Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 04 maja 2015 - 10:50
    Cześć ja ogólnie stwierdziłem jak jest w wojsku prawda że są majtki wojskowe slipy chodziło mi jak się chodziło do łaźni nie było intymnego miejsca szło się grupowo pod prysznic dla tego w pracy jest podobnie jak idę pod prysznic w stringach pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 04 maja 2015 - 10:54
    Ja też lubię chodzić w stringach nie ukrywam tego w tym roku odważę się wyjść na plażę razem z moją żoną

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 04 maja 2015 - 11:01
    Czy ktoś się orientuje czy w Bydgoszczy nie będzie problemu jak pojdę w stringach na basen?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~edec ~edec
    ~edec
    Napisane 04 maja 2015 - 17:32
    nie będzie,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 04 maja 2015 - 21:57
    Myślę że nie będzie problemu w dużym mieście jak pójdziesz w stringach na basen trzeba być tolerancyjnym ja dzisiaj byłem w saunie w stringach i całkiem było spoko ale do lekarza nie pójdę w stringach mam traumę pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 04 maja 2015 - 22:41
    ~chris napisał:
    Myślę że nie będzie problemu w dużym mieście jak pójdziesz w stringach na basen trzeba być tolerancyjnym ja dzisiaj byłem w saunie w stringach i całkiem było spoko ale do lekarza nie pójdę w stringach mam traumę pozdrawiam serdecznie

    zgadzam się, co do lekarza a w saunie to chyba najlepiej bez gaci - ręcznik starczy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 04 maja 2015 - 22:45
    ~chris napisał:
    Ja też lubię chodzić w stringach nie ukrywam tego w tym roku odważę się wyjść na plażę razem z moją żoną

    też na plażę, z żoną czy bez żony, chodzę w stringach, ale gdy zdejmuje krótkie spodnie, to zakładam kąpielówki do plażowania i pływania

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 04 maja 2015 - 22:47
    Dlatego że marudziła pod nosem pielęgniarka że jak to wygląda mężczyzna w stringach ja powiedziałam co w tym dziwnego a innym razem była młoda pielęgniarka i miałem stringi i była miła różne to bywa w szpitalach dlatego kupiła mi żona jedną parę tanga w razie wyjazdu do lekarza pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 04 maja 2015 - 23:00
    W sumie masz kolego rację do plażowania zakładać zwykłe kąpielówki zamiast stringów różne to u nas bywa wole nie ryzykować chociaż uwielbiam chodzić w stringach pozdrawiam serdecznie noszących

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~piter ~piter
    ~piter
    Napisane 04 maja 2015 - 23:42
    A ja będę się opalać w stringch i już. Skoro noszę stringi na co dzień to chcę mieć opalony tyłek bez śladu po pełnych kąpielówkach. Od 3 lat tak się opalam i żyję.
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 05 maja 2015 - 22:29
    ~piter napisał:
    A ja będę się opalać w stringch i już. Skoro noszę stringi na co dzień to chcę mieć opalony tyłek bez śladu po pełnych kąpielówkach. Od 3 lat tak się opalam i żyję.
    Pozdrawiam

    Skoro masz bardzo zgrabny tyłek i chcesz się nim pochwalić, to opalaj się publicznie w stringach.
    Ja mam inną metodę na opalony tyłek. Albo się opalam w kąpielówkach KINIKI, które przepuszczają słońce, albo bez kąpielówek, ale wtedy w ogródku a nie nad jeziorem czy morzem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 05 maja 2015 - 22:36
    ~Chris napisał:
    W sumie masz kolego rację do plażowania zakładać zwykłe kąpielówki zamiast stringów różne to u nas bywa wole nie ryzykować chociaż uwielbiam chodzić w stringach pozdrawiam serdecznie noszących

    Też lubię, też dziś byłem w stringach.
    Co do plaży, to ryzyko to żadne, ale po co ma ci ktoś dupę obgadywać :-).
    Już i tak córki się ze mnie nabijają, że pod słońce moje skąpe kąpielówki KINIKI (przepuszczające słońce) wystawiają dodatkowo na świat co nieco z moich skarbów - chociaż ja w to nie wierzę. Musiałby się chyba ktoś bardzo przyglądać a z pewnością na plaży są ciekawsze obiekty do podziwiania niż ja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~piter ~piter
    ~piter
    Napisane 06 maja 2015 - 15:49
    Ja tak sobie myślę, że gdyby innych plażowiczów mniej obchodziły moje majtki to może pamiętali by o zabraniu ze sobą swoich śmieci, :) Bo u nas to często tak wygląda, że ten w stringach to taki i owaki ale ten, który zostawi stertę śmieci jest ok.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 06 maja 2015 - 22:15
    O tym niestety coraz mniej osób pamięta. Ludzie zawsze interesowali się najbardziej cudzym tyłkiem, dosłownie i w przenośni :-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 06 maja 2015 - 23:27
    Cześć to prawda z tymi śmieciami na plażach szkło itp tego nie widzą a z pewnością tego co lubi chodzić w stringach bo czuje się super swobodnie to by go obgadali na cała okolicę dziś żona kupiła mi 4 pary stringów z Cornetta są rewelacyjnie wygodne polecam pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 06 maja 2015 - 23:40
    Dziś rozmawiałem z menedżerem pływalni Na Fali w Gostyniu czy można iść na basen w stringach kąpielówkach nie ma nic przeciwko ale nie można chodzi o dzieci i rodziców były by skargi lubię chodzić w stringach ale regulamin to regulamin jedynie pod spodniami pozdrawiam noszących stringi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwer ~qwer
    ~qwer
    Napisane 07 maja 2015 - 13:17
    ... były by skargi ??? tzn jeszcze nie było ??? czytałem wiele regulaminów pływalni pod kątem pływania w takim sportowym ,pełnym stroju pływackim, nic tam nie było o stringach. A sam nieraz widzę osoby w stringach na basenie. Pozdrawiam, :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nikuś ~Nikuś
    ~Nikuś
    Napisane 07 maja 2015 - 19:31
    Chciałbym wiedzieć kto jest najstarszy w naszym szanownym gronie lubiącym chodzić w stringach ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 07 maja 2015 - 21:51
    ~chris napisał:
    Cześć to prawda z tymi śmieciami na plażach szkło itp tego nie widzą a z pewnością tego co lubi chodzić w stringach bo czuje się super swobodnie to by go obgadali na cała okolicę dziś żona kupiła mi 4 pary stringów z Cornetta są rewelacyjnie wygodne polecam pozdrawiam serdecznie

    Chris, wstydzisz się sam? Kup sobie osobiście, będziesz miał takie jakie chcesz a nie jak żonie się wydaje, że będą dobre.
    Marek jest dużo. Z polskich Key są bardzo wygodne, Henderson, z innych Bellinda.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 07 maja 2015 - 21:54
    ~Nikuś napisał:
    Chciałbym wiedzieć kto jest najstarszy w naszym szanownym gronie lubiącym chodzić w stringach ?

    Zacznij pierwszy od pochwalenia się wiekiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy