Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Konrad ~Konrad
    ~Konrad
    Napisane 07 lutego 2013 - 10:52
    Ostatnio kobieta mnie zapytała, czy bym nosił, ona nie widzi w tym nic złego. A mnie się wydaje, ze to mega niemęskie, rozumiem - striptizerzy, ale tak na codzień? Nosicie stringi?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~amatorka męskich tyłków ~amatorka męskich tyłków
    ~amatorka męskich tyłków
    Napisane 12 lutego 2013 - 21:15
    Jestem wielką fanką zwykłych slipów. Żadnych stringów. Nie podobają mi się u kobiet, u facetów tym bardziej. Mężczyzna w stringach kojarzy mi się z żigolakiem i/lub [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu ]. A porządny t***k w porządnych slipach wygląda zawsze bardzo seksownie!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzegorz ~Grzegorz
    ~Grzegorz
    Napisane 13 lutego 2013 - 21:18
    Ja tam naosze stringi mojej żonie sie podobaja sa najwygodniejsza bielizna na upały

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~janusz ~janusz
    ~janusz
    Napisane 07 marca 2013 - 18:44
    Nosze stringi na codzień żonie się podoba.Latem niema problemu z poceniem jest
    przewiewnie polecam innym chyba że chcą na własne życzenie się pocić




    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 20 czerwca 2013 - 04:13
    ja też noszę od wielu lat,
    wolę stringi od innego typu majtek,
    czasem też się tak opalam,
    pozdrawiam, :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marxxx ~Marxxx
    ~Marxxx
    Napisane 21 czerwca 2013 - 17:24
    Zdecydowanie stringi sa wygodne na upaly idealne. Szczegolnie polecam body gmv malo materialu. A co do gadania innych niech gadaja mojej dziewczynie sie podaba moj t***k sama nawet kupuje i nie wyobraza sobie innej bielizny . Pozdrawiam noszacych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ptrk ~ptrk
    ~ptrk
    Napisane 27 lipca 2013 - 23:05
    Chciałbym się opalać w stringach, normalnie nad jeziorem,
    trochę jednak nie mam śmiałości,
    nie wiem jakie będą reakcje ludzi,
    bo nie znajdę przecież miejsca bez nikogo,
    co myślicie ??
    próbował może ktoś ??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 28 lipca 2013 - 15:02
    Też lubię luzik ale nie za często. Noszę wszystko. Na lato najlepsze są stringi, zwłaszcza jak w pracy siędzę w długich spodniach latem, a zimą bokserki lub szorty.
    Wiosną i jesienią najlepsze są slipy bawełniane lub z wiskozy bambusowej.
    Nie ma co się się przegrzewać ani zbyt mocno studzić zimą :-).
    Na opalanie w stringach bym się nie odważył ale są już przecież kąpielówki przepuszczające słońce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~poiu ~poiu
    ~poiu
    Napisane 28 lipca 2013 - 23:53
    są męskie kąpielówki stringi, to chyba ktoś je kupuje i używa, czy nie ??
    :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 29 lipca 2013 - 21:52
    pewnie ktos kupuje ale w Polsce na zwykłych plażach takich śmiałków nie widziałem;
    teraz jest raczej jakaś dziwna, amerykańska moda kąpania się w krótkich spodniach za kolana, spod których często wystają slipy - masakra

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nemo ~nemo
    ~nemo
    Napisane 08 sierpnia 2013 - 12:03
    A ja się opalam w stringach nad jeziorem i nikt z tego nie robi afery,
    odwagi panowie !!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 08 sierpnia 2013 - 12:45
    ale czy na pewno masz po 40 ?
    jeśli tak, to gratuluję pieknej pupy :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nemo ~nemo
    ~nemo
    Napisane 09 sierpnia 2013 - 18:27
    40 za chwilę, w tym roku :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~besslein ~besslein
    ~besslein
    Napisane 14 sierpnia 2013 - 14:59
    ~nemo napisał:
    40 za chwilę, w tym roku :(

    skąd ten smutek rówieśniku? Ciesz się zdobytym doświadczeniem i przyglądaj z politowaniem tym, którzy naiwnie sądzą, że młodość rządzi światem.

    40 mam we wrześniu i czuję się z tym doskonale:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaaassssiiiia ~Kaaassssiiiia
    ~Kaaassssiiiia
    Napisane 08 stycznia 2014 - 17:03
    popieram faceta który nosi to co lubi i w czym mu wygodnie ,i nieważne jakiej jest orientacji,, bo stringi są dla wszystkich ja jestem mężatką i mój facet ma kilkanaście sztuk, nosi stringi i mnie się to podoba bo ma ładną sylwetkę i to nie prawda że facet który nosi taką bieliznę to jest c***a jak to niektórzy na forach piszą ,jest konkretnym ,zaradnym facetem, może nie na każdym facecie dobrze te gatki wyglądają .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czujny ~czujny
    ~czujny
    Napisane 28 stycznia 2014 - 07:23
    Nosze stringi juz od kilku lat i polecam każdemu :)
    Ubieram je codziennie bo są naprawdę super wygodne i mam ich cala szafkę
    trzeba tylko odpowiedni rozmiar wybrac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 28 stycznia 2014 - 21:47
    Ja też je polecam, ale na lato.
    Zimą to chyba pod kalesony :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 07 marca 2014 - 15:30
    ja jestem 40+ ale dalej noszę latem stringi a zaczynałem około około 10 lat temu, wtedy było to odważne ale co mi tam. naprawdę są świetne i wcale nie uwierają jak wielu twierdzi. jestem żonaty mam dwie córki, latem chodzę po domu i nikt nie mówi że to coś złego. odwagi panowie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwer ~qwer
    ~qwer
    Napisane 08 marca 2014 - 12:25
    mam podobnie, jak przedmówca, ale nie chodzę po domu w samych stringach, bo moje córki nabijałyby się wtedy z gołego t***ka :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mlody ~mlody
    ~mlody
    Napisane 08 kwietnia 2014 - 20:48
    Tez nosze stringi i nikomu to z rodziny nie przeszkadza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Strona 1 z 10
następna
Strona 1 z 158 następna

Gorące tematy