Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Konrad ~Konrad
    ~Konrad
    Napisane 13 listopada 2018 - 19:07
    Nosze stringi od lat . Lubie chodzic w nich na codzien.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 14 listopada 2018 - 16:49
    Gdzie mozna kupic fajne stringi na plaze lub basen?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stringi ~Stringi
    ~Stringi
    Napisane 14 listopada 2018 - 17:11
    Najlepszy wybór jest na olx kapielówek meskich stringów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 14 listopada 2018 - 17:37
    Widzialem strone dessue ale nie wiem jak jest z rozmiarami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kertoip ~Kertoip
    ~Kertoip
    Napisane 21 listopada 2018 - 20:50
    Ja kupuje na Mensuas . Stringi Otzi są najlepsze . Niesamowity komfort noszenia. Jest tak wygodnie ze nie mogę już wytrzymać cały dzień w bokserkach i nosze stringi nawet zimą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 22 listopada 2018 - 07:03
    Też od kilku lat nosze tylko stringi ,zima ,lato.W innej bieliźnie mi nie wygodnie . Mam tylko 2 pary bokserek. Nie rozumiem tych co krytykują a nigdy nie założyli . A po drugie kogo obchodzi co nosze mi ma byc wygodnie , komfortowo. Powinny byc stringi meskie w kazdym sklepie z bielizna a w sklepch kiepski wybór powinno sie to zmienic

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gitarzysta ~Gitarzysta
    ~Gitarzysta
    Napisane 22 listopada 2018 - 08:47
    Z rozmiarem na dessue jest tak że jak kupiłem stringi z modalu to m jest dokładnie m, ale na plażę musiałem kupić l bo sprzęt się nie mieścił, być może że materiał jest mniej rozciągliwy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 22 listopada 2018 - 10:59
    Cały problem w tych zagranicznych gaciach, szczególnie chińskich, że nasz europejski sprzęt się nie mieści.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 22 listopada 2018 - 11:38
    do Gitarzysta
    A te kapielowki na dessue maja wlasciwy rozmiar czy trzeba brac wiekszy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~B ~B
    ~B
    Napisane 22 listopada 2018 - 19:33
    ~Qwerty napisał:
    Cały problem w tych zagranicznych gaciach, szczególnie chińskich, że nasz europejski sprzęt się nie mieści.


    Fakt, ciężko trafić z rozmiarem. Towar ze wschodu przystosowany jest na tamtejszą rozmiarówkę, wiec można sie nie zamieścić.
    Towar zza Atlantyku rownież cechuje sie tym, że trzeba wybrać rozmiar L, podczas gdy w EU wystarczy M.

    Gorzej sprawa wyglada, gdy produkt jest tzw 'one size' wtedy, mimo, że krój fajny to sie nie zmieścisz. Nie wiem na kogo to jest szyte. Tak właśnie mialem na plaży z g-stringami od JS i DA i musiałem wrócić do sprawdzonego kroju, w którym wiem, że wszystko jest na miejscu.
    Komfort, wygoda i nie prowokowanie innych to podstawa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gitarzysta ~Gitarzysta
    ~Gitarzysta
    Napisane 22 listopada 2018 - 21:31
    Sebik, ja noszę i wszędzie kupuję M, jednak kapielówki musiałem zamienić na L. Więc na Twoim miejscu też bym brał rozmiar większe....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 23 listopada 2018 - 10:55
    ~Gitarzysta napisał:
    Sebik, ja noszę i wszędzie kupuję M, jednak kapielówki musiałem zamienić na L. Więc na Twoim miejscu też bym brał rozmiar większe....

    Na ich stronie podane rozmiary wygladaja na wieksze S to 32, M - 34, a L to 36. Nie wiem jak ze zwrotem bo nigdy u nich nie kupowalem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gitarzysta ~Gitarzysta
    ~Gitarzysta
    Napisane 25 listopada 2018 - 16:22
    może wie ktoś gdzie kupie meskie stringi ck?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 26 listopada 2018 - 10:22
    ~Gitarzysta napisał:
    może wie ktoś gdzie kupie meskie stringi ck?

    Zalezy jakie szukasz bo CK ma kilka roznych wzorow. Ale ostatnio nie widze zeby cos nowego mieli.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kierowca TIR ~Kierowca TIR
    ~Kierowca TIR
    Napisane 26 listopada 2018 - 20:55
    Gdzie można kupić stringi cK

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 26 listopada 2018 - 21:27
    A co takiego mają CK, oprócz wysokiej ceny, że ich tak poszukujecie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 29 listopada 2018 - 10:46
    Chyba to ze maja napis CK :-). Ale nie sa az takie wygodnie w porownaniu do sesto senso lub atlantic.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mr.HornyThong ~Mr.HornyThong
    ~Mr.HornyThong
    Napisane 11 grudnia 2018 - 08:48
    Jest calkiem mlody, bo mam 25 lat, stringi nosilem juz w szkole sredniej ;) to bedzie jakies 6 lat temu. Sa meeega wygodne. Penis siedzi na swoim miejscu a nie lata jak w bokserkach. Nie ukrywam, ze swiadomosc cgodzenia w stringach mnie podnieca ;) ale nie wyobrazam sobie innej bielizny w lato przy 26°C.
    Mam rowniez jockstrapy. Rowniez sa rewelacyjne. Szczegolnie sa wygodne na silownie.
    Bielizne kupuje tylko przez neta i jeszcze sie nie zawiodlem. Kupowalem na dessue ale oni sprzedaja rozne maeki wiec trzeba sprawdzac rozmiarowke i sie mierzyć.
    Fajne sklepy to krolmajtekpierwszy.pl, maskulo, allechlopak i meskiegacie. Robilem juz tam zakupy. Bylo sprawnie i dobrze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 12 grudnia 2018 - 16:26
    A kupowales kapielowki na dessue? Jak z rozmiarem?

    ~Mr.HornyThong napisał:
    Jest calkiem mlody, bo mam 25 lat, stringi nosilem juz w szkole sredniej ;) to bedzie jakies 6 lat temu. Sa meeega wygodne. Penis siedzi na swoim miejscu a nie lata jak w bokserkach. Nie ukrywam, ze swiadomosc cgodzenia w stringach mnie podnieca ;) ale nie wyobrazam sobie innej bielizny w lato przy 26°C.
    Mam rowniez jockstrapy. Rowniez sa rewelacyjne. Szczegolnie sa wygodne na silownie.
    Bielizne kupuje tylko przez neta i jeszcze sie nie zawiodlem. Kupowalem na dessue ale oni sprzedaja rozne maeki wiec trzeba sprawdzac rozmiarowke i sie mierzyć.
    Fajne sklepy to krolmajtekpierwszy.pl, maskulo, allechlopak i meskiegacie. Robilem juz tam zakupy. Bylo sprawnie i dobrze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kilo ~Kilo
    ~Kilo
    Napisane 13 grudnia 2018 - 12:29
    Świetne kąpielówki stringi są na kapielowki.com duży wybór. Kupowałem tam kilka razy, polecam. ????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy