2018 - 23:04
    ~Ona napisał:
    Po co niby spotykać się z kimś, kogo nie masz wcześniej okazji jakoś poznać. Przecież każdy ma okazję spotykać różnych ludzi w swoim otoczeniu, przy okazji .


    Ona - po co spotykać aby poznać?

    Weź przeczytaj to co napisałaś... tak ze 3 razy - a może 30 razy...

    Szkoda, że nie miałem okazji czytać Cie 10 lat wcześniej... wówczas na pewno przeszłaby mi ochota na jakiekolwiek małżeństwo :D ;) :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sparrow ~sparrow
    ~sparrow
    Napisane 07 kwietnia 2018 - 23:47
    ~Ona napisał:
    Te które znam idą na randkę, tylko jak są już zakochane ;)
    (...)
    A te które łapią facetów na seks, to chyba tylko dlatego, żeby zaimponować innym. Takie niedowartościowane istoty. Uwierz to nie dla przyjemności, tylko po to żeby koleżanki zazdrościły ;)


    Jeśli mogę skomentować... czego zazdrościć takiej kobiecie? Czy to nie jest żałosne? Nie jest smutne? Przecież ona na pewno nie jest zakochana w facecie! Ona dowartosciowuje siebie.
    Też mam koleżanki... większość nigdy nie odpowiada nikomu o swoich "podbojach", ale wiem że kilka z nich umawia się na randki , ale nie po to by się chwalić, więc motyw zazdrości raczej nie jest trafiony.
    Kiedyś jedna z koleżanek w przypływie szczerości powiedziała, że faceci są ufni jak dzieci i że można im wcisnąć każdy kit. Ja tak nie uważam, może ona znajduje niewłaściwych facetów? Dla mnie taki, któremu można wcisnąć kit myślącym facetem nie jest i to niestety dobrze nie rokuje.
    Koleżanka ta marzy o stałym związku a moim zdaniem nikogo nie znajdzie. Faceci to wykorzystują, a ona dorabia tzw. ideologię.
    Biedna twierdzi, że czuje się samotna, że razem jest przecież łatwiej i np. szuka faceta z kasą, bo twierdzi, że kobietę należy utrzymywać...oczywiście nie mówi o tym facetowi. Najgorsze, że ona szuka usprawiedliwienia dla wlasnej niemocy, szuka wybawiciela..zamiast sama stanowić o sobie i coś zrobić ze swoim życiem.

    Dla mnie to tzw. typ materialistki, który potrafi doskonale manipulować facetem, myślę że jest wśród kobiet calkiem spora grupa w/w.

    Drugi typ to tzw. joy/fun...to takie słodkie i łatwe też całkiem spora grupa... idą do łóżka asap...

    Są też normalne kobiety, podobnie jak są normalni faceci... Chociaż im dłużej zastanawiam się nad tym czym jest tzw. norma tym dochodzę do wniosku, że to w sumie chyba to, co sama czy sam za normę przyjmę..zatem może nie ma tak naprawdę ludzi normalnych...

    Dzisiaj sekatorem ciachałam suche badyle w ogródku, słonko świeciło i nagle wyskoczył taki śmieszny ptak i z pewnością nie był to wróbel Ptak zaczął skakać i nagle pojawił się drugi taki sam...i dla mnie to było dziś cudowne móc popatrzeć na nie, móc posluchać ich śpiewu, móc pomyśleć sobie jak fajnie byłoby pokazać komuś to co widzę..wiosna mnie zachwyca :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 08 kwietnia 2018 - 00:06
    @naj...
    Może lepiej by było...
    Przecież źle wybrałeś...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 08 kwietnia 2018 - 00:36
    @naj
    Twoje kobiety w związkach wyglądają dla mnie tak:
    Pierwsza była w Tobie mega zakochana, ale Ty nie za bardzo, bo za szybko Ci to okazała i nie musiałeś o nią zabiegać, nie było etapu niepewności i oczekiwania.
    Druga to być może była ta właściwa wzajemna relacja...
    Trzecia to raczej Twoje zakochanie, jak widać teraz, bez wzajemności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Masterpiece ~Masterpiece
    ~Masterpiece
    Napisane 08 kwietnia 2018 - 10:46
    ~Najgłupsze napisał:

    To powiedz mi w takim razie, skąd tyle lasek, które bzykają się na pierwszej randce - i nie ... to nie tak, że faceci je "zaciągają" do łóżka - często dzieje się to tak, że to babka faceta zaciąga i bzyka.

    Poza tym są samice, które bzykają się co tydzień z innym... chcesz mi wmówić, że one co tydzień "kochają faceta na dłużej" ;)


    No to chyba logiczne, że taka samica nie chce jednego faceta tylko wielu i z taką związek będzie krótkotrwały? Ona lubi szukać wrażeń i nie chce tylko męża, chce wielu. Lubi bzykać to niech sobie bzyka, chyba nie zazdrościsz? Chociaż może???? Co????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kumak ~Kumak
    ~Kumak
    Napisane 08 kwietnia 2018 - 12:19
    ~Ona napisał:
    Po co niby spotykać się z kimś, kogo nie masz wcześniej okazji jakoś poznać.

    Po to, by go poznać.
    Po to np. ktoś wynalazł internet, by sobie ułatwić życie i na randkę się umówić i na seks, ale też w ten sposób można poznać fajne osoby, a nawet znaleźć miłość. Kumpel poznał swoją żonę przez internet. Tu nie ma reguły.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Diabełek ~Diabełek
    ~Diabełek
    Napisane 09 kwietnia 2018 - 21:19
    ~Ona napisał:
    Te które znam idą na randkę, tylko jak są już zakochane ;) Faceta można poznać przecież wcześniej w innych okolicznościach praca kursy itp. Ta randka to wtedy taki początek związku, więc co dziwnego, że jest seks?
    A te które łapią facetów na seks, to chyba tylko dlatego, żeby zaimponować innym. Takie niedowartościowane istoty. Uwierz to nie dla przyjemności, tylko po to żeby koleżanki zazdrościły ;)
    No ale to nie moja bajka ;)


    @Ona: U ponad połowy tych, które ja znam (w różnym wieku, o różnych preferancjach, temperamentach, celach, marzeniach, historiach) myślenie o seksie niczym nie odbiega od myślenia mężczyzn. Wyciagam więc wniosek taki, że nie na linii kobieta/mężczyzna przebiega granica w rozumieniu czy podejściu do seksu/zakochania/etc. Kobiety potrafią w pubie, przy alkoholu lub bez, rozmawiać o cyckach, pozycjach, dźwiękach zza ściany, czyimś dopieszczeniu lub nie; surfować po tinderze wysyłając zaproszenia do znajomości na podstawie zdjęcia profilowego faceta, bez wnikania w osobowość i mówiąc wprost: "Muszę dziś kogoś przelecieć!" lub zakładając się, która pierwsza konkretnego gościa wyhaczy. Ani różnica wieku, ani preferencje seksualne nie mają tu znaczenia.
    Kobieta ma dziś wolność wyboru. Kobieta jest dziś kreowana na zdobywczynię, jest przekonywana o swej sile. I, co zabawne (a może tragiczne),przeciętna, statystyczna kobieta z ową wolnością i siłą nie robi ani o gram nic innego, co zrobiłby przeciętny, statystyczny facet. Na palcach kilku rąk w milionowym mieście można policzyć te, które wolność, jaką dają dzisiejsze czasy i zaszłe zmiany w społeczeństwie, potrafią wykorzystać do rzeczywistego budowania siebie zamiast ją trwonić lub ślepo pozwalać jej decydować o swoim życiu. Nie są przez to ani gorsze ani lepsze na tle tego świata. Wszystkie, które znam, to ciekawe osobowości, pełne potencjału i szukające swego miejsca w życiu. Ale... no właśnie. Ale seks i związek nie mają w dzisiejszych standardach ze sobą wiele wspólnego. Związek jest tylko umową na dowolnych zasadach, seks - potrzebą. Iluzji, wyładowania, dowartościowania, przynależenia... do czasów, do trendów. Seks jest jednym z życzeń na liście tego, co mieć trzeba. Tak u kobiety, jak i mężczyzny. Zakochanie? Jest tak często z nim mylone, tak często oderwane od rzeczywistości, że aż dziw, że nie ma jeszcze dziś na to wszystko jednego tylko słowa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 09 kwietnia 2018 - 22:59
    Diabełek napisał: cyt. " Kobieta ma dziś wolność wyboru..." i jeszcze inne mądre słowa napisał, chociaż ja uważam, że to nie tylko kobieta a wszyscy ludzie, wszyscy bez wyjątku mamy wolność wyboru, a w 95 procentach wybieramy...zniewolenie.
    Zniewolenie w różnej formie...
    Smutne jest to, że dzisiejszy świat, który z jednej strony daje wspaniałe możliwości, dąży do unifikacji wszystkiego i wszystkich, a my ludzie się temu bezmyślnie poddajemy.
    Wykorzystanie wolności do rzeczywistego budowania siebie...to niełatwe...nawet dla Aniołków :)
    Ps. Uprzejmie donoszę, że książka o ptaszku dotarła i jest przepiękna...jeszcze raz bardzo Ci dziękuję Diabełku :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Diabełek ~Diabełek
    ~Diabełek
    Napisane 10 kwietnia 2018 - 02:45
    ~Aniołek napisał:

    Wykorzystanie wolności do rzeczywistego budowania siebie...to niełatwe...nawet dla Aniołków :)

    Nie zniechęcaj się, Aniołku. Doskonale wiesz, że nikt inny nie zbuduje nas ani nie powie nam - jak żyć. Mimo to wędrujemy, jak przez to forum, zadając wciąż pytania. Wyruszając - szukamy odpowiedzi. Usłyszymy ich tak wiele, że możemy łatwo się pogubić. Ale wtedy... wtedy to nasza droga opowie nam, kim jesteśmy. Nasza. Własna. O nas samych. Szukamy tych samych odpowiedzi, lecz każdy z nas ma swą własną drogę. Dociętą dokładnie na naszą miarę. To nasza odpowiedź. Na miarę nas samych. Jedyna i niepowtarzalna.

    PS. Bardzo się cieszę, Aniołku :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 10 kwietnia 2018 - 10:45
    Kochane Aniołki i Diabełki...
    serdecznie ponawiam prośbę o ową lekturę.

    Może takie 3 pozycje jakieś... na wiosnę.
    Autor + tytuł...

    1.
    2.
    3.

    Poproszę :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Diabełek ~Diabełek
    ~Diabełek
    Napisane 10 kwietnia 2018 - 11:12
    Aniołek założyła wątek "Panowie warto przeczytać " w tym dziale, a ja tez coś tam dopisałem.

    :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 10 kwietnia 2018 - 11:32
    Jeszcze coś tam wrzucę...
    :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 10 kwietnia 2018 - 11:45
    Najgłupsze ..ale Ty również spróbuj coś ciekawego polecić :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy