Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Mikołajki tuż tuż

Rozpoczęte przez ~KonradM, 10 lis 2017
  • avatar ~KonradM ~KonradM
    ~KonradM
    Napisane 10 listopada 2017 - 14:21
    Mikołajki tuż tuż a jak one to i prezenty. Drogie panie i dziewczęta co byście chciały otrzymać 6 grudnia? Bo ja się zastanawiam nad prezentem dla mojej miłości. Do głowy przychodzi mi to: konsoleigry.pl/gry-na-xbox-one/9259-the-sims-4-pl-xone-bonus.html jak myślicie? Kiedyś kilka lat temu grała w simsy a simsy4 to już w ogóle pewnie rewelacja jest! Jak myślicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~penxx ~penxx
    ~penxx
    Napisane 13 listopada 2017 - 21:40
    jeżeli chodzi o prezenty dla kobiety, to ja szczerze polecam np. wyjazd do spa - każda kobieta będzie zadowolona ;) polecam np. Unitral w Mielnie - spa naprawdę znane i na poziomie!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~TamaraK ~TamaraK
    ~TamaraK
    Napisane 13 listopada 2017 - 22:03
    Zależy jaki kto ma budżet :D Jak dla mnie fajna książka jest super :) Sama też sobie dużo zamawiam na inbook.pl :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Odon ~Odon
    ~Odon
    Napisane 05 grudnia 2017 - 13:52
    Ja to chyba sobie sam prezent zrobię bo mój telefon przestaje już dawać radę, do Virgin Mobile z rok temu już się przeniosłem i zą wymianą telefonu tak zwlekałem w nieskończoność i czas najwyższy to zrealizować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anna0 ~Anna0
    ~Anna0
    Napisane 05 grudnia 2017 - 23:08
    No dla kobiet konsola to tak nie za bardzo, lepiej postaw na kosmetyki albo perfumy. Ja za to dla chłopaka mam kamerkę do samochodu, Royall Car-7S mam nadzieje że mu się spodoba bo szukałam specjalnie takiej z dobrymi parametrami itd. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anna35 ~anna35
    ~anna35
    Napisane 21 grudnia 2017 - 10:39
    Dostałam na mikołajki od męża trzy olejki eteryczne, są z Damai bo zdradził gdzie zamawiał :) bardzo mnie tym zaskoczył bo spodziewałam się biżuterii czy innych dodatków do ubrań ale nie jestem zawiedziona bo są naprawdę fantastyczne a ich zapach mnie relaksuje po ciężkim dniu w pracy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~euforek ~euforek
    ~euforek
    Napisane 29 listopada 2018 - 01:14
    Zależy jaki to typ kobiety, ale myślę, że bardziej ucieszyłby ją jakiś ciuch, biżuteria lub kosmetyk, a jeśli się wahasz to zapytaj po prostu. Kobiety lubią shooping, jeśli Ty mniej to polecam zrobić zakupy na www.zeskory.com, sprawdź np. paski skórzane Betlewski -ogrom kolorów, a każdej kobiecie przyda się cienki skórzany pasek w szafie. Na Mikołajki myślę, że prezent będzie trafiony w sedno.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy