Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 24 października 2018 - 15:47
    Jak się w tym nachylisz to już jesteś gotowy ☺ a w stringach nie bo jest przeszkoda pośrodku.
    Zresztą to nie moje zdanie a hurtownika, który handluje gaciami, z którym zamieniłem słowo na MTP.
    Poza tym dobrze, żeby każdy pisał wiek, byśmy wiedzieli kto co nosi i co uważa.
    Jeśli nie dokładnie, to chociaż 20+ 30+ 40+ ....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Deli ~Deli
    ~Deli
    Napisane 24 października 2018 - 18:53
    Nosze stringi lubie i wygodne. Pozdrawiam stringowcow

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 24 października 2018 - 23:01
    Czytałem to dwa razy i dopiero teraz zajarzyłem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~??? ~???
    ~???
    Napisane 25 października 2018 - 07:07
    Gdzie kupie kapielowki stringi w Krakowie w sklepie ? Moze ktos wie ? Wiem sa w " internecie" lubie widziec co kupuje .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~??? ~???
    ~???
    Napisane 25 października 2018 - 07:11
    W te lato bylem na jeziorze opalałem sie w stringach ale to nie kapielowki były a chciałbym takie miec

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pepe ~Pepe
    ~Pepe
    Napisane 25 października 2018 - 10:26
    Nosze stringi zauwazylem , ze teraz brat tez a tak mowil ze nie ubierze smial sie ze mnie a teraz chwali . Wiec nie rozumiem tych co mowia nie a nigdy nie mieli ubranej takiej bielizny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 25 października 2018 - 11:31
    Ja najczesciej kupuje kapielowki u Aliego. Na polskich stronach nic nie znalazlem. Zwykle gacie na basen za bardzo sie nie nadaja, ewentualnie na plaze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwwerty ~Qwwerty
    ~Qwwerty
    Napisane 26 października 2018 - 02:29
    Czy się nadają czy nie, ...
    Ja chodzę na basen w stringach.
    Skoro kobiety mogą to faceci chyba też.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Samsung ~Samsung
    ~Samsung
    Napisane 29 października 2018 - 18:09
    Wszystko ok tez chodze w stringach najgorsze to ze , taki mały wybór w sklepach z bielizna . Pora zmienic powinno byc tyle ile damskich

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwett ~Qwett
    ~Qwett
    Napisane 30 października 2018 - 00:41
    Ja kiedyś zapytałem w sklepie czy są jakieś męskie stringi, pani ekspedientka odpowiedziała, że oczywiście i zaczęła mi pokazywać zwykłe slipy. Kiedy powtórzyłem pytanie myślałem, że mnie zabije wzrokiem,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Samsung ~Samsung
    ~Samsung
    Napisane 30 października 2018 - 10:55
    Qwett masz racje panie w sklepach z bielizna reaguja na meskie stringi wielkim zaskoczeniem a powinny z usmiechem doradzic i duzy wybor powinien byc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 30 października 2018 - 12:16
    Ja jakos w zadnym sklepie w Bydgoszczy nie moge kupic stringow. Zawsze kupuje w necie, jest duzy wybor czy to na polskich czy zagranicznych stronach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 30 października 2018 - 12:19
    A czy ktoś ma męskie body ze stringami?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Samsung ~Samsung
    ~Samsung
    Napisane 30 października 2018 - 16:03
    Sebik widziałem takie body na allegro Chyba to do cwiczenia w domku strój

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 01 listopada 2018 - 13:38
    A jakie sa wasze ulubione kolory stringow? Ja preferuje biale i czerwone.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~werset.31l ~werset.31l
    ~werset.31l
    Napisane 02 listopada 2018 - 00:28
    Hejka. Body ze stringami? Pojecia nie mam gdzie moglbym w tym pojsc. Ale zwykle stringi to cos co nie schodzi z mojej dupy od przynajmniej 3 lat. Mam prace siedzaca i inne majtki mnie wrecz parzą. Wspomniane jockstrapy? Czemu nie. Musze sprobowac, bo z tego co o nich czytam to nie maja nic wspolnego z pedalstwem. A moze i sa lepsze niz stringi...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Men ~Men
    ~Men
    Napisane 06 listopada 2018 - 06:32
    Chodze w stringach od lat zona i córki uważamy zs.normalna bielizne nosi to co jest wygodne . Wlasnie jak kolega pisal szkoda ze meskich jest taki maly wybór w sklepach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 09 listopada 2018 - 10:18
    Czy ktos kupowal stringi na dessue? albo orientuje sie jakie maja rozmiary?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~B ~B
    ~B
    Napisane 13 listopada 2018 - 13:41
    Nie mogę wyjść z podziwu jak można łączyć krój noszonej bielizny z orientacją seksualną.

    Jestem hetero, mam wspaniałą żonę, z którą udało mi się zbudować znakomitą relację, również w sferze seksualności (co wymagało trochę pracy i edukacji oraz wzajemnego poznawania siebie nawet po kilku latach bycia razem w związku). Do bycia gejem, jak i homofobem, jest mi naprawdę bardzo daleko.

    Osobiście uważam, że to, jaką kto nosi bieliznę jest jego indywidualną sprawą. Każdy może mieć oczywiście swoją opinię na ten temat, natomiast obrażanie kogoś z powodu, że lubi odsłonić pośladki jest ... smutne. Podobnie jak prowadzenie krucjaty przeciwko rodzajom bielizny.

    Sam noszę stringi od wielu lat (pierwszą parę kupiłem chyba ponad 10 lat temu) i od samego początku czułem się w nich bardzo komfortowo. Noszę na każdą okoliczność, w domu, w pracy, świetnie pasują do dobrze przylegającego garnituru ponieważ nie odciskają się.
    Męskie stringi, choć wywołują jeszcze dość duże emocje, to mam wrażenie, że stają się coraz bardziej popularne. W przeciągu ostatniego roku, kilka razy zdarzyło mi się zobaczyć kilku gości na siłowni, którzy mieli pod ubraniem stringi i nie było przy tym wielkiego halo.

    Przez te 10 lat zdarzało się, że moi znajomi widzieli jak noszę stringi np. przy schylaniu się i innych sytuacjach. Początkowo było trochę śmiesznie i krępująco i spodziewałem, że wieść się szybko rozniesie podczas np. wspólnych wypadów na piwo, aby się trochę pośmiać. Później, jak już się pośmialiśmy, nikogo już to nie dziwiło, ani nie śmieszyło. Co więcej, wiem, że niektóre partnerki moich kumpli same kupiły im stringi.

    Gdy już nie było żadnej "tajemnicy" do ukrycia to nie miałem problemów z pokonywaniem nieśmiałości zakładając stringi na plażę. Dla początkujących, na przełamywanie lodów, polecam Hiszpanię (np. Fuertę) , ogromne plaże, zawsze można znaleźć ustronne miejsce i naturyzm jest dozwolony wszędzie, więc widok nagich pośladków nikogo tu nie zgorszy, ani nie zdziwi.

    Jest też takie forum "thongboard" (google wam znajdzie), na którym możecie sprawdzić, jakie jest podejście do stringów na plaży w kraju, do którego się wybieracie na wakacje (dotyczy pań i panów).

    Obecnie na wyjazdy nie zabieram już innego typu stroju plażowego oprócz stringów.
    Ostatnio raz na próbę założyłem g-stringi (Joe Snyder oraz Daniel Alexander) (zasłaniają tylko przód, a tył składa się tylko z cienkich jak struna sznureczków). Wszystko byłoby spoko, gdyby nie trudności z utrzymaniem wszystkiego na miejscu w czasie spacerowania po plaży lub pływania. Po założeniu ich 2-3 razy powróciłem to najlepszego wg mnie kroju, czyli Joe Snyder Classic Thong oraz Maxi Bulge Thong

    Jeśli chodzi o publiczne pokazywanie pośladków w stringach to jest to dla mnie jeden z najlepszych motywatorów do ciężkich treningów na siłowni oraz chodzenia na depilację wszystkiego od pasa w dół. Ponadto, dobrze zadbane ciało powoduje, że wzrasta pewność siebie, a i można liczyć na dużą ilość spojrzeń od innych plażowiczek. Zauważyłem, że są kobiety, które reagują na męskie pośladki podobnie jak mężczyźni widząc damskie, tj. jak przejdą, to się jeszcze odwrócą i uśmiechną.

    Niemniej jednak jestem zdania, należy dobierać strój kąpielowy pod kątem własnej sylwetki, a nie modela/modelki na zdjęciu, jeżeli nie chce się wzbudzać niepotrzebnej i stresującej sensacji. Pod ubraniem każdy powinien mieć swobodę nosić co mu się podoba :)

    Pozdrawiam wszystkich sympatyków i przeciwników męskich stringów :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stringmen ~Stringmen
    ~Stringmen
    Napisane 13 listopada 2018 - 15:29
    B popieram Cie w 100% procentach. Szoda tylko ze w naszym kraju wszystko wszystkim przeszkadza. Nosze stringi od kilku lat na plaze tez szkoda ze tak malo jest odwaznych panow . Powinny byc duzy wybor w sklepach Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy