Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Moja żona nie chce seksu

Rozpoczęte przez ~Marek, 14 mar 2016
  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 25 marca 2018 - 20:51
    Ja ją bardzo kocham i nigdy nie zdradziłem, ale brak mi seksu.. od czuwam czasami jakby była nastawiana przez rodziców..Dziecko narodziło się planowane po ślubie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Deb ~Deb
    ~Deb
    Napisane 25 marca 2018 - 22:21
    Jak ją tak bardzo kochasz to się jej zapytaj wprost co się dzieje, po co się męczysz? Jesteście przecież bardzo młodzi...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 25 marca 2018 - 22:33
    Pytałem tłumaczyła to zmęczeniem a kiedyś nawet brakiem przyjemności.. po kilku latach przestała być aktywna seksualnei nie ma wgl ochoty na seks z mną.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Deb ~Deb
    ~Deb
    Napisane 25 marca 2018 - 22:53
    Wtf...to wręcz niemożliwe!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Deb ~Deb
    ~Deb
    Napisane 25 marca 2018 - 22:56
    Pomagasz jej przy dziecku? Może ona naprawdę jest zmeczona? A może rozczarowana małżeństwem, macierzyństwem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 26 marca 2018 - 20:19
    Pomagam kiedy tylko mogę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 26 marca 2018 - 21:27
    Przecież już Ci wprost powiedziała. Nie kręcisz jej. Zapewne nigdy nie kręciłeś.
    Żadne pomaganie tego nie zmieni...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 26 marca 2018 - 22:53
    Więc co robić? Jest możliwość że z kimś innym to robi?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 27 marca 2018 - 22:55
    Czytam i czytam.
    Brak seksu, chyba do udzwigniecia(bylo ze 3miesiace posuchy)
    Ale informacja, że kobieta która "proszę" o seks się mnie brzydzi.....
    Ludzie..... no kto normalny chciałby się kochać więcej z taką kobietą???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 27 marca 2018 - 23:13
    ~On napisał:
    Czytam i czytam.
    (...)
    Ludzie..... no kto normalny chciałby się kochać więcej z taką kobietą???

    Szczerze, też mnie to uderzyło... taki przypadek to koszmar :-( jak żyć z taką kobietą pod jednym dachem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ona ~ona
    ~ona
    Napisane 28 marca 2018 - 06:51
    @ gość
    niekoniecznie robi to z kimś innym, potrzeby seksualne kobiet działają inaczej niż mężczyzn.
    U kobiety wywołuje pożądanie w jednym dłuższym okresie czasu jeden mężczyzna.
    (I może być to mąż, jeżeli decyzja o małżeństwie była osobista, a nie społeczna czyli weszła w związek z fascynacji, a nie bo już był czas i ktoś się trafił)
    Jeżeli takiego nie ma, to potrzeby seksualne się jakby wygaszają. Dopiero jak pojawi się mężczyzna, który ją kręci, to pożądanie wraca.
    Dlatego kobiety nie korzystają z płatnych usług tego typu. Nie daje im to żadnej przyjemności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Koteczek ~Koteczek
    ~Koteczek
    Napisane 28 marca 2018 - 11:28
    ~ona napisał:

    potrzeby seksualne się jakby wygaszają. Dopiero jak pojawi się mężczyzna, który ją kręci, to pożądanie wraca.
    Dlatego kobiety nie korzystają z płatnych usług tego typu. Nie daje im to żadnej przyjemności.

    Nie wiem skąd ten pomysł, że potrzeby seksualne u kobiet wygasają. U mnie to nie działa, faceci mnie kręcą a sex daje mi dużo przyjemności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Diabełek ~Diabełek
    ~Diabełek
    Napisane 28 marca 2018 - 12:53
    Ja też nie do końca wierzę, że potrzeby seksualne kobiety wygasają.
    Może na jakiś czas mogą zostać stłumione, na zasadzie: "Nie pociąga mnie ale i tak zostanę z nim, bo go kocham/bo czuję się przy nim pewna/bo on mnie kocha/bo nie chcę go zranić/itp...".
    Ale myślę, że każdy ma jakąś granicę, po dotarciu do której potrzeba wybucha i musi znaleźć ujście. Jak nie tu, to tam. Cała kategoria "Związek" tego Forum jest tego obrazem...
    Więc, @gość: możesz spróbować o tym z żoną szczerze porozmawiać. Ale najpierw siebie do tej rozmowy dobrze przygotować. Myślę, że żona musi poczuć w trakcie rozmowy, że z jednej strony jest bezpieczna (nie zaleją jej oczekiwania i wyrzuty), z drugiej - że cokolwiek powie, nie zrani Ciebie, że podejdziesz ze zrozmieniem i poszukacie wspólnie rozwiązania. To jest możliwe, gdy ty ją bardzo kochasz i ona Ciebie bardzo kocha, gdy oboje jesteście w tej miłości wolni i dajecie sobie wolność. Wtedy jest szansa. Razem z pomocą terapeuty. Który jest wam potrzebny nie dlatego, że jesteście chorzy, lecz dlatego, że natrafiliście na przeszkodę, której żadne z was się nie spodziewało, a kochacie się i jesteście dla siebie nawzajem bardzo ważni. To jest trudne, i tysiące związków nie podejmuje tego kroku, grając przed sobą, starają się czytać w myślach lub się już nie starają, oszukują się nawzajem. Ale to nie ma znaczenia, co robią tysiące. Dla Was ważne jest to, że to wasze życia i tylko Wy możecie je przeżyć.
    Ty znasz najlepiej swoje życie i wasze wspólne życie. Zaufaj sobie. Gdy ty zaufasz sobie,będziesz tą pewnością emanował i Twojej żonie też będzie łatwiej zaufać, że z Tobą i przy Twoim boku możliwe jest pokonanie każdej przeszkody.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ona ~ona
    ~ona
    Napisane 28 marca 2018 - 17:57
    @koteczek
    Nie chodziło mi o wygasanie ;)
    Tylko o czasowe wygaszenie, jak nie ma osoby, która budzi zainteresowanie.
    @diabełek
    To nie jest też do końca tłumienie, bo dzieje się w sposób naturalny. Po prostu z rożnych przyczyn np. tkwienia w małżeństwie, zamiast szukać odpowiedniego partnera, następuje taka hibernacja ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ona ~ona
    ~ona
    Napisane 28 marca 2018 - 18:03
    @ diabełek
    To o czym piszesz, to iluzja.
    Żadna rozmowa, tym bardziej szczera nie przywróci namiętności. To tak nie działa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Diabełek ~Diabełek
    ~Diabełek
    Napisane 28 marca 2018 - 23:01
    Nie piszę o powrocie namiętności.
    Piszę o otwartości, wzajemnym zrozumieniu i związku między dwojgiem ludzi.
    Najpierw to.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 29 marca 2018 - 00:23
    ~ona napisał:
    @ diabełek
    To o czym piszesz, to iluzja.
    Żadna rozmowa, tym bardziej szczera nie przywróci namiętności. To tak nie działa.


    Ona - to powiedz proszę... "jak to działa?"

    Musisz się parzyć wciąż to z nowy samcem? Bo stary paroletni się zużył? :D ... poważnie pytam :) ... bo że samce są tak zdefiniowane przez naturę, żeby wciąż zapładniać coraz to i nowe samice... no to ok, z tym się można jakoś tam zgodzić... ale samice też? ... Wy raptem jedno jajeczko na miesiąc... my miliony plemników każdego dnia... więc o ile pogoń samca za "nową" / "inną" samicą jest jakoś tam do zrozumienia... to w drugą stronę... hmm... wytłumacz ona... proszę :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Koteczek ~Koteczek
    ~Koteczek
    Napisane 29 marca 2018 - 15:44
    Dlaczego Ona ma cokolwiek uzasadniać? I skąd wniosek, że kobieta świadoma siebie musi akurat się parzyć z co rusz to nowym samcem??? To jak to jest właściwe? Kobieta ma mieć chęć na sex czy nie ma mieć chęci? Odniesienie do jednego kobiecego jajeczka powinno uzasadnić, idąc Twoim tokiem rozumowania, sex z partnerem maksymalnie 1 raz w miesiącu :) przecież to nie tak... zupełnie nie tak. Bo widzisz Najgłupsze kobieta tylko wówczas ma ochotę na sex, gdy czuje się pewna siebie, atrakcyjna, spelniona i wypoczęta. Wowczas może kochać się z partnerem i rano i wieczorem i po przyjściu z pracy i przed wyjściem i to niezależnie od tego ile jajeczek wytwarza :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 29 marca 2018 - 18:28
    ~Koteczek napisał:
    (...) ma ochotę na sex, gdy czuje się pewna siebie, atrakcyjna, spelniona i wypoczęta. Wowczas może kochać się z partnerem i rano i wieczorem i po przyjściu z pracy i przed wyjściem i to niezależnie od tego ile jajeczek wytwarza :)


    Może warto byłoby dodać, gdy kobieta kocha i gdy czuje się kochana.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 29 marca 2018 - 22:50
    Kobieta i facet poprostu się starzeją.
    Pożądanie zawsze jest mniejsze niż na początku.
    Ale wystarczy parę miłych słów "cieszę się że jesteś, jesteś wyjątkowy", parę gestów i może ważyć ze 200kg. To w końcu moja kobieta.
    Ale po tekstach typu "brzydze sie Tobą" to mogłaby być miss, ale kobieta która mnie szanuję, aż tak nie zgniecie moich uczuć.
    Pożądanie jest mniejsze, napewno z dwóch stton. Ale po wieczorze chichotów, kobietka sama chce się tulić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy